Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale z wiadomosciami od nowa nie leciales... :cool1:

dał w łąpę komu trzeba :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

załatwił po koleżeńsku :tongue4:

Opublikowano

Witam

Sa jeszcze miejsca na wycieczke klasową do muzeum?

Opublikowano

Witam

Sa jeszcze miejsca na wycieczke klasową do muzeum?

pewnie :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 23:04_________________________________________________

załatwił po koleżeńsku :tongue4:

ależ Ty dziwaczny nick masz :shocked:

Opublikowano

Witam

Sa jeszcze miejsca na wycieczke klasową do muzeum?

pewnie :kox: :gwizdanie:

No nic to się zapisuję, tylko zastanawiam się nad opcjami, nocleg tylko jak będzie muzeum+fabryka, czy jak samo muzum tyż?

Opublikowano

to się ustali w najbliższym czasie Paweł :wink4:

Opublikowano

oki doki Madas

Opublikowano

oki doki Madas

nie wiem czy pytałem :mysli: na spocie będziesz ??....

Opublikowano

Jak nic mi nie wypadnie to byde, może być jakiś rekordowy spot bo widziałem dużo chetnych

Opublikowano

Jak nic mi nie wypadnie to byde, może być jakiś rekordowy spot bo widziałem dużo chetnych

no no tylko z tego co mi przeczucie mówi to wszyscy wpadną bo się grzeją na Musashiego laskę .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 23:31_________________________________________________fantastic a co Ty tak fantastycznie się nie odzywasz :gwizdanie:

Opublikowano

z tego co mi przeczucie mówi to wszyscy wpadną

nas może braknąć :gwizdanie:

Opublikowano

z tego co mi przeczucie mówi to wszyscy wpadną

nas może braknąć :gwizdanie:

nie żartuj ... nastawiłem się że będziecie :mysli:

Opublikowano

niestety, jakoś tak wyszło, ostatnio czasu ciągle brakuje i trzeba będzie w niedzielę nadrabiać a nie wycieczki sobie robić :kwasny:

Opublikowano

niestety, jakoś tak wyszło, ostatnio czasu ciągle brakuje i trzeba będzie w niedzielę nadrabiać a nie wycieczki sobie robić :kwasny:

kurcze żółty już myślałem że coś się stało ...... relaks Wam się należy więc wycieczka wskazana :naughty:

Opublikowano

Jak nic mi nie wypadnie to byde, może być jakiś rekordowy spot bo widziałem dużo chetnych

no no tylko z tego co mi przeczucie mówi to wszyscy wpadną bo się grzeją na Musashiego laskę w sensie kobite .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 23:31_________________________________________________fantastic

Mogłeś nie dodawać: w sensie kobite lepiej by brzmiało :>

Opublikowano

relaks to mam, jak nie muszę budzika nastawiać :decayed:

Opublikowano

Jak nic mi nie wypadnie to byde, może być jakiś rekordowy spot bo widziałem dużo chetnych

no no tylko z tego co mi przeczucie mówi to wszyscy wpadną bo się grzeją na Musashiego laskę w sensie kobite .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 23:31_________________________________________________fantastic

Mogłeś nie dodawać: w sensie kobite lepiej by brzmiało :>

mogę modyfikować :naughty:

Opublikowano

chyba manipulować :cool1:

Opublikowano

relaks to mam, jak nie muszę budzika nastawiać :decayed:

wiem wiem spoko ...

Opublikowano

Mogę wszystko :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.