Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lecim, miłej nocki Panowie :hi:

K**** gdzie Ty lecisz .... k**** Yelo coś Ty :evil:

Red Bull doda Ci skrzyyyydeł :evil:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cholesterol.. :decayed:

Opublikowano

nie odzywa sie bo na 2 fronty jedzie

kto gdzie :mysli:

ja hyhy - nie pamiętas co pisałeś 3 posty wcześniej ? :polew:

madas zacznij sie zdrowo odżywiać w końcu :decmyślałem zayed:

:mysli: wiem o Twoim nicku ale myślałem że o coś innego biega sprintem :cool1:

Opublikowano

Cholesterol.. :decayed:

:polew: :polew: u madasa dawka czysta ponad stan

Opublikowano

Kilo masla.. :decayed:

Opublikowano

no panowie ja brde się ewakuował pomalutku !

- niestety ja jutro do pracy - nie to co Wy amerykany ! spać do 11 bedziecie

Opublikowano

nie odzywa sie bo na 2 fronty jedzie

kto gdzie :mysli:

Ktoś tu żonę zdradza, ale chyba nie Madas :mysli:

Opublikowano

no panowie ja brde się ewakuował pomalutku !

- niestety ja jutro do pracy - nie to co Wy amerykany ! spać do 11 bedziecie

trza pracować jak się kce B6 rezać .... :evil: nie mamy wizy :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 00:06_________________________________________________

nie odzywa sie bo na 2 fronty jedzie

kto gdzie :mysli:

Ktoś tu żonę zdradza, ale chyba nie Madas :mysli:

ja nie to dębica :decayed:

Opublikowano

nie odzywa sie bo na 2 fronty jedzie

kto gdzie :mysli:

Ktoś tu żonę zdradza, ale chyba nie Madas :mysli:

adaś nie zdradza zony bo grzeczny jest - oczywiście wyłączając tą laske z cafe[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 00:07_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: dobra jest :good:

Opublikowano

nie odzywa sie bo na 2 fronty jedzie

kto gdzie :mysli:

Ktoś tu żonę zdradza, ale chyba nie Madas :mysli:

adaś nie zdradza zony bo grzeczny jest - oczywiście wyłączając tą laske z cafe

fajna ?? :naughty: nic Deszczu nie mówił ...patrz a to drań :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też się ewakuuję. Dobranoc

Opublikowano

Ja też się ewakuuję. Dobranoc

dobranoc :hi:... też smigam za chwile bo oczy padają na poliki :decayed:

Opublikowano

To teraz ja bede spamowac.. :naughty::decayed:

Opublikowano

Takie kozaki były, a po 15 min się same zbierają :gwizdanie:

Opublikowano

Takie kozaki były, a po 15 min się same zbierają :gwizdanie:

ooooo długo nie spałeś :naughty:

Opublikowano

a moje przekrwione jakbym całą noc rame od komara spawał :decayed:

dastwidanja pany

Opublikowano

a moje przekrwione jakbym całą noc rame od komara spawał :decayed:

od komara Romet :polew::naughty:

Opublikowano

Takie kozaki były, a po 15 min się same zbierają :gwizdanie:

ooooo długo nie spałeś :naughty:

Jak napiszę, że się będę zbierał, to nie znaczy, że właśnie zasypiam :tongue4:
Opublikowano

Takie kozaki były, a po 15 min się same zbierają :gwizdanie:

ooooo długo nie spałeś :naughty:

Jak napiszę, że się będę zbierał, to nie znaczy, że właśnie zasypiam :tongue4:

a co rozsypałeś się :naughty::tongue4:

Opublikowano
:rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.