Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yelo dawaj numery na spota do tych lasek z pod lasu na spota zaprosze :wink4::kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepsze TVN TURBO, fajne widoczki, muzyka gra i nawet można pogadać in live :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

Lepsze TVN TURBO, fajne widoczki, muzyka gra i nawet można pogadać in live :polew: :polew: :polew::decayed:

Na TV4 tylko muzyki brakuje :polew:
Opublikowano

2 golebie.. :kox:

Opublikowano

Lepsze TVN TURBO, fajne widoczki, muzyka gra i nawet można pogadać in live :pole

w: :polew: :polew: :decayed:

oż Ty świntuchu powiem Twojej nauczycielce od fizy :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Dobra, teraz już na serio pora się zbierać, jutro do pracy :cool1:

Ja mam ostatni pracujący week za sobą także już można dychnąć :)

Opublikowano

Dobra, teraz już na serio pora się zbierać, jutro do pracy :cool1:

Ja mam ostatni pracujący week za sobą także już można dychnąć :)

U mnie pewnie im dalej w kryzys tym więcej takich będzie :gwizdanie:

Ale chociaż w tym tygodniu wycieczki jakieś będe miał

Opublikowano

czyli lubisz Yelo wycieczki :gwizdanie: więc na spot też zawitasz :evil:

Opublikowano

czyli lubisz Yelo wycieczki :gwizdanie: więc na spot też zawitasz :evil:

lubię wycieczki, ale płatne :decayed:
Opublikowano

Teraz bedzie Rzora Korylowolwoaytow :):polew:

Opublikowano

czyli lubisz Yelo wycieczki :gwizdanie: więc na spot też zawitasz :evil:

lubię wycieczki, ale płatne :decayed:

ok to masz ode mnie tą kasę co mi wisisz za cwaniactwo ....

Opublikowano

Teraz bedzie Rzora Korylowolwoaytow :):polew:

:polew:

Opublikowano

czyli lubisz Yelo wycieczki :gwizdanie: więc na spot też zawitasz :evil:

lubię wycieczki, ale płatne :decayed:

ok to masz ode mnie tą kasę co mi wisisz za cwaniactwo ....

Za Poznań, to bym minimum 250 skasował i to w gotóweczce :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 01:08_________________________________________________Nie licząc pracy na miejscu :gwizdanie:
Opublikowano

Teraz bedzie Rzora Korylowolwoaytow :):polew:

:polew:

:polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 01:09_________________________________________________

czyli lubisz Yelo wycieczki :gwizdanie: więc na spot też zawitasz :evil:

lubię wycieczki, ale płatne :decayed:

ok to masz ode mnie tą kasę co mi wisisz za cwaniactwo ....

Za Poznań, to bym minimum 250 skasował i to w gotóweczce :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 01:08_________________________________________________Nie licząc pracy na miejscu :gwizdanie:

to wisiałeś mi 400 stówy to wpadnij na spot i oddasz mi tylko 150 zeta :wink4::decayed:

Opublikowano

Rownie dobrze mnie mogl zaprosic.. :decayed:

Opublikowano

Rownie dobrze mnie mogl zaprosic.. :decayed:

a Ty ile mi wisisz bo nie pamiętam a Musashi zabrał notesik bo dzisiaj jak widać windykuje dłużników :decayed:

Opublikowano

?

:decayed:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

?

:decayed:

aaaa nie pamiętasz .... spoko jak Muskaczi odda mi kajecik to napiszę Ci na PW i najwyżej na zlocie w bukowinie się rozliczymy :naughty:

Opublikowano

A co jest po drodze..? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.