Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

madas dawaj w łape alienowi - w polsce inaczej nieda rady :punk:

kto to alien?? :mysli:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:49_________________________________________________Maciek cieszę się że jesteś po mojej stronie .... dla Ciebie to też lepiej :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madas dawaj w łape alienowi - w polsce inaczej nieda rady :punk:

kto to alien?? :mysli:

nie widziałeś obcego nigdy ? - przeważnie są zieloni z takimi czujkami temperatury na głowie :polew:

- jestem bezstronny - i wydym*****ny , ide spać

Opublikowano

madas dawaj w łape alienowi - w polsce inaczej nieda rady :punk:

kto to alien?? :mysli:

nie widziałeś obcego nigdy ? - przeważnie są zieloni z takimi czujkami temperatury na głowie :polew:

co dwoch na jednego? widze, ze ktos tu potrzebuje niani :decayed:

Opublikowano

aaaaaaaa o to wchodzi :mysli: włape nigdy nie daje bo to korupcja a za to nie chce dodatkowo kiblować :evil:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:51_________________________________________________Maciek fajny serial z Musashim zrobiliśmy ...scenaruisz niczym "KLAN" co?? :naughty::kox:

Opublikowano

- jestem bezstronny - i wydym*****ny , ide spać

a ktusz ciebie wydym...ł ? :cool1:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:53_________________________________________________

Maciek fajny serial z Musashim zrobiliśmy ...scenaruisz niczym "KLAN" co?? :naughty::kox:

no pierwotnie mialo byc na wzor kamiennego kregu, ale nie chcialo nam sie krecic tylu odcinkow...

Opublikowano

no pierwotnie mialo byc na wzor kamiennego kregu, ale nie chcialo nam sie krecic tylu odcinkow...

Marcin dziękuję za udaną współprace :notworthy:

spadam do wyrka :naughty:

Opublikowano

Gdzie sa najwieksi spamerzy..?

W Poznaniu.. :decayed:

Opublikowano

Gdzie sa najwieksi spamerzy..?

W Poznaniu.. :decayed:

raczej scenarzyści :gwizdanie:

Opublikowano

Gdzie sa najwieksi spamerzy..?

W Poznaniu.. :decayed:

dziekujemy za uznanie :hi: zapraszamy na c.d. :kox::naughty::cool1:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 00:10_________________________________________________

Marcin dziękuję za udaną współprace :notworthy:

spadam do wyrka :naughty:

dzieki :hi: milej nocki

Opublikowano

ii....ktoooo wygrał Mukczaczi czy sadaM :cool1:. dzień dobry guys

Opublikowano

Bless :hi:

wygrała lus maria i panicz alonso bo sie pokłócili i potem jednak ślub i dziecko ...bez zgody rodziców właścicieli ziemskich w Argentynie :kox:

Opublikowano

aaa no i o to chodziło , a co z antonio gerrardo przeszmuglowali go do mexyku??

Opublikowano

aaa no i o to chodziło , a co z antonio gerrardo przeszmuglowali go do mexyku??

niestety nie...... prawie się udało lecz w jego dupcy znaleziono narkotyki i zamknęli go w kiciu gdzie obrzydliwie się zakochał w Diego komendancie więzienia ....

Opublikowano

...ahhh Antonio, on był taki przystojny :naughty::cool1: , a co z zarządcą hacjendy manuelem??

Opublikowano

...ahhh Antonio, on był taki przystojny :naughty::cool1: , a co z zarządcą hacjendy manuelem??

okazało się że manuel był zakochany w antonio ..... i popełnijąc samobuja głośno pytał PERKE :slina:

Opublikowano

:siema:

ale mnie rozsmieszyla ta ostatnia strona :polew:

i widze ze inny tez doceniaja poznanski spam :decayed:

Opublikowano

:siema:

ale mnie rozsmieszyla ta ostatnia strona :polew:

i widze ze inny tez doceniaja poznanski spam :decayed:

doceniają ale za friko niestety dobrze się bawią :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 09:25_________________________________________________a i popłakać można jak kto chce ...spoty dla całej rodziny u nas :>

Opublikowano

a co... jeszcze pol roku i zloty ogolnopolskie bedziemy w wlkp organizowac :decayed::naughty:

Opublikowano

a co... jeszcze pol roku i zloty ogolnopolskie bedziemy w wlkp organizowac :decayed::naughty:

ano trzeba by trzeba :cool1:
Opublikowano

a co... jeszcze pol roku i zloty ogolnopolskie bedziemy w wlkp organizowac :decayed::naughty:

ano trzeba by trzeba :cool1:

jestem bardzo za :good: kiedyś o tym pisałem u nas na forum ale mnie zignorowano :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.