Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kumpel mi zrobi rozrzad za 100-200zl :>

Mam nadzieję, że kumpel się zna na 2,5 TDi.

Przy okazji ... a gdzie paski wielorowkowe ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

policzylem jeszcze raz... 1560zl[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:03_________________________________________________kumpel juz robil nie raz rozrzad w 2.5 TDI :good: w :audi: i VW

paski wielorowkowe wliczone w cene...[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:04_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:04_________________________________________________poprawilem sie szefie :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Dobre ceny i jak do tego dodasz filtr odmy oraz termostat to będzie ok :good:

poprawilem sie szefie :cool1: :gwizdanie:

Mogłeś nie usuwać tego zestawienia - całkiem dobre było.

Ceny możesz usunąć, ale jakbyś to uzupełnił o numery ORI to by było na przyszłość dla innych :wink4:

Opublikowano

bedzie ok poza tym ze splucze sie z kasy na maksa... :kwasny:

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

Opublikowano

nike :hi::naughty:

Opublikowano

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

I tego przy tym silniku warto się trzymać :good:

Opublikowano

bedzie ok poza tym ze splucze sie z kasy na maksa... :kwasny:

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

no pewnie ze tak, przeciez w patrzac przez pryzmat oszczednosci moznaby jezdzic CC :decayed:

Opublikowano

musze ten rozrzad zrobic przed zlotem bo na 220000 mam do roboty a juz mam 216000... na zlot i z powrotem to ponad 2000 a ten tysiak jeszcze do marca lekko nakrece... :mysli:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:14_________________________________________________

bedzie ok poza tym ze splucze sie z kasy na maksa... :kwasny:

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

no pewnie ze tak, przeciez w patrzac przez pryzmat oszczednosci moznaby jezdzic CC :decayed:

wczesniej latalem "koreanskim tygrysem" jak to nazwal moj kolega...

lanos 1.5 16V przerobiony na zapalniczke... :decayed: cale 100 koni mocy :naughty:

Opublikowano

bedzie ok poza tym ze splucze sie z kasy na maksa... :kwasny:

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

no pewnie ze tak, przeciez w patrzac przez pryzmat oszczednosci moznaby jezdzic CC :decayed:

otóż to nie ma czego żałowac na auto a ono się odwdzieczy niezawodnoscią :naughty: :naughty: :hi: :hi: :good:
Opublikowano

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

I tego przy tym silniku warto się trzymać :good:

znajomy z ASO :audi: jak pomacal moj motorek na wolnych to stwierdzil ze jak na ten przebieg pracuje idealnie... mowil ze zna motory z mniejszym przebiegiem ktore gorzej pracuja...

Opublikowano

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

I tego przy tym silniku warto się trzymać :good:

znajomy z ASO :audi: jak pomacal moj motorek na wolnych to stwierdzil ze jak na ten przebieg pracuje idealnie... mowil ze zna motory z mniejszym przebiegiem ktore gorzej pracuja...

chciał Cie pocieszyć :polew:

Opublikowano

bedzie ok poza tym ze splucze sie z kasy na maksa... :kwasny:

ale mam takie zyciowe motto "jak sie policzy przyjemnosci to strat nie ma" :>

no pewnie ze tak, przeciez w patrzac przez pryzmat oszczednosci moznaby jezdzic CC :decayed:

otóż to nie ma czego żałowac na auto a ono się odwdzieczy niezawodnoscią :naughty: :naughty: :hi: :hi: :good:

ja juz sie nauczylem ze to tylko rzecz martwa... i jest takie cos jak zlosliwosc rzeczy martwych... wiadomo jak dbasz tak masz ale zawsze wszystko sie moze zdarzyc... :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:21_________________________________________________a Ty co mlodzian?? zazdroscimy V6? :cool1:

Opublikowano
:slina: przydało by sie :slina: ale nie narzekam :kox:
Opublikowano

spalanie masz mniejsze za to... :gwizdanie:

Opublikowano

i wymianę rozrządu tańszą :decayed:

Opublikowano

wygoda związana z dużym silnikiem kosztuje niestety - wiem coś o tym chociaż rozrząd nie był aż tak drogi jak do nikewozu

Opublikowano

kurcze jak miło przeczytać 2 strony :kox:

widzę Nikuś że inwestycje się szykują ....

Opublikowano

dzwieku i elastycznosci V-ki nie zamienilbym juz na R4 nawet kosztem tanszej obslugi... :mysli:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:35_________________________________________________

kurcze jak miło przeczytać 2 strony :kox:

widzę Nikuś że inwestycje się szykują ....

dokladnie... zaraz do Ciebie zagadam na gg bo mam maly romans :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:35_________________________________________________ja juz wzialem wieczorna porcje prochow i spadam pod kolderke... do jutra koledzy :hi:

Opublikowano

do juterka Michał :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.