Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witamy serdecznie na spotach poznańskich :hi::polew:

:polew:

sie smiej... mi PW przyslal z zacheta do udzialu w spotach :polew: :polew:

przypadkiem :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witajcie poeci

:hi:

witamy serdecznie na spotach poznańskich :hi::polew:

:polew:

sie smiej... mi PW przyslal z zacheta do udzialu w spotach :polew: :polew:

przypadkiem :tongue4:

no ładnie :kox:_________________________________________________

to tak z innej beczki:

powiedzcie mi gdzie w Poznaniu jest jakiś fajny duży sportowy sklep? potrzebuje dwie rzeczy:

1) rolki (nie jakieś tam za***iste za 500 zł ale nie plastikowe :wink4:)

2) wiązania do snowboardu (chętnie z przeceny :cool1:)

Opublikowano

Witaj :hi:

Zapraszam na spoty wielkopolskie : http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie-b93.0/

[br /]*SPOTY POZNAŃSKIE*

madas26

dzieki za zaproszenie, moze przyjade.. a co robicie na tych spotach... :mysli::cool1:

Adamie ja juz bywalem na spotach i nie zamierzam ich opuszczac :)

Opublikowano

Wojtek zobacz w Plazie i w pasazu rondo przy selgrosie... tam maja takie sklepy sportowe :mysli:

Opublikowano

coś poznań ucichł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: co jest chłopaki :naughty:

Opublikowano

Wojtek zobacz w Plazie i w pasazu rondo przy selgrosie... tam maja takie sklepy sportowe :mysli:

a tam jakieś duże sa te sklepy? bo najpierw się wybiorę na pewno do Intersportu w Browarze i może w M1... a tam koło KC jest jakieś Ski centrum czy coś, nie? :mysli:

Opublikowano

hejka :hi:

Ja mam teraz ochotę na piwko bo byłem w lesie i musiałem przerzucić 26 m3 drzewa :embarrassed:

a skad masz drewno? :mysli:

Opublikowano

Wojtek zobacz w Plazie i w pasazu rondo przy selgrosie... tam maja takie sklepy sportowe :mysli:

a tam jakieś duże sa te sklepy? bo najpierw się wybiorę na pewno do Intersportu w Browarze i może w M1... a tam koło KC jest jakieś Ski centrum czy coś, nie? :mysli:

szczerze to nie wiem co jest w M1 i w Browarze...

wiem ze w plazie i w rondzie widzialem sklepy z nartami i deskami...

Opublikowano

a skad masz drewno? :mysli:

pewnie z lasu :polew:

Opublikowano

hejka :hi:

Ja mam teraz ochotę na piwko bo byłem w lesie i musiałem przerzucić 26 m3 drzewa :embarrassed:

a skad masz drewno? :mysli:

z lasu :gwizdanie:

Opublikowano

witajcie poeci

przyjezdzasz na kregle jutro?????

Opublikowano

dzięki Michał :good: jakby się coś jeszcze przypomniało to piszcie :wink4:

Opublikowano

Nikus widzę że humor dopisuje :naughty:

chlapnal to dopisuje :naughty:

Opublikowano

piechol Ty leśnik jesteś ?? :mysli:

Opublikowano

piechol Ty leśnik jesteś ?? :mysli:

nie :) ale skąd drewno jest to wiem :naughty:

Opublikowano

Miałem was dzisiaj pytac co byscie kupili felgi 18 czy RNS-E

zdecydowanie RNS-E, na to zawsze patrzysz i korzystasz jadac, a na felgi od czasu do czasu :cool1:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 22:18_________________________________________________

hejka :hi:

Ja mam teraz ochotę na piwko bo byłem w lesie i musiałem przerzucić 26 m3 drzewa :embarrassed:

a skad masz drewno? :mysli:

z lasu :gwizdanie:

powaznie pytam potrzebowalbym wieksza porcje :gwizdanie:

Opublikowano

piechol Ty leśnik jesteś ?? :mysli:

nie :) ale skąd drewno jest to wiem :naughty:

widze nie bylejaka ta Twoja szkoła jak was takich rzeczy ucza skad drewno jest itd :naughty:

Opublikowano

Nikus widzę że humor dopisuje :naughty:

chlapnal to dopisuje :naughty:

:good:

Opublikowano

Miałem was dzisiaj pytac co byscie kupili felgi 18 czy RNS-E

zdecydowanie RNS-E, na to zawsze patrzysz i korzystasz jadac, a na felgi od czasu do czasu :cool1:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 22:18_________________________________________________

hejka :hi:

Ja mam teraz ochotę na piwko bo byłem w lesie i musiałem przerzucić 26 m3 drzewa :embarrassed:

a skad masz drewno? :mysli:

z lasu :gwizdanie:

powaznie pytam potrzebowalbym wieksza porcje :gwizdanie:

Odezwij sie na PW jeśli chcesz naprawdę

Opublikowano

potrzebuje dwie rzeczy:

1) rolki (nie jakieś tam za***iste za 500 zł ale nie plastikowe :wink4:)

moge zalatwic, Rouville, Ina, SKF :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.