Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepszy sprzet zimowy jest z zamrazarnika... w oszronionej butelce :naughty:

Dobrze chłopak mówi :kox::good:

sobie poleję :decayed:

Leczniczo :wink4: bo mi coś na żołądek padło :sick3::(

jak leczniczo to może ja tez cos chlapnę :kox:

bo głowa dzisiaj mnie dzisiaj bili jak diabli :kwasny::thumbdown:

na bol glowy to znam inne lepsze sposoby... :naughty: ale nie moge tak oficjalnie mowic :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak leczniczo to może ja tez cos chlapnę :kox:

bo głowa dzisiaj mnie dzisiaj bili jak diabli :kwasny::thumbdown:

Taka pogoda Justynko :no:

Opublikowano

jak wszyscy to wszyscy, tez sobie chlupne :kox:

Opublikowano

kurde naród mi się rozpija :mysli:

Opublikowano

jak ktoś chce żeby go na rolkach nauczyc jezdzić to pomoge - kiedys porecze, schody i te sprawy ale stawy ni ewytrzymały

Opublikowano

OK!! godzina 23.02 młody idzie spać :kox:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 23:02_________________________________________________

jak leczniczo to może ja tez cos chlapnę :kox:

bo głowa dzisiaj mnie dzisiaj bili jak diabli :kwasny::thumbdown:

Ty za dużo nie pij, żebyś jutro mogła prowadzić :polew:

spokojna głowa :wink4:

nie takie pijaństwo się już za soba ma :tongue4:

a dzisiaj tylko dla zdrowotnośći :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ok toi ja sobie chlapnę fanty :kox:

Opublikowano

Suli to pomysl co ja mialem na polibudzie... na dziennych to jeszcze ale na zaocznych to na co 2 wykladzie sie pilo :naughty:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 23:05_________________________________________________

ok toi ja sobie chlapnę fanty :kox:

tylko sie nie upij bo rano bedzie kac gigant :polew: :polew:

Opublikowano

na bol glowy to znam inne lepsze sposoby... :naughty: ale nie moge tak oficjalnie mowic :gwizdanie

nie będę ściemniać,że nie wiem o czym mowa.. :wink4:

ale cos w tym jest :tongue4:

Opublikowano

kurde naród mi się rozpija :mysli:

trza sie rozwijac :naughty: wiesz czasy sie zmieniaja... :gwizdanie:

Opublikowano

jak leczniczo to może ja tez cos chlapnę :kox:

bo głowa dzisiaj mnie dzisiaj bili jak diabli :kwasny::thumbdown:

Taka pogoda Justynko :no:

a pogoda tylko mi dodatkowo dołożyła :disgust:

Opublikowano

cwaniaki - myślą że jak ich stac na szofera to się można chwalic tym na forum

prezes zawsze siada z tylu :cool1::decayed:

Opublikowano

kurde naród mi się rozpija :mysli:

trza sie rozwijac :naughty: wiesz czasy sie zmieniaja... :gwizdanie:

właśnie obserwuje tak sobie :mysli:

Opublikowano

to ja tez se chlapnę aspirynkę i spać :wink4: głupia ta pogoda :thumbdown: chociaż w Ślesinie się zrobiło biało nareszcie :naughty: do jutro Panie i Pany :hi:

Opublikowano

ok toi ja sobie chlapnę fanty :kox:

i to się nazywa kultura

Opublikowano

na bol glowy to znam inne lepsze sposoby... :naughty: ale nie moge tak oficjalnie mowic :gwizdanie

nie będę ściemnia,że nie wiem o czym mowa.. :wink4:

ale cos w tym jest :tongue4:

ja znam same sprawdzone sposoby :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 23:10_________________________________________________do jutra Wojtek :hi:

Opublikowano

OK!! godzina 23.02 młody idzie spać :kox:[

nie badz taki, pozwol mu jeszcze posiedziec :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 23:16_________________________________________________

ok toi ja sobie chlapnę fanty :kox:

i frytki do tego :cool1:

Opublikowano

a pogoda tylko mi dodatkowo dołożyła :disgust:

Łączę się z Tobą w bólu zatem :wink4:

_________________________________________________

Tymczasem żegnam się i idę spać :hi: bo na prawdę czuję się nieszczególnie :(

Opublikowano

OK!! godzina 23.02 młody idzie spać :kox:[

nie badz taki, pozwol mu jeszcze posiedziec

dobranoc, do juterka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

OK!! godzina 23.02 młody idzie spać :kox:[

nie badz taki, pozwol mu jeszcze posiedziec

dobranoc, do juterka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

gdy wreszcie dopilem do konca zaleglosci, wszyscy spac? :mysli::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.