Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide sie szykować bo zaraz pewnie po mnie przyjadą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki, jakoś nie mogłem tego znaleźć

Opublikowano

coś widzę że chyba teraz pora relaksu bo nikogo nie ma :cool1: :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:10_________________________________________________to i ja str\zele sobie odrobine relaksu :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:10_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:11_________________________________________________Pany miłej zabawy z kuleczkami , tylko se nadgarstków nie powybijajcie , bo Tetis będzie miała duzo roboty z tyloma pacjentami :polew: :polew: :polew::kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:13_________________________________________________no chyba że w drodze powrotnej was pusci przodem żebyście przed zderzakiem pilotowali :bicz: :bicz: :oklaski: :oklaski: :dance:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:15_________________________________________________ciekawie by to wyglądało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Nie ma za bardzo z kim gadać :) idę na kolację :)

Opublikowano

Nie ma za bardzo z kim gadać :) idę na kolację :)

Ja już po .. dzisiaj było raclette .. szynka, suszone pomidory ,boczek, grzybki, sery szwajcarskie, łosoś, krewetki, salami i winko etc .. teraz pewnie coś popijemy jeszcze ;)

Opublikowano

a gdzie Ty to się znowu bawisz?? :mysli::cool1:

Opublikowano

a gdzie Ty to się znowu bawisz?? :mysli::cool1:

no przecież pisały chłopoki :kox: .. tyle spamu że doczytać nie możesz :P

ferie są i trza było dziećmi się zająć ... póki jeszcze kryzys nie nastał na dobre ..

PS.

Widzieliście po ile EURO dizisaj bylo ?

Opublikowano

no daj spokój ostatnio na mój 1 napisany post, przypadało 10 nie przeczytanych :shocked: , to była masakra[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 22:24_________________________________________________w maxie było po 5.01 pln

Opublikowano

Obrabiam banki razem z Kwinto ;)

do kiedy trzeba reszt za zlot zapłacić .. bo ślepy jeste, :D ?

Opublikowano

Obrabiam banki razem z Kwinto ;)

do kiedy trzeba reszt za zlot zapłacić .. bo ślepy jeste, :D ?

najlepiej to już wpłacaj , napisz do Jarko bo ja za bardzo nie śledzę tematu bo nie jadę do Bukowiny
Opublikowano

Dobra ludki, wylogowuję się. Do juterka

Opublikowano

pozdro od Madasa, Deszcza, nike, Musashiego, tetis, kuredu i oczywiście ode mnie z naszego prywatnego spota w plazie na kręglach :evil: :evil: :evil: i nie tylko....

Opublikowano

mega dobry spot :kox: nadrobilem emocjonalne zaleglosci z 2 poprzednich :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 23:59_________________________________________________dobranoc boys & girls :hi:

Opublikowano

dzięki za wszystko!!

Opublikowano

młody nie śpisz :naughty:

[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 00:14_________________________________________________Naprawdę milusińki wieczór :> dzieki wszystkim obecnym za doborowe towarzystwo :notworthy::kox:

Opublikowano

młody nie śpisz :naughty:

[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 00:14_________________________________________________Naprawdę milusińki wieczór :> dzieki wszystkim obecnym za doborowe towarzystwo :notworthy::kox:

tetis przy Tobie nie idzie zasnąć :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 00:18_________________________________________________idę spać... dobranoc... :)

Opublikowano

witanko :hi: dzięki za przezajebiaszczy wieczór :cool1:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 00:23_________________________________________________Tetisku a Ty już w chacie ??

Opublikowano

tetis przy Tobie nie idzie zasnąć :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 00:18

no nie powiem Młody,miło miło... :> :wstydliwy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Witaj Jezu :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.