Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alvaro miał je kiedyś przy swojej B6 - pamiętam bo napaliłem się na jego moda jeszcze przed zakupem swojej :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bart-S chyba jednak nie rozpoznasz mnie na fotkach, bo na zadnej mnie nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

cześc wszystkim :hi: ja już po pracy ....głowa mnie nawala jak cholera :kwasny:

Opublikowano

cześc wystkim :hi: ja już po pracy ....głowa mnie nawala jak cholera :kwasny:

:hi:

Opublikowano

Uważam, że ten felunek jest cool do ciemnej B6 :) jeszcze jak eske zapodasz to będzie :kox:

Opublikowano

madas ludzie chca kupowac takie felgi jak moje, zrob cos :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

hah :polew:

Opublikowano

madas ludzie chca kupowac takie felgi jak moje, zrob cos :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

hah :polew:

dam w dupee dam :evil:

Opublikowano

Spoko, jakoś się znajdziemy... Hmm, może "ubierz" jakiś dodatkowy znak rozpoznawczy - jakaś finka czy coś :naughty:

Opublikowano

Spoko, jakoś się znajdziemy... Hmm, może "ubierz" jakiś dodatkowy znak rozpoznawczy - jakaś finka czy coś :naughty:

finke to ja mam we krwi :polew:

jak bedziesz na nastepnym spocie to napewno bedziesz wiedzial ktory to Ja :decayed:

Opublikowano

Bart-S chyba jednak nie rozpoznasz mnie na fotkach, bo na zadnej mnie nie ma :gwizdanie:

skutecznie uciekałeś przed obiektywem :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

Bart-S chyba jednak nie rozpoznasz mnie na fotkach, bo na zadnej mnie nie ma :gwizdanie:

skutecznie uciekałeś przed obiektywem :polew::tongue4::wink4:

nic sie nie ruszalem :gwizdanie:

Opublikowano

cześc wszystkim :hi: ja już po pracy ....głowa mnie nawala jak cholera :kwasny:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

cześc wszystkim :hi: ja już po pracy ....głowa mnie nawala jak cholera :kwasny:

:hi: :hi: :hi:

ooo a Ty masz na pieńku u mnie :gwizdanie:

Opublikowano

cześc wszystkim :hi: ja już po pracy ....głowa mnie nawala jak cholera :kwasny:

:hi: :hi: :hi:

ooo a Ty masz na pieńku u mnie :gwizdanie:

dlaczemu?

Opublikowano

Pany... polecicie jakas nawigacje ?

Opublikowano

bo gdzie Ty wczoraj byłeś jak Cię nie było :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

bo gdzie Ty wczoraj byłeś jak Cię nie było :mysli: :gwizdanie:

w gościach byłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:51_________________________________________________jak chcesz to dzisiaj mogę Ciebie odwiedzić :cool1:

Opublikowano

Kurcze jeszcze jedne fele mi się widzą - w A4 B8 są jako 19" - 20 ramienne a w A3 wyszły jako 18"...

felaa3.jpg

Niestety nie mogę znaleźć ciekawego zdjęcia "na autku"...

Opublikowano

bo gdzie Ty wczoraj byłeś jak Cię nie było :mysli: :gwizdanie:

w gościach byłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:51_________________________________________________jak chcesz to dzisiaj mogę Ciebie odwiedzić :cool1:

możesz wpaść kiedy tylko chcesz ...dopiero o 18.20 jadę na spotkanie :naughty:

Opublikowano

bo gdzie Ty wczoraj byłeś jak Cię nie było :mysli: :gwizdanie:

w gościach byłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:51_________________________________________________jak chcesz to dzisiaj mogę Ciebie odwiedzić :cool1:

możesz wpaść kiedy tylko chcesz ...dopiero o 18.20 jadę na spotkanie :naughty:

do Musashiego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.