Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany... polecicie jakas nawigacje ?

? :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bart-S poszukaj w dziale B6 jest tam avant na takich 19" - moge takie 19'' za 2500 załatwić :) fele są suuuuper

Opublikowano

Pany... polecicie jakas nawigacje ?

? :decayed:

Yelo ma Garmina i jest zadowolony Iver ma Milo i też jest zadowolony ..... podpytaj ich dokładnie ...ja mam RNS E :)

Opublikowano

Ok już szukam :) Cena felg OK ale ceny gum na takie fele to mnie zabijają...

Opublikowano

bo gdzie Ty wczoraj byłeś jak Cię nie było :mysli: :gwizdanie:

w gościach byłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:51_________________________________________________jak chcesz to dzisiaj mogę Ciebie odwiedzić :cool1:

możesz wpaść kiedy tylko chcesz ...dopiero o 18.20 jadę na spotkanie :naughty:

do Musashiego?

nie nie ....po towar się umówiłem z gościem :)

Opublikowano

...ja mam RNS E :)

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Ok już szukam :) Cena felg OK ale ceny gum na takie fele to mnie zabijają...

potrafi rozłożyć na łopatki :cool1:

Opublikowano

bo gdzie Ty wczoraj byłeś jak Cię nie było :mysli: :gwizdanie:

w gościach byłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:51_________________________________________________jak chcesz to dzisiaj mogę Ciebie odwiedzić :cool1:

możesz wpaść kiedy tylko chcesz ...dopiero o 18.20 jadę na spotkanie :naughty:

do Musashiego?

nie nie ....po towar się umówiłem z gościem :)

Aaa.... bo wczoraj coś z nim gadałem, że możemy sie zmówić i wpaść razem do Ciebie jednego dnia :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

...ja mam RNS E :)

:mysli: :mysli: :mysli:

to znaczy miałem :embarrassed:

Opublikowano

...ja mam RNS E :)

:mysli: :mysli: :mysli:

to znaczy miałem :embarrassed:

no właśnie, teraz ja mam :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Aaa.... bo wczoraj coś z nim gadałem, że możemy sie zmówić i wpaść razem do Ciebie jednego dnia :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

możecie ....pewnie że tak ..... ale dzisiaj tylko muszę wyskoczyć na 1.5 godz o 18.20 :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:02_________________________________________________

...ja mam RNS E :)

:mysli: :mysli: :mysli:

to znaczy miałem :embarrassed:

no właśnie, teraz ja mam :decayed: :decayed: :decayed:

co :shocked: Ty złodziejaszku :evil:

Opublikowano

Chociaż gdybym zdecydował się na Bridgestona to będę miał za 300 i parę zł od sztuki... Wolałbym Dunlopa albo Goodyeara ale chyba nie będzie wyjścia :confused4:

Opublikowano

Kurde ja tu gadu gadu a w kuchni ziemniaki spaliłem :shocked: :shocked: :shocked: ale smród

Opublikowano

Bart-S musisz preszukać cały dział, pamiętam, że avant, niebieska i te fele w 19'' na niemieckich blachach - pamiętaj jak by co to mam dojście do takich :)

Ja spadam na Poznań - pozdro dla wszystkich

Opublikowano

Kurde ja tu gadu gadu a w kuchni ziemniaki spaliłem :shocked: :shocked: :shocked: ale smród

baby Ci brakuje :polew:
Opublikowano

Kurde ja tu gadu gadu a w kuchni ziemniaki spaliłem :shocked: :shocked: :shocked: ale smród

baby Ci brakuje :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: chyba jadę do rotti :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

THX Vario - searching in progress...

Opublikowano

THX Vario - searching in progress...

a Ty na zlot jedziesz ???

Opublikowano

Chociaż gdybym zdecydował się na Bridgestona to będę miał za 300 i parę zł od sztuki... Wolałbym Dunlopa albo Goodyeara ale chyba nie będzie wyjścia :confused4:

moje Dunlopy kosztowaly 740 za szt :confused4:

drogie cholerstwo[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:09_________________________________________________

Kurde ja tu gadu gadu a w kuchni ziemniaki spaliłem :shocked: :shocked: :shocked: ale smród

baby Ci brakuje :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: chyba jadę do rotti :tongue4: :tongue4: :tongue4:

kto to rotti ? :naughty:

Opublikowano

Rotti to bar taki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.