Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna oponka :kox:

Opublikowano

Przyjechali, rozebrali, przykleili i skręcili :kox:

Na początku było tak

99129474.jpg

godzinka czasu i było takie cos

87744454.jpg

kolejna godzinka czasu i jest tak

33877948.jpg

34024601.jpg

17400643.jpg

22572323.jpg

ale murzyńsko sqrwysynu :kox: :kox: rob foto w dzien :decayed:
Opublikowano

Przyjechali, rozebrali, przykleili i skręcili :kox:

Na początku było tak

99129474.jpg

godzinka czasu i było takie cos

87744454.jpg

kolejna godzinka czasu i jest tak

33877948.jpg

34024601.jpg

17400643.jpg

22572323.jpg

ale murzyńsko sqrwysynu :kox: :kox: rob foto w dzien :decayed:

Miało wyjsc z załozenia w c*pe... i wyszło :kox: w dzień też rozpertoli system :decayed:

Opublikowano

Przyjechali, rozebrali, przykleili i skręcili :kox:

Na początku było tak

99129474.jpg

godzinka czasu i było takie cos

87744454.jpg

kolejna godzinka czasu i jest tak

33877948.jpg

34024601.jpg

17400643.jpg

22572323.jpg

ta folijka jest fpytkę :kox:

Opublikowano

jasny chooj, świetna ta folia :kox: :kox: :good:

Opublikowano
  • Autor

http://img197.imageshack.us/img197/1191/dscn9405r.jpg na tym foto jest - 30mm i amory 1be ? to 17 cali jest ? jaka opona ?

ta to uczciwe -30 nie uklepane czasem.

kondon 225/55(45)/17 et 35 felaszka 8j na setupie ktory widziales w opolu u mnie wywijalo mi blotniki z przodu co pare metrow. wiec guma za szeroka :decayed:

225/45R17 et35 8J[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 21:29_________________________________________________jutro sie postaram wrzucic foty :kox:

Opublikowano

http://img197.imageshack.us/img197/1191/dscn9405r.jpg na tym foto jest - 30mm i amory 1be ? to 17 cali jest ? jaka opona ?

ta to uczciwe -30 nie uklepane czasem.

kondon 225/55(45)/17 et 35 felaszka 8j na setupie ktory widziales w opolu u mnie wywijalo mi blotniki z przodu co pare metrow. wiec guma za szeroka :decayed:

225/45R17 et35 8J[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 21:29_________________________________________________jutro sie postaram wrzucic foty :kox:

no no pojebalo mi sie za duzo sie 16stek z balonami naogladalem :wink4:
  • 1 rok później...
Opublikowano

Taki post po zakupie to lepsze niż pełna książka serwisowa :naughty:

Opublikowano
Taki post po zakupie to lepsze niż pełna książka serwisowa :naughty:

bierz padło puertossa i dawaj na spota:decayed:

Opublikowano
Taki post po zakupie to lepsze niż pełna książka serwisowa :naughty:
kupiłeś j**anego AKNa? :facepalm:
Opublikowano

Hahahahahaha :D Jak widać :D Kolego Paput - w Puławach jestem codziennie i chyba nawet się mijaliśmy ostatnio.

Opublikowano

Nie wiem co napisać. Właściciel inny ale auto to samo:naughty::kox:

Dawno go nie widziałem:whistling:

samochodu rzecz jasna:decayed:

Opublikowano
Hahahahahaha :D Jak widać :D Kolego Paput - w Puławach jestem codziennie i chyba nawet się mijaliśmy ostatnio.

no siemanko:decayed:

Opublikowano
Hahahahahaha :D Jak widać :D Kolego Paput - w Puławach jestem codziennie i chyba nawet się mijaliśmy ostatnio.

a ja nie widziałem niestety:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Taki post po zakupie to lepsze niż pełna książka serwisowa :naughty:

jest wsio:P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.