Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

robią robote na mieście :evil:

Opublikowano

heheh nie da sie ukryć. Wtedy jak wracalismy z grilla to w lusterkach widziałem rogala na zakręcie to rzucały sie w oczy strasznie :kox:

Opublikowano

robią robote na mieście :evil:

to ile już wyrwałeś pod remizą? :polew: Bo Marcin pokazywał mi wynik na klikaczu :naughty:

Opublikowano

robią robote na mieście :evil:

czyli co udeptales cos :sex: na te felgi :polew::wink4:

Opublikowano

robią robote na mieście :evil:

czyli co udeptales cos :sex: na te felgi :polew::wink4:

a nie mówiłem :polew: Ciekawe co na to Agnieszka... :naughty:

Opublikowano

robią robote na mieście :evil:

czyli co udeptales cos :sex: na te felgi :polew::wink4:

a nie mówiłem :polew: Ciekawe co na to Agnieszka... :naughty:

:przebiegly: :przebiegly: nie wywołuj wilka z lasu :chytry:
Opublikowano
  • Autor

robią robote na mieście :evil:

to ile już wyrwałeś pod remizą? :polew: Bo Marcin pokazywał mi wynik na klikaczu :naughty:

juz dwa razy sie klikacz obrócił... i wiecej nie narobi bo juz odmienione :decayed:

Opublikowano

robią robote na mieście :evil:

to ile już wyrwałeś pod remizą? :polew: Bo Marcin pokazywał mi wynik na klikaczu :naughty:

juz dwa razy sie klikacz obrócił... i wiecej nie narobi bo juz odmienione :decayed:

i ja tera jestem panicz jak lord jezdze :naughty::good:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

robią robote na mieście :evil:

to ile już wyrwałeś pod remizą? :polew: Bo Marcin pokazywał mi wynik na klikaczu :naughty:

juz dwa razy sie klikacz obrócił... i wiecej nie narobi bo juz odmienione :decayed:

i ja tera jestem panicz jak lord jezdze :naughty::good:

:decayed:

_________________________________________________dziś poszło malowanie zacisków i osłon w sportowy kolor :decayed: :decayed: :decayed: ferarri rosso :rolleyes:

Opublikowano

robią robote na mieście :evil:

to ile już wyrwałeś pod remizą? :polew: Bo Marcin pokazywał mi wynik na klikaczu :naughty:

juz dwa razy sie klikacz obrócił... i wiecej nie narobi bo juz odmienione :decayed:

i ja tera jestem panicz jak lord jezdze :naughty::good:

:decayed:

_________________________________________________dziś poszło malowanie zacisków i osłon w sportowy kolor :decayed: :decayed: :decayed: ferarri rosso :rolleyes:

:facepalm:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

było ferrari rdzawo :polew: oczywiście kerwony poszedł tylko na zaciski reszta na czarno :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 22:11_________________________________________________dziś Leon skopał mi zad :gwizdanie: ale i tak do 90km/h nie miał polotu :decayed:

Opublikowano

było ferrari rdzawo :polew: oczywiście kerwony poszedł tylko na zaciski reszta na czarno :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 22:11_________________________________________________dziś Leon skopał mi zad :gwizdanie: ale i tak do 90km/h nie miał polotu :decayed:

no kłatro go zdeptało na starcie :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Q panuje :evil:

Opublikowano

A co to za leon :mysli:

Opublikowano

A co to za leon :mysli:

Logan chciał napisać :decayed:

Opublikowano

A co to za leon :mysli:

Logan chciał napisać :decayed:

Taa Logan ARL na suplach :decayed:

Opublikowano

a jakie cyfry KM/Nm ma ten Logan?

BTW końcówki wydechu masz seryjne czy jakaś rzeźba? :)

Opublikowano
- w planach bix + dzienne w drogowych :przebiegly:

skubaniutki, myślałem że będe jedyny w lubelskim z takim rarytasem :decayed:

Opublikowano

a jakie cyfry KM/Nm ma ten Logan?

BTW końcówki wydechu masz seryjne czy jakaś rzeźba? :)

skanuj0001xf.jpg

rzezba ;)

Opublikowano

koorfa szybki dziad :kox:puertoss ile długości dostałeś?

A z tymi końcówkami to z A6 czy zwykłe kolanka z rurek od kaloryfera? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.