Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-quattro-1994-2001-zawieszenie-gwintowane-i1571469111.html

drogo[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 13:21_________________________________________________puertoss daj fotkę jak na spręzynach siadło to pomyślimy :decayed:

Ty jeszcze myślisz :facepalm: betatec albo MTS, duzego wyboru nie masz, albo wybierasz przy markowych eibach i wietec w cenie ok 800zł za nowe, gdzies tam po środku jest jeszcze supersport do wyrwania dla Q(mowa o sprężynach)

Albo organizujesz grupowe zamówienie u mapeta gwintu do Q mozę zrobi jakąś sensowną cene :przebiegly:

a co piszesz się na gwint? :decayed::naughty:

jak załatwisz znizke min 25% :gwizdanie:

:decayed:

to ty go katuj a ja się podłączę :decayed:

w takim razie bierz od puerto sprężyny :wink4:

Puertos dawaj foty :evil:

on miał za wysoko :decayed: poza tym jedna ma pęknięta to kwestia czasu jak reszta poleci :gwizdanie:
Opublikowano

Przednie są u mnie tylne mogę wam oddać zanim na złom poleca.

Opublikowano

Przednie są u mnie tylne mogę wam oddać zanim na złom poleca.

juz siedza na passku? kucnal troche? :mysli:

Opublikowano

Narazie kucnęło co innego wiec czekam.

Opublikowano
  • Autor

Narazie kucnęło co innego wiec czekam.

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 19:20_________________________________________________

http://allegro.pl/audi-a4-quattro-1994-2001-zawieszenie-gwintowane-i1571469111.html

drogo[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 13:21_________________________________________________puertoss daj fotkę jak na spręzynach siadło to pomyślimy :decayed:

Ty jeszcze myślisz :facepalm: betatec albo MTS, duzego wyboru nie masz, albo wybierasz przy markowych eibach i wietec w cenie ok 800zł za nowe, gdzies tam po środku jest jeszcze supersport do wyrwania dla Q(mowa o sprężynach)

Albo organizujesz grupowe zamówienie u mapeta gwintu do Q mozę zrobi jakąś sensowną cene :przebiegly:

a co piszesz się na gwint? :decayed::naughty:

jak załatwisz znizke min 25% :gwizdanie:

:decayed:

to ty go katuj a ja się podłączę :decayed:

w takim razie bierz od puerto sprężyny :wink4:

Puertos dawaj foty :evil:

on miał za wysoko :decayed: poza tym jedna ma pęknięta to kwestia czasu jak reszta poleci :gwizdanie:

1BE to nie co allroad :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 19:21_________________________________________________kalkulator!!!

sztywność mi sie teraz podoba :decayed:

zdj281cie176.jpg

Opublikowano

słąbo widać

Opublikowano
  • Autor

słąbo widać

to przyjedź i zobacz :tongue4:

Opublikowano

kozucha jak kozucha :decayed: do tego chlapacze i brak relinga :decayed: ostatnio na spocie coś doszły mnie słuchy że chlapacze idą w pomarańczowy kolor? :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

będzie pomarańczyk :ok2:

Opublikowano

AKN black! orange! :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

und pink :kox:

Opublikowano

und pink :kox:

:blink::bag:

Opublikowano

chlapacze :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

und pink :kox:

bijaaaczzzz :kox:

kiedy koła bierzesz? [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________

chlapacze :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ide stont :sick3:
Opublikowano
  • Autor

właśnie dziś skończyłem mokry sezon i chlapacze wyleciały :tongue4:

zdj281cie186.jpg

Opublikowano

właśnie dziś skończyłem mokry sezon i chlapacze wyleciały :tongue4:

zdj281cie186.jpg

;( BŁĄD :thumbdown::bag: A takie ładne były :decayed:

Opublikowano
  • Autor

właśnie dziś skończyłem mokry sezon i chlapacze wyleciały :tongue4:

zdj281cie186.jpg

;( BŁĄD :thumbdown::bag: A takie ładne były :decayed:

przyjdzie jesień to i chlapacze wrócą tam gdzie ich miejsce :evil:

Opublikowano

daj no normalną fotkę z boku tego padła :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie mam.... tylko jedno kalkulatorem zrobiłem :tongue4: :tongue4: :tongue4: stoi jak na 1BE stała ---> wizualnie... bo na miarce jest ewidentnie 1cm w dół :decayed: ale sztywność jest zdecydowanie inna... nowe to nowe :evil:

Opublikowano

nie mam.... tylko jedno kalkulatorem zrobiłem :tongue4: :tongue4: :tongue4: stoi jak na 1BE stała ---> wizualnie... bo na miarce jest ewidentnie 1cm w dół :decayed: ale sztywność jest zdecydowanie inna... nowe to nowe :evil:

mi się wydaje żę u kowiego jest niżej a ma te same spręzyny
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.