Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Puerto sprawdzałeś :rolleyes:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

Puerto sprawdzałeś :rolleyes:

:mysli:

niestety do środy nie dam rady bo jestem na L4 przechodze komplex badania... jak wroce do pracy to sprawdze o ile Cie to będzie jeszcze interreererere :cool1:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________

Ktoś kiedyś napisał, że moc samochodu poznaje się nie po felgach, spojlerach czy wydechu tylko po wielkości tarcz hamulcowych.

Będzie pan zadowolony :naughty::kox:

mam taka nadzieje :kox:

szukał szukał i w końcu znalazł... w poniedziałek po nie jade to sie okaże.... :gwizdanie:

wujek o kolegach nie pamietasz :thumbdown::naughty:

pamietasz pamietasz.... :decayed: jak gość bedzie miał wiecej to biere bez gadania :evil:

Opublikowano

Puerto sprawdzałeś :rolleyes:

:mysli:

niestety do środy nie dam rady bo jestem na L4 przechodze komplex badania... jak wroce do pracy to sprawdze o ile Cie to będzie jeszcze interreererere :cool1:

lipa :disgust: musze to nabyć w tym tygodniu, bo juz jeżdze z wirusem na FISie i mnie to wpienia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Puerto sprawdzałeś :rolleyes:

:mysli:

niestety do środy nie dam rady bo jestem na L4 przechodze komplex badania... jak wroce do pracy to sprawdze o ile Cie to będzie jeszcze interreererere :cool1:

lipa :disgust: musze to nabyć w tym tygodniu, bo juz jeżdze z wirusem na FISie i mnie to wpienia :decayed:

tamto 250pln brutto to raczej dobra cena... tak mi sie wydaje za kpl. oczywiście

Opublikowano

Puerto sprawdzałeś :rolleyes:

:mysli:

niestety do środy nie dam rady bo jestem na L4 przechodze komplex badania... jak wroce do pracy to sprawdze o ile Cie to będzie jeszcze interreererere :cool1:

lipa :disgust: musze to nabyć w tym tygodniu, bo juz jeżdze z wirusem na FISie i mnie to wpienia :decayed:

tamto 250pln brutto to raczej dobra cena... tak mi sie wydaje za kpl. oczywiście

też tak sądze :good:

Opublikowano

niestety do środy nie dam rady bo jestem na L4 przechodze komplex badania...

rzuc palenie....

papierochow :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niestety do środy nie dam rady bo jestem na L4 przechodze komplex badania...

rzuc palenie....

papierochow :decayed:

chyba bedzie trzeba :disgust:

Opublikowano

niestety do środy nie dam rady bo jestem na L4 przechodze komplex badania...

rzuc palenie....

papierochow :decayed:

chyba bedzie trzeba :disgust:

łiii :radocha: zajmij sie tym co w zyciu naprawde wazne! TUNINGOWANIEM!!!!! szybciej na skarpety odlozysz

Opublikowano
  • Autor

sesesese 312 mmilimetre :evil: :evil: :evil: :evil:

312mmc.jpg

P.S. niestety tylko jedno auto.. :confused4:

Opublikowano

sesesese :evil: :evil: :evil: :evil:

312mmc.jpg

P.S. niestety tylko jedno auto.. :confused4:

:kox:

tzn jak jedno auto? co masz na mysli??

Opublikowano
  • Autor

sesesese :evil: :evil: :evil: :evil:

312mmc.jpg

P.S. niestety tylko jedno auto.. :confused4:

:kox:

tzn jak jedno auto? co masz na mysli??

miałem na myśli że gość miał tylko jedno auto po bliskim spotkaniu a nie milion na placu :wink4:

Opublikowano

sesesese :evil: :evil: :evil: :evil:

312mmc.jpg

P.S. niestety tylko jedno auto.. :confused4:

:kox:

tzn jak jedno auto? co masz na mysli??

miałem na myśli że gość miał tylko jedno auto po bliskim spotkaniu a nie milion na placu :wink4:

aaa :tongue4:

Opublikowano

jak spręzyny?

Opublikowano
  • Autor

jutro dopiero dotrą do mnie....

heble + lekka gleba pójdzie za jednym rzutem :evil:

Opublikowano

szalejesz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

poprawiam serie :decayed:

.

.

.

"robioną przez młodych konstruktorów którzy sie chcieli wykazać"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poprawiam serie :decayed:

.

.

.

"robioną przez młodych konstruktorów którzy sie chcieli wykazać"

:polew: :polew: :polew:

i tak potem tlukli kórwa to gówno a ludzie to kupowali jebbbane gówno!! :polew:
Opublikowano
  • Autor

poprawiam serie :decayed:

.

.

.

"robioną przez młodych konstruktorów którzy sie chcieli wykazać"

:polew: :polew: :polew:

i tak potem tlukli kórwa to gówno a ludzie to kupowali jebbbane gówno!! :polew:

święte słowa!!!! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ach tem mrogal i jego expresja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ach tem mrogal i jego expresja :polew: :polew: :polew:

niestety muszę Cie zgasić to nie ekspresja mrogala.... to cytat!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.