Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ach tem mrogal i jego expresja :polew: :polew: :polew:

niestety muszę Cie zgasić to nie ekspresja mrogala.... to cytat!!!

a z czego ten cytat? Co do expresji mrogala to czesto idzie sie o tym przekonac może tym razem sie pomyliłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

doszła paczuszka

30mm.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

doszła paczuszka

30mm.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

takie jak moje :jerk: :jerk:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy czy bedzie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:thumbdown:

:>

Opublikowano
  • Autor

jednak nowe tarcze + zestaw + czujnik ABS bo sie wysrał :disgust:

nowery.jpg

Opublikowano

jednak nowe + zestaw +czujnik ABS bo sie wysrał :disgust:

nowery.jpg

takie jak moje :good: i pewnie w podobnej cenie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jednak nowe + zestaw +czujnik ABS bo sie wysrał :disgust:

nowery.jpg

takie jak moje :good: i pewnie w podobnej cenie :naughty:

nie wiem ile wybuliłeś?! :przebiegly:

Opublikowano

jednak nowe + zestaw +czujnik ABS bo sie wysrał :disgust:

nowery.jpg

takie jak moje :good: i pewnie w podobnej cenie :naughty:

nie wiem ile wybuliłeś?! :przebiegly:

mniej niz netto w cenie rynkowej :decayed:

Opublikowano

jednak nowe + zestaw +czujnik ABS bo sie wysrał :disgust:

nowery.jpg

takie jak moje :good: i pewnie w podobnej cenie :naughty:

nie wiem ile wybuliłeś?! :przebiegly:

mniej niz netto w cenie rynkowej :decayed:

na którym parkingu komus wykręciłeś? :przebiegly:

Opublikowano

sam zakładasz spręzyny?

Opublikowano
  • Autor

sam zakładasz spręzyny?

:no:

Opublikowano

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

a jakże :naughty: teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

a jakże :naughty: teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: :decayed: :decayed:

po co Ci to synek, nasluchasz sie ze AKN black gowno ! :polew:
Opublikowano

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

a jakże :naughty: teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: :decayed: :decayed:

po co Ci to synek, nasluchasz sie ze AKN black gowno ! :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

a jakże :naughty: teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: :decayed: :decayed:

no i kórwa zajmuje mam nadziej ze do 24:00 wymeczycie to padlo

heble juz siedza czujnik ABS wymieniony springi sie mieniaja

ciekawe ile ten szrot kucnie :mysli::kox:

Opublikowano
  • Autor

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

a jakże :naughty: teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: :decayed: :decayed:

no i kórwa zajmuje mam nadziej ze do 24:00 wymeczycie to padlo

heble juz siedza czujnik ABS wymieniony springi sie mieniaja

ciekawe ile ten szrot kucnie :mysli::kox:

02:38 zakończone :kox: siadł tak jak było mu pisane 1cm (teraz przód tak nie wyje) a jak dostanie w pedał to d*pa już tak nie przysiada i heble są :kox: na noje tarczach i ABS działa jak w książce :decayed:

Opublikowano

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

a jakże :naughty: teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: :decayed: :decayed:

no i kórwa zajmuje mam nadziej ze do 24:00 wymeczycie to padlo

heble juz siedza czujnik ABS wymieniony springi sie mieniaja

ciekawe ile ten szrot kucnie :mysli::kox:

02:38 zakończone :kox: siadł tak jak było mu pisane 1cm (teraz przód tak nie wyje) a jak dostanie w pedał to pupa już tak nie przysiada i heble są :kox: na noje tarczach i ABS działa jak w książce :decayed:

o ja pierdo'le :polew: :polew: :polew: to byla Twoja ostatnia wizyta w tym warsztacie? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

sam zakładasz spręzyny?

:no:

pussy :tongue4:

a jakże :naughty: teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: :decayed: :decayed:

no i kórwa zajmuje mam nadziej ze do 24:00 wymeczycie to padlo

heble juz siedza czujnik ABS wymieniony springi sie mieniaja

ciekawe ile ten szrot kucnie :mysli::kox:

02:38 zakończone :kox: siadł tak jak było mu pisane 1cm (teraz przód tak nie wyje) a jak dostanie w pedał to pupa już tak nie przysiada i heble są :kox: na noje tarczach i ABS działa jak w książce :decayed:

o ja pierdo'le :polew: :polew: :polew: to byla Twoja ostatnia wizyta w tym warsztacie? :polew: :polew:

nie wiem ale marewel nie krzyczał na mnie :embarrassed:

P.S.

WIELKIE DZIĘKI MAREWEL

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.