Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

Opublikowano

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

bedzie gwint :decayed:
Opublikowano

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

bedzie gwint :decayed:

a po co gwint do 17ki :mysli: to jak profil 245 do AFNa :polew: :polew:

bez dobrego naciagu przy 17tce i dobrej felgi jest nie potrzebny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

bedzie gwint :decayed:

no gdzie.... ja tu ostro myśle o 1BA żeby założyć :polew:

Opublikowano

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

bedzie gwint :decayed:

no gdzie.... ja tu ostro myśle o 1BA żeby założyć :polew:

chcesz :mysli: mam :decayed:

Opublikowano

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

bedzie gwint :decayed:

no gdzie.... ja tu ostro myśle o 1BA żeby założyć :polew:

chcesz :mysli: mam :decayed:

i ja i ja :decayed:
Opublikowano
  • Autor

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

bedzie gwint :decayed:

no gdzie.... ja tu ostro myśle o 1BA żeby założyć :polew:

chcesz :mysli: mam :decayed:

biere :wink4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:58_________________________________________________może by tak jakieś -30mm zrobił??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
może by tak jakieś -30mm zrobił??? gwizdanie gwizdanie gwizdanie

Ty?

Opublikowano

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:

zeszło z taśmy na 1BE to jakie półśrodki :blink: gwintu i tak nie będzie :tongue4: koza to 1BA :gwizdanie:

bedzie gwint :decayed:

no gdzie.... ja tu ostro myśle o 1BA żeby założyć :polew:

chcesz :mysli: mam :decayed:

biere :wink4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:58_________________________________________________może by tak jakieś -30mm zrobił??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

w sumie to by wypadało bo niebawem sam będziesz jeżdził allroadem :polew: :polew: :polew: z tego co widze co sie dzieje w lubelskim :decayed:
Opublikowano
  • Autor

niby to tylko 1cm ale powinno troche opaść???

Opublikowano

niby to tylko 1cm ale powinno troche opaść???

jaki jeden centymetr, 3,5 centymetra od serii :wink4: no chyba ze masz to 1BE to bierz MTSy -40 do Q :wink4:

Opublikowano

niby to tylko 1cm ale powinno troche opaść???

springi chcesz walić? jak masz coś w dobrej cenie z inter to i ja się piszę :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:19_________________________________________________-35 jak kowi :decayed:
Opublikowano
  • Autor

-30 betatec bilstein to są same spręzyny a ja mam u siebie 1BE :gwizdanie: a - 45 nie chce bo to ponoć taczka sie wtedy z auta robi

Opublikowano

-30 bilstein to są same spręzyny a ja mam u siebie 1BE :gwizdanie: a - 45 nie chce bo to ponoć taczka sie wtedy z auta robi

wiela takie bilsteiny?
Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze za grosze :evil:

Opublikowano

jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze za grosze :evil:

to popytaj i daj znać :decayed: też bym się pisał :drool:
Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze za grosze :evil:

to popytaj i daj znać :decayed: też bym się pisał :drool:

to tylko jeden komplet na allegro wychaczyłem chyba za dobre pieniądze :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1539609049

Opublikowano

jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze za grosze :evil:

to popytaj i daj znać :decayed: też bym się pisał :drool:

to tylko jeden komplet na allegro wychaczyłem chyba za dobre pieniądze :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1539609049

za tą cenę bym łyknął :decayed: jak się zdecydujesz to byśmy 2 komplaty wzięli, masz jakąś fotkę auta jak na -30 wygląda? :mysli:
Opublikowano

jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze za grosze :evil:

to popytaj i daj znać :decayed: też bym się pisał :drool:

to tylko jeden komplet na allegro wychaczyłem chyba za dobre pieniądze :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1539609049

Dobra cena :good:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze za grosze :evil:

to popytaj i daj znać :decayed: też bym się pisał :drool:

to tylko jeden komplet na allegro wychaczyłem chyba za dobre pieniądze :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1539609049

za tą cenę bym łyknął :decayed: jak się zdecydujesz to byśmy 2 komplaty wzięli, masz jakąś fotkę auta jak na -30 wygląda? :mysli:

no właśnie to ja je łyknąłem :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.