Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no przedlifty miały juz to polift by nie miał :blink:

no nie wiem na zdjęciu wydaje mi sie jakoś mało kabelków w kostce :kox:

Opublikowano

no przedlifty miały juz to polift by nie miał :blink:

no nie wiem na zdjęciu wydaje mi sie jakoś mało kabelków w kostce :kox:

nie sr** zarem, jak nie ma maty w co watpie albo nie dziala to kupisz mate i sie zalozy :good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

no przedlifty miały juz to polift by nie miał :blink:

no nie wiem na zdjęciu wydaje mi sie jakoś mało kabelków w kostce :kox:

nie sr** zarem, jak nie ma maty w co watpie albo nie dziala to kupisz mate i sie zalozy :good::naughty:

o Ty w DOPE jaki podpis :slina:

Opublikowano

no przedlifty miały juz to polift by nie miał :blink:

no nie wiem na zdjęciu wydaje mi sie jakoś mało kabelków w kostce :kox:

nie sr** zarem, jak nie ma maty w co watpie albo nie dziala to kupisz mate i sie zalozy :good::naughty:

o Ty w DOPE jaki podpis :slina:

sie gra sie ma cycku :naughty:

Opublikowano

o Ty w DOPE jaki podpis :slina:

:) dobre DOPE nie jest złe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

3,50pln i mam 2m eleganckiego czarnego peszla :decayed:

Opublikowano

3,50pln i mam 2m eleganckiego czarnego peszla :decayed:

A co będziesz "peszlał"? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

3,50pln i mam 2m eleganckiego czarnego peszla :decayed:

A co będziesz "peszlał"? :decayed:

ten wężyk od gaugerka mnie w oczy kole jak sie maskę podniesie bo leci po podszybiu :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:43_________________________________________________i gajgerek poszedł na czarno i przy okazji jego podświetlenie ściemniało żeby bardziej do zegarów pasowało :gwizdanie:

kto chce słonecznka szare, siwe podświetlane- oddam za 40pln z wiązką????

Opublikowano

się zdecyduj albo oddasz albo za 40 zł :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

się zdecyduj albo oddasz albo za 40 zł :gwizdanie:

:polew: :polew:

póki jeszcze je mam to moge komuś oddać kto szuka a jak nie to oddaje.... mi nie robi to różnicy :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 07:28_________________________________________________przed:

zdj281cie125.jpg

i po poprawieniu podświetlenia: :kox:

zdj281cie131.jpg

Opublikowano

daj fotki na PW tych daszków :wink4:

Opublikowano
  • Autor

obudowa lusterka umalowana :decayed: teraz kiedy to zamontować??? pewno jutro :evil: bo na co czekać :przebiegly:

Opublikowano

obudowa umalowana :decayed: teraz kiedy to zamontować??? pewno jutro :evil: bo na co czekać :przebiegly:

sam jestes obudowa :decayed:

mocowanie przelozyles?

Opublikowano
  • Autor

no kiedy??? :tongue4: narazie pomalowane.... tylko tak trzeba boczek wyrywać żeby sie do tej wtyczki dostać???[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________czy da rade ja o tak o wyjąć

Opublikowano

no kiedy??? :tongue4: narazie pomalowane.... tylko tak trzeba boczek wyrywać żeby sie do tej wtyczki dostać???[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________czy da rade ja o tak o wyjąć

trojkat od srodka ten plastikowy trza zdjac i odrecic taaaaaka kórwe srube duza i pojdzie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

no kiedy??? :tongue4: narazie pomalowane.... tylko tak trzeba boczek wyrywać żeby sie do tej wtyczki dostać???[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________czy da rade ja o tak o wyjąć

trojkat od srodka ten plastikowy trza zdjac i odrecic taaaaaka kórwe srube duza i pojdzie :decayed:

a ta bladzia śruba na jaki klucz??? a do wtyczki sie tamtedy dostanie?

Opublikowano

no kiedy??? :tongue4: narazie pomalowane.... tylko tak trzeba boczek wyrywać żeby sie do tej wtyczki dostać???[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________czy da rade ja o tak o wyjąć

trojkat od srodka ten plastikowy trza zdjac i odrecic taaaaaka kórwe srube duza i pojdzie :decayed:

a ta bladzia śruba na jaki klucz??? a do wtyczki sie tamtedy dostanie?

na w uj duzego takiego torxa Ci powiem wtyczka bedzie pod gabeczka za palstikiem trojkatem

Opublikowano
  • Autor

a wuj takie dyskusje... jutro zerwe trójkącik i wszystko bede wiedział[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:21_________________________________________________duże lusterko założone i cieszy oko :evil:

Opublikowano

poka jakie story :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

story nie było robione... Ty _Solar_ zrobileś i wystarczy nic do niego dodawać nie trzeba :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.