Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolejny rez ukończony (prawie bo trzeba też zadbać o innych):evil: dope :evil:

no pamietaj pamietaj :kox::good: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________ale na razie to :cicho:
Opublikowano
  • Autor

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

Opublikowano

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

elegancki DOPE tylko czego maznąłeś go na czarno, gdzie go przyczepiasz :mysli:

Jak tam felgi umalowane już :chytry:

Opublikowano
  • Autor

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

elegancki DOPE tylko czego maznąłeś go na czarno, gdzie go przyczepiasz :mysli:

Jak tam felgi umalowane już :chytry:

tył; narazie jest czarny dla zabezpieczenia i widoczności co jest do poprawek.... i tu jest ból jaki kolor na moje auto... może jakieś propozycje???? :gwizdanie: chrom odpada bo nie jestem w stanie go uzyskać.

a co do felg już są w czarnym macie teraz tylko je obuć :kox:

Opublikowano

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

f pytke :slina::shocked::kox: gud arbajt :good:
Opublikowano
  • Autor

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

f pytke :slina::shocked::kox: gud arbajt :good:

:ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

kolejny element układanki do gajgerka :decayed:

gauger.jpg

Opublikowano

jedziesz ostro :decayed:

Opublikowano

jedziesz ostro :decayed:

no dope jeza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jedziesz ostro :decayed:

no dope jeza :decayed:

masz wosk??? do woskowania :decayed: bo mi trza szczypte :gwizdanie:

Opublikowano

jedziesz ostro :decayed:

no dope jeza :decayed:

masz wosk??? do woskowania :decayed: bo mi trza szczypte :gwizdanie:

takiego wosku wosku nie mam niestety

Opublikowano

jedziesz ostro :decayed:

no dope jeza :decayed:

masz wosk??? do woskowania :decayed: bo mi trza szczypte :gwizdanie:

ja mam wosk ze świczki :kox:
Opublikowano
  • Autor

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

Opublikowano

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

:good: Ja będę inny wsadzał i chyba w plastik :) gajgerek idzie w tą kratkę co mrogal wsadził? :wink4: Wskakuj na temat o wojewódzkim :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

:good: Ja będę inny wsadzał i chyba w plastik :) gajgerek idzie w tą kratkę co mrogal wsadził? :wink4: Wskakuj na temat o wojewódzkim :gwizdanie:

był już i zaproponował :good: ja sie w metal wbiłem i jest :kox: nic nie widać a luzu ma jak trzeba tyle że zaraz za turbiną :gwizdanie: nie wiem nawet czy ma to jakieś znaczenie :chytry:

Opublikowano

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

:good: Ja będę inny wsadzał i chyba w plastik :) gajgerek idzie w tą kratkę co mrogal wsadził? :wink4: Wskakuj na temat o wojewódzkim :gwizdanie:

był już i zaproponował :good: ja sie w metal wbiłem i jest :kox: nic nie widać a luzu ma jak trzeba tyle że zaraz za turbiną :gwizdanie: nie wiem nawet czy ma to jakieś znaczenie :chytry:

u Marcina robiles?

jak tam?

opileczki nie polecialy?

Opublikowano

opileczki nie polecialy?

No jak nie, ale później wsio dokręcił, odpalił i piz*@ :naughty: Zassało, przedmuchało wszystkie opiłeczki i git :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:
Opublikowano

:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:

kozak :kox:

dlugo? drogo ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:

kozak :kox:

dlugo? drogo ? :naughty:

2h i za powiedzmy wypożyczenie warsztatu + wiercenie i gwintowanie a reszta własnoręczna robota :decayed: jak to u Marcina "rozbieraj sobie" :wink4:

Opublikowano

:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:

kozak :kox:

dlugo? drogo ? :naughty:

2h i za powiedzmy wypożyczenie warsztatu + wiercenie i gwintowanie a reszta własnoręczna robota :decayed: jak to u Marcina "rozbieraj se" :wink4:

rozbieraj sie :polew: ostro bylo

ze idac tym tropem zapytam

nawoskowales :jerk: i zalales forme :sexinbed::sex::banan1::co:?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.