Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dzis przybajerzym co i jak :good::decayed:

zmieńmy avatary bo ludzie sobie pomysla jakies cuda dziwy :gwizdanie: :decayed: :>

Opublikowano
  • Autor

no dzis przybajerzym co i jak :good::decayed:

zmieńmy avatary bo ludzie sobie pomysla jakies cuda dziwy :gwizdanie: :decayed: :>

zostają tak jak jest... niech sie patrza jak sie w LC bawi :polew::wink4:

Opublikowano

Wieczorek w garage udany :good: :>

najpierw było tak :decayed:

dsc05779.jpg

Pozniej cudo z wyzynarką "CNC" Puertoss'a identik :kox:

dsc05783p.jpg

dsc05784x.jpg

Miedzy czasie rezania.... :drinks:

A na koniec wyjszło :wink4:

dsc05792d.jpg

dsc05796d.jpg

Opublikowano
  • Autor

1,3 sie kręci :> kolejny rez do kolekcji

Opublikowano

:oklaski: ładnie ładnie :tongue4:

Opublikowano

Mody idą pełną gębą :kox: tylko było pomalować tego gajgera na czarno :gwizdanie:

Opublikowano

Mody idą pełną gębą :kox: tylko było pomalować tego gajgera na czarno :gwizdanie:

nie dyga, sie pomaluje:)

Opublikowano
  • Autor

Mody idą pełną gębą :kox: tylko było pomalować tego gajgera na czarno :gwizdanie:

bedzie czarny bedzie... mrogal zrobił go na P&P :good:

Opublikowano

a gdzie sie wpinaliscie po cisnienie, bo powiem szczerze chyba jestes pierwszy z gajgerkiem w V6 TDI :decayed:a doładowanie na poziomie 1,9 AWX :tongue4:

Opublikowano

a gdzie sie wpinaliscie po cisnienie, bo powiem szczerze chyba jestes pierwszy z gajgerkiem w V6 TDI :decayed:a doładowanie na poziomie 1,9 AWX :tongue4:

jakto dzie? w rułe :polew:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie sie wpinaliscie po cisnienie, bo powiem szczerze chyba jestes pierwszy z gajgerkiem w V6 TDI :decayed:a doładowanie na poziomie 1,9 AWX :tongue4:

wpięte w rułe zaraz za turbiną... wskazówka do 1,3 idzie :naughty:

dsc06179e.jpgdolot.jpg

Opublikowano

a gdzie sie wpinaliscie po cisnienie, bo powiem szczerze chyba jestes pierwszy z gajgerkiem w V6 TDI :decayed:a doładowanie na poziomie 1,9 AWX :tongue4:

wpięte w rułe zaraz za turbiną... wskazówka do 1,3 idzie :naughty:

u mnie to pewnie na koncu skali by sie zatrzymała :decayed:
Opublikowano
  • Autor

next w planie.... lada dzień dotrze

imagefuncphp.jpg[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________i teraz moje pytanie jak jest z tym lusterkiem w polifcie..... trzeba coś przezbrajać czy gotowca pakować????

Opublikowano
  • Autor

tak samo bedzii jak z przed liftem koleszko :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99550.0;highlight=lusterka

o widzisz i już wszystko wiem... :notworthy: teraz tylko oczekiwanie... malowanie i montaż zapewne w """SOLAR- AUTO- GAUGE- PREFORMACE- GARAGE"""" :>

Opublikowano

tak samo bedzii jak z przed liftem koleszko :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99550.0;highlight=lusterka

o widzisz i już wszystko wiem... :notworthy: teraz tylko oczekiwanie... malowanie i montaż zapewne w """SOLAR- AUTO- GAUGE- PREFORMACE- GARAGE"""" :>

:polew: :polew: zapraszam zapraszm :>

to tam skrobnij skąd zes lusterko wydziobał

Opublikowano

i nawet wim kto go zamawiał :tongue4: jak przyjdzie to sie spr czy grzeje a jak ni to montaz maty grzewczej :good:

Opublikowano
  • Autor

i nawet wim kto go zamawiał :tongue4: jak przyjdzie to sie spr czy grzeje a jak ni to montaz maty grzewczej :good:

tylko czy jest w nim w ogóle mata?!?!?! wszystkie polifty miały grzanie???? :chytry:

Opublikowano

no przedlifty miały juz to polift by nie miał :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.