Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to w końcu niech mi ktoś powie czy jest sens pakowania takiego coolera?? jak to przeliczyć czy coś się poprawi??? czy dać sobie spokój i zostać przy serii...

bo jeśli miałbym go zakładać to z wężami dało by chyba rade uciec tak jak to jest w A6... tak mi się wydaje :mysli:

Opublikowano

Zrób fotke swojego przodu pod macha i to sie zobaczy czy w ogóle masz jakie kolwiek miejsce, A6 jest szersze, pas ma bardziej wysuniety, a w A4 jest ciasno, te wyjścia napewno byś musiał przerobić żeby były na dole, nawet na tym filmiku 2,5 261km koleszka ma FMIC wysoki ale wyjscia na samym dole :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

fotke zrobie zrobie tylo zapominam aparatu ze soba jak ide na doł :strzal: a tele słaba jakość i niewiele będzie widać

podpowiadajcie....

zdj281cie086.jpg

znaczek+ ramka na czarno czy sama ramka????

Opublikowano

fotke zrobie zrobie tylo zapominam aparatu ze soba jak ide na doł :strzal: a tele słaba jakość i niewiele będzie widać

podpowiadajcie....

zdj281cie086.jpg

znaczek+ ramka na czarno czy sama ramka????

kup grill esowy :good: malowanie ramki w polifcie to tako :mysli:

niech ktos wrzuci fotki najlepiej

Opublikowano

Ja bym nie malował, masz chrom wokół szyb :good:

Opublikowano

jak już sie uprzesz i pomalujesz to tylko ramke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mrogal kiedy na cranchipsa jedziemy???? jakaś dokładniejsza data bo ja już gotów :wstydliwy::buhaha:

Opublikowano

mrogal kiedy na cranchipsa jedziemy???? jakaś dokładniejsza data bo ja już gotów :wstydliwy::buhaha:

mrogal na wtryski jeszcze czeka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest koś w stanie powiedzieć jaki FMIC (wymiary) miałbym założyć coby był sprawniejszy od ori?????[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 13:14_________________________________________________

img00357200907201806.jpg

VT

dopecj.jpg

dope cacuszko :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Dope-Emblem-Dope-Badge-3M-Audi-Badge-Audi-Emblem-/320636312029?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4aa769d9dd

Opublikowano

jest koś w stanie powiedzieć jaki FMIC (wymiary) miałbym założyć coby był sprawniejszy od ori?????[br]

z ursusa bedzie pasił i bedzie bardzo wydajny :decayed:
Opublikowano
  • Autor

jest koś w stanie powiedzieć jaki FMIC (wymiary) miałbym założyć coby był sprawniejszy od ori?????[br]

z ursusa bedzie pasił i bedzie bardzo wydajny :decayed:

Ty cwaniaczku lepiej mi to przelicz a nie tak w ciemno :bicz3:

Opublikowano

wsadzaj jakiegos chinola wys 14-20cm albo tak jak ja idąc tropem Nosba spasuj cooler z iveco. Cooler spełniał swoje zadanie w zupełności. U mnie na seryjnym przy bucie było 57 stopni w dolocie, na FMIC'u 36 stopni przy temp powietrza 32 stopnie :naughty:

Opublikowano

no tera po programie fura lata :kox::good: wrazenia z przejazdzki bezcenne :naughty::kox:

Opublikowano

no tera po programie fura lata :kox::good: wrazenia z przejazdzki bezcenne :naughty::kox:

programie? :blink:

Opublikowano

no tera po programie fura lata :kox::good: wrazenia z przejazdzki bezcenne :naughty::kox:

programie? :blink:

no obrobił sobie fure w Photoshopie :kox:

a tak na serio, gdzie kreski? :evil:

Opublikowano

no tera po programie fura lata :kox::good: wrazenia z przejazdzki bezcenne :naughty::kox:

programie? :blink:

a co ty takie zdziwko złapałes :blink:
Opublikowano

no obrobił sobie fure w Photoshopie :kox:

a tak na serio, gdzie kreski? :evil:

też się w photoshopie robią :)

Opublikowano

no obrobił sobie fure w Photoshopie :kox:

a tak na serio, gdzie kreski? :evil:

też się w photoshopie robią :)

:good::polew:
Opublikowano
  • Autor

no tera po programie fura lata :kox::good: wrazenia z przejazdzki bezcenne :naughty::kox:

:> banan i kropeczka teraz lektura jak to działa i co to wogóle jest?! :blink::kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:03_________________________________________________jeden bezpiecznik 15A załatwił tyle wrażeń :evil: i to w realu :gwizdanie:

Opublikowano

Pany boxy boxy :naughty: to chyba tylko na chwile??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.