Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi Ci o mąke na ciasto z wiUUUrkami kokosowymi :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:28_________________________________________________zdj281cie104.jpg

innej nie było :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No to będzie body :polew:

Opublikowano
  • Autor

chodzi Ci o mąke na ciasto z wiUUUrkami kokosowymi :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:28_________________________________________________zdj281cie104.jpg

innej nie było :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bedzie kolejny dobry detal :kox:

No to będzie body :polew:

Opublikowano

kolejny udany mod :good:

puertoo.jpg

Opublikowano

też takie miałem, aż łezka sie kręci

:decayed:

Opublikowano

też takie miałem, aż łezka sie kręci

:decayed:

foto robione z dedykacja :good:

Opublikowano
  • Autor

kolejny udany mod :good:

puertoo.jpg

:grzywa: to sie nazywa rezanie a nie jakieś tam turba szmery bajery :naughty:

Opublikowano

też takie miałem, aż łezka sie kręci

:decayed:

foto robione z dedykacja :good:

a to co Kowi to ten "miś" :decayed:

Opublikowano

też takie miałem, aż łezka sie kręci

:decayed:

foto robione z dedykacja :good:

a to co Kowi to ten "miś" :decayed:

mis solar

Opublikowano

też takie miałem, aż łezka sie kręci

:decayed:

foto robione z dedykacja :good:

a to co Kowi to ten "miś" :decayed:

czy czasem nie za duzo juz sie ukazało tych mich zdjęc " MIŚ Solar na forum " :decayed: to wszyko przez tego Rafale'xa
Opublikowano

Robi sie niezly ulep ten akn,jeszcze lampy angel eys gay luki na tyl i wies tuning na całego.

Opublikowano

Robi sie niezly ulep ten akn,jeszcze lampy angel eys gay luki na tyl i wies tuning na całego.

dejlajty w zderzak :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Robi sie niezly ulep ten akn,jeszcze lampy angel eys gay luki na tyl i wies tuning na całego.

dejlajty w zderzak :naughty::kox:

leża i w każdej chwili znów moga sie rozświetlić :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:34_________________________________________________

Robi sie niezly ulep ten akn,jeszcze lampy angel eys gay luki na tyl i wies tuning na całego.

już nie będe mówił kto wydech lepił :polew: :polew: :rolleyes:

Opublikowano

też takie miałem, aż łezka sie kręci

:decayed:

foto robione z dedykacja :good:

a to co Kowi to ten "miś" :decayed:

czy czasem nie za duzo juz sie ukazało tych mich zdjęc " MIŚ Solar na forum " :decayed: to wszyko przez tego Rafale'xa

zainstalował se tego photoshopa i kaleczy zdjecia :decayed:
Opublikowano

czy czasem nie za duzo juz sie ukazało tych mich zdjęc " MIŚ Solar na forum " :decayed: to wszyko przez tego Rafale'xa

:decayed: Nie chciałem straszyć ludzi Twoją "buźką" :naughty:

Gutek ładne chlapacze :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chce ktoś może szare przeciwsłoneczniki do przedlifta z podświetleniem i kostkami???? :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 21:42_________________________________________________

czy czasem nie za duzo juz sie ukazało tych mich zdjęc " MIŚ Solar na forum " :decayed: to wszyko przez tego Rafale'xa

:decayed: Nie chciałem straszyć ludzi Twoją "buźką" :naughty:

Gutek ładne chlapacze :gwizdanie: :naughty:

co do chlapaczy to widze że to hit jest ogólny :polew: :polew: jak ktoś chce to mam jeszcze jeden komplet :evil:

Opublikowano

gdzie i za ile :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie i za ile :decayed:

u mnie za ciezkie pieniadze :naughty:

Opublikowano

gdzie i za ile :decayed:

u mnie za ciezkie pieniadze :naughty:

Tak to ja sie ni bawie :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

kolejny rez ukończony (prawie bo trzeba też zadbać o innych):evil: dope :evil: dzięki mrogal za pomoc :notworthy:

Opublikowano

kolejny rez ukończony (prawie bo trzeba też zadbać o innych):evil: dope :evil: dzięki mrogal za pomoc :notworthy:

bedzie kozak :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.