Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapowiada sie znowu kolejny ciekawy sprzecik :decayed: powodzonka w modach :good: kolorek :kox: tylko to 2,5TDI :confused4: ale prznajmniej w Q :wink4:

dopoki sie nie zejsra jest kox :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zapowiada sie znowu kolejny ciekawy sprzecik :decayed: powodzonka w modach :good: kolorek :kox: tylko to 2,5TDI :confused4: ale prznajmniej w Q :wink4:

dopoki sie nie zejsra jest kox :decayed:

narazie nie moge źle powiedziec o tym 2,5 :tongue4: nic sie nie dzieje... zobaczymy przez ile.... teraz małe poprawki i programik..

mam pytanie czy zmieszcze intercooler od A6 C5 2,5 TDI między swoje chłodnice żeby z niczym nie kolidowało????? (prosze o konkretne odp. :tongue4:)

Opublikowano

zapowiada sie znowu kolejny ciekawy sprzecik :decayed: powodzonka w modach :good: kolorek :kox: tylko to 2,5TDI :confused4: ale prznajmniej w Q :wink4:

dopoki sie nie zejsra jest kox :decayed:

narazie nie moge źle powiedziec o tym 2,5 :tongue4: nic sie nie dzieje... zobaczymy przez ile.... teraz małe poprawki i programik..

mam pytanie czy zmieszcze intercooler od A6 C5 2,5 TDI między swoje chłodnice żeby z niczym nie kolidowało????? (prosze o konkretne odp. :tongue4:)

poka foto tego coolera

Opublikowano

no własnie dopoki jest dobrze to jest dobrze :decayed:

Opublikowano

zapowiada sie znowu kolejny ciekawy sprzecik :decayed: powodzonka w modach :good: kolorek :kox: tylko to 2,5TDI :confused4: ale prznajmniej w Q :wink4:

dopoki sie nie zejsra jest kox :decayed:

narazie nie moge źle powiedziec o tym 2,5 :tongue4: nic sie nie dzieje... zobaczymy przez ile.... teraz małe poprawki i programik..

mam pytanie czy zmieszcze intercooler od A6 C5 2,5 TDI między swoje chłodnice żeby z niczym nie kolidowało????? (prosze o konkretne odp. :tongue4:)

Furka, zacna i ładnie się z modami zaczyna, jaki ten coolerek, boczny? czy FMIC?

Opublikowano

no przelot konkret, powodzonka i dawaj więcej zdjęć :good:

Opublikowano

zapowiada sie znowu kolejny ciekawy sprzecik :decayed: powodzonka w modach :good: kolorek :kox: tylko to 2,5TDI :confused4: ale prznajmniej w Q :wink4:

dopoki sie nie zejsra jest kox :decayed:

narazie nie moge źle powiedziec o tym 2,5 :tongue4: nic sie nie dzieje... zobaczymy przez ile.... teraz małe poprawki i programik..

mam pytanie czy zmieszcze intercooler od A6 C5 2,5 TDI między swoje chłodnice żeby z niczym nie kolidowało????? (prosze o konkretne odp. :tongue4:)

Furka, zacna i ładnie się z modami zaczyna, jaki ten coolerek, boczny? czy FMIC?

meczy wora z FMICem :decayed:

Opublikowano

zapowiada sie znowu kolejny ciekawy sprzecik :decayed: powodzonka w modach :good: kolorek :kox: tylko to 2,5TDI :confused4: ale prznajmniej w Q :wink4:

dopoki sie nie zejsra jest kox :decayed:

narazie nie moge źle powiedziec o tym 2,5 :tongue4: nic sie nie dzieje... zobaczymy przez ile.... teraz małe poprawki i programik..

mam pytanie czy zmieszcze intercooler od A6 C5 2,5 TDI między swoje chłodnice żeby z niczym nie kolidowało????? (prosze o konkretne odp. :tongue4:)

Furka, zacna i ładnie się z modami zaczyna, jaki ten coolerek, boczny? czy FMIC?

meczy wora z FMICem :decayed:

Weź go Rogal, nastaw na dobre tory, niech idzie za Twoim przykładem :naughty:

Opublikowano

zapowiada sie znowu kolejny ciekawy sprzecik :decayed: powodzonka w modach :good: kolorek :kox: tylko to 2,5TDI :confused4: ale prznajmniej w Q :wink4:

dopoki sie nie zejsra jest kox :decayed:

narazie nie moge źle powiedziec o tym 2,5 :tongue4: nic sie nie dzieje... zobaczymy przez ile.... teraz małe poprawki i programik..

mam pytanie czy zmieszcze intercooler od A6 C5 2,5 TDI między swoje chłodnice żeby z niczym nie kolidowało????? (prosze o konkretne odp. :tongue4:)

Furka, zacna i ładnie się z modami zaczyna, jaki ten coolerek, boczny? czy FMIC?

meczy wora z FMICem :decayed:

Weź go Rogal, nastaw na dobre tory, niech idzie za Twoim przykładem :naughty:

gwinta nie chce kola w min. 18 zoll nie chce , duzo ma ori wypasu, chce isc w jakas moc w tym AKNie :good: ale ogolnie bardzo pozytywny z niego herbatnik :naughty:

Opublikowano

poka mu jak sie fmicka kołuje :decayed:

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

no wlasnie chyba jutro nawiedze :naughty:

wydaje mi sie ze jest ok [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________

poka mu jak sie fmicka kołuje :decayed:

nie boj zaby on nie z lasu wi jak sie take tematy zalatwia :decayed:

tylko cos rząchał ze mój FMIC za maly do 2,5 bo ona ma 2x smic

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

no wlasnie chyba jutro nawiedze :naughty:

wydaje mi sie ze jest ok

to weź zdaj relacje, bo ja musze u siebie wydech poprawic to moze którys tłumik bym wyrzucił :naughty:

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

no wlasnie chyba jutro nawiedze :naughty:

wydaje mi sie ze jest ok [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________

poka mu jak sie fmicka kołuje :decayed:

nie boj zaby on nie z lasu wi jak sie take tematy zalatwia :decayed:

tylko cos rząchał ze mój FMIC za maly do 2,5 bo ona ma 2x smic

no to moze Dual FMIC :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________albo taki jak Igor :kox:

59308057.jpg

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

no wlasnie chyba jutro nawiedze :naughty:

wydaje mi sie ze jest ok [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________

poka mu jak sie fmicka kołuje :decayed:

nie boj zaby on nie z lasu wi jak sie take tematy zalatwia :decayed:

tylko cos rząchał ze mój FMIC za maly do 2,5 bo ona ma 2x smic

no to moze Dual FMIC :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________albo taki jak Igor :kox:

59308057.jpg

ten to rządzi :slina:

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

no wlasnie chyba jutro nawiedze :naughty:

wydaje mi sie ze jest ok

to weź zdaj relacje, bo ja musze u siebie wydech poprawic to moze którys tłumik bym wyrzucił :naughty:

a co masz kopmlet z katem???[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________

albo taki jak Igor :kox:

59308057.jpg

cichaj tam bo zaraz Gutek bedzie realizowal :tongue4::wink4:

Opublikowano

co to za Igor?

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

no wlasnie chyba jutro nawiedze :naughty:

wydaje mi sie ze jest ok [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________

poka mu jak sie fmicka kołuje :decayed:

nie boj zaby on nie z lasu wi jak sie take tematy zalatwia :decayed:

tylko cos rząchał ze mój FMIC za maly do 2,5 bo ona ma 2x smic

no to moze Dual FMIC :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________albo taki jak Igor :kox:

59308057.jpg

ten to rządzi :slina:

to przypomnijcie sobie FMIC DżoDżo :decayed:

Mrogal u mnie seria bez kata odkąd mam auto :wink4:

Opublikowano

Panie a jak tam głosnosc po zrobieniu tego przelotu :mysli:

no wlasnie chyba jutro nawiedze :naughty:

wydaje mi sie ze jest ok [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________

poka mu jak sie fmicka kołuje :decayed:

nie boj zaby on nie z lasu wi jak sie take tematy zalatwia :decayed:

tylko cos rząchał ze mój FMIC za maly do 2,5 bo ona ma 2x smic

no to moze Dual FMIC :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________albo taki jak Igor :kox:

59308057.jpg

ten to rządzi :slina:

to przypomnijcie sobie FMIC DżoDżo :decayed:

Mrogal u mnie seria bez kata odkąd mam auto :wink4:

od dżo dżo swiniaka kojarze :decayed:

nie masz kata to fajnie Ci gwiżdze na wolnych :wink4:

Opublikowano

Na postoju to gwizdze, ale podczas jazdy ja nie słysze :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.