Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna sztuka, bardzo podobna do mojej, choć moja ma białą skórę i dzięki temu wygląda jeszcze ciekawiej:).

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka, bardzo podobna do mojej, choć moja ma białą skórę i dzięki temu wygląda jeszcze ciekawiej:).

niewatpie :przebiegly:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 07:28_________________________________________________a nie robia Ci sie nieprzyjemne dla oka spekania?? :mysli:

Opublikowano

moze ktos reflektuje zamianę moich 17' 8' ET35 BORBET na ori 16'???? :mysli:

to pewno będe ja :decayed:
Opublikowano
  • Autor

moze ktos reflektuje zamianę moich 17' 8' ET35 BORBET na ori [16'](<---- i tu solar przekręcił:tongue4:)???? :mysli:

to pewno będe ja :decayed:

nie chcemmmm 16' :tongue4:

Opublikowano

Ładna sztuka, bardzo podobna do mojej, choć moja ma białą skórę i dzięki temu wygląda jeszcze ciekawiej:).

niewatpie :przebiegly:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 07:28_________________________________________________a nie robia Ci sie nieprzyjemne dla oka spekania?? :mysli:

Robią się, ale w sumie widoczne są głównie na fotelu kierowcy, na siedzisku. Moja niunia ma przebieg dopiero 160 tys km, przynajmniej tyle pokazuje licznik, a czy to autentyczny przebieg to nie wiem, ale auto jest dość zadbane, jak na rocznik 99. W książce serwisowej ostatni wpis jest 5 lat temu i pisze 100 tys, wiec kto wie.

Wrzuce kiedy jakieś fotki, bo auto mam dopiero od miesiąca.

Opublikowano
  • Autor

Panowie gdzie??? i za ile??? mozna podciagnac moje autko na 180KM???? :chytry:

Opublikowano

Nie chcesz sprzedać zderzaczka przedniego :> Szukam takiego :kox:

Opublikowano

Nie chcesz sprzedać zderzaczka przedniego :> Szukam takiego :kox:

ja mam taki tyle ze naprawiany i podciety delikatnie pod FMIC, ale z zewnatrz bez różnicy, no ale nie kompletny, są kratki i zaślepki sprysków, fotka w linku sprzedam w podpisie :wink4:

Panowie gdzie??? i za ile??? mozna podciagnac moje autko na 180KM???? :chytry:

Mozesz to zrobic w Warszawie u Rogala o ceny pytaj na PW (rogalotti) lub w Lublinie u użytkownika CTV :good: ja robie soft u rogala teraz 3 raz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie chcesz sprzedać zderzaczka przedniego :> Szukam takiego :kox:

yyyyyyyyyyyyyy :mysli: nieeeeeeeeee :tongue4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:32_________________________________________________

Nie chcesz sprzedać zderzaczka przedniego :> Szukam takiego :kox:

ja mam taki tyle ze naprawiany i podciety delikatnie pod FMIC, ale z zewnatrz bez różnicy, no ale nie kompletny, są kratki i zaślepki sprysków, fotka w linku sprzedam w podpisie :wink4:

Panowie gdzie??? i za ile??? mozna podciagnac moje autko na 180KM???? :chytry:

Mozesz to zrobic w Warszawie u Rogala o ceny pytaj na PW (rogalotti) lub w Lublinie u użytkownika CTV :good: ja robie soft u rogala teraz 3 raz :naughty:

a orientujesz sie mniej wiecej ile taki zabieg wychodzi????

Opublikowano

taki zabieg to koszty w przedzaile 900-1500zł, najniższa cena jest wtedy kiedy idziesz na grupowy chiptunning, obecnie jest grupówka na forum golfa u rogala :gwizdanie: oczywiscie w cenie wtedy też jest hamownia[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:39_________________________________________________Wiesz możesz to zrobić taniej np za 600zł, ale nie zawsze bedziesz zadowolony, bo jak to kiedys ktos madrze napisał, programy(chipy) moze robic teraz każdy, ale nie kazdy powinien :gwizdanie: kolega u nas zrobił niedawno soft do AWX na ok 170 kucy własnie w "stodole" wrócił po miesiacu do serii, program był tak napisany że miał strzał momentu z niskich obrotów na tyle że po parodniowej jeździe miał juz szarpnięcia w pracy silnika :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

proszę o analizę wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170015.0 :hi:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:18_________________________________________________dziś dopadłem caluśką kompletną pompę ABS... dla znających temat 3B0 614 11A... i uwaga------> za 200pln :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4: oczywiście sterownik podmieniony i wszystko hula jak należy :rolleyes: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

no i rozpóreczka siedzi :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

a no siedzi i nigdzie się nie wybiera :gwizdanie: :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a no siedzi i nigdzie się nie wybiera :gwizdanie: :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pewnie hójnia wyszla jak zawsze :decayed:

Opublikowano

człowieku robota profi :decayed::kox:

Opublikowano

człowieku robota profi :decayed::kox:

wkładów do pistoletu na gorąco styknęlo?

Opublikowano

człowieku robota profi :decayed::kox:

wkładów do pistoletu na gorąco styknęlo?

stykło :wink4: ale innych zbrakło :kox::tongue4:
Opublikowano

hehehe rezacze :polew: rozpierdółki zakładają :tongue4: w weekend będą kanapy zakładać :naughty:

Opublikowano

bedziem bedziem :kox:

Opublikowano
  • Autor

pany zrobi mi ktoś VT z któregoś zdjęcia na moich BORBETach tylko żeby były w czarnym macie???????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.