Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jaka to farbe trza zakupić do tego... podkreślam czarny mat!!!!

Opublikowano

jaka to farbe trza zakupić do tego... podkreślam czarny mat!!!!

jak to jaka u Bebika :decayed:

ale wiesz ze to bedzie k**ewsko ciezko utrzymac w czystosci, pierwsze 100m autem to kox potem walka z brudem na ramionach felg

ide spac branoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

a co to jest Bebik???? bo coś zaskoczyć nie moge... to się bezbarwny w połysku sypnie i po ptokach :>

Opublikowano

a co to jest Bebik???? bo coś zaskoczyć nie moge... to się bezbarwny w połysku sypnie i po ptokach :>

to ma byc matt czy polysk?

weze u Ciebia dostanie gumowe 50mm?

Opublikowano
  • Autor

a co to jest Bebik???? bo coś zaskoczyć nie moge... to się bezbarwny w połysku sypnie i po ptokach :>

to ma byc matt czy polysk?

weze u Ciebia dostanie gumowe 50mm?

nie mam pojęcia czy takie są???

skoro mówisz że mat jest cieżki w utrzymaniu to pójdzie połysk i ch.... byle czarne były :kox:

co; kto to jest ten "Bebik"????

Opublikowano

a co to jest Bebik???? bo coś zaskoczyć nie moge... to się bezbarwny w połysku sypnie i po ptokach :>

to ma byc matt czy polysk?

weze u Ciebia dostanie gumowe 50mm?

nie mam pojęcia czy takie są???

skoro mówisz że mat jest cieżki w utrzymaniu to pójdzie połysk i ch.... byle czarne były :kox:

co; kto to jest ten "Bebik"????

daj no zdjecia kupy i trojki :good::mysli:

Opublikowano
  • Autor

zdj281cie041.jpg

zdj281cie042.jpg

tylko jakość kiepska bo to jak była ściągnięta komem robiłem :gwizdanie:

dsc038630.jpg

dsc038610.jpg

Opublikowano

zdj281cie041.jpg

zdj281cie042.jpg

tylko jakość kiepska bo to jak była ściągnięta komem robiłem :gwizdanie:

dsc038630.jpg

dsc038610.jpg

kupa dosc kozacka :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

haaa przegub wymieniony i już nic nie pyka.. o niebo lepiej... i teraz można znów boki boki boki :tongue4: :tongue4: :tongue4: dzięki marewel :notworthy:

Opublikowano

haaa przegub wymieniony i już nic nie pyka.. o niebo lepiej... i teraz można znów boki boki boki :tongue4: :tongue4: :tongue4: dzięki marewel :notworthy:

To kiedy wyruszamy na kolejne dobicie osłony :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ic25.jpg

mrogal zobacz na to :kox::naughty:

Opublikowano

ic25.jpg

mrogal zobacz na to :kox::naughty:

ciekawy rysunek :)

Opublikowano
  • Autor

w miejsce ori coolerów wstawić ruły a to coś pomiędzy zastępuje duży FMIC..... czyżby to takie proste było???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:35_________________________________________________to coś co łączy(rys. nr 18) nazywa się "rura poprzeczna" (3B0 199 521 B) ciekawe jaki jest rozstaw wejść :naughty: :naughty:

w 1,9 tdi też przez takie coś idzie ciśnienie na drugą stronę. :gwizdanie:

Opublikowano

to cos co łączy to element pasa wzmocnieniowego :gwizdanie: a co do zastępowania to tak sie własnie robi coolery sie wyrzuca puszcza sie kolanko przed pas i cooler z drugiej strony tak samo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to cos co łączy to element pasa wzmocnieniowego :gwizdanie: a co do zastępowania to tak sie własnie robi coolery sie wyrzuca puszcza sie kolanko przed pas i cooler z drugiej strony tak samo :naughty:

czyli co.... 4x kolanko z gumy + troche rury +opaski i po ptokach???

Opublikowano

niewiem jak u ciebie ale do 1,9 to 6 kolanek sie używało :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

niewiem jak u ciebie ale do 1,9 to 6 kolanek sie używało :tongue4:

dawaj jakieś foty co trza??? jakie? gdzie i za ile i jaki cooler???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:11_________________________________________________ori mam dwa coolery tak jak na rys.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie sie już o tym zorientowałem i mam obawy czy to ma sens?! :mysli: czy bedzie jakas poprawa

Opublikowano

no właśnie sie już o tym zorientowałem i mam obawy czy to ma sens?! :mysli: czy bedzie jakas poprawa

pewnie znikomy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.