Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

narazie pozostane przy zmeniarce+ BOSE.... a chce pobawic sie przy mocy zeby cos podciagnac :disgust:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:10_________________________________________________95402491.jpg

jak widac LED zdjete i prosze nie docinajcie mi juz z nimi... to byl moj blad :wallbash: i juz go poprawilem :gwizdanie:

Opublikowano

wyjeba**** wnetrze ogolnie autko fajne :notworthy:

Opublikowano

mimo, że avant :wink4: to podoba mi się z zewnątrz i wewnątrz, ładna :good:

Opublikowano

Ja mam tempomat ale nie mam go gdzie używać :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam tempomat ale nie mam go gdzie używać :confused4:

nie no mozesz go uzywac przez 2 min. zanim ktos przed toba nie zwolni :decayed:

Opublikowano

ładne autko i fajnie wyposażone :good:

bez relingów trochę goło ta góra wygląda :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

Opublikowano

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

serie 150KM?

Opublikowano

środeczek jak u mnie :kox:

szał :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

serie 150KM?

a no okazuje sie ze tak teraz trzeba rzezbic ;(

Opublikowano

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

serie 150KM?

a no okazuje sie ze tak teraz trzeba rzezbic ;(

na c*pe to moze bardziej blizej wiosny?

PS

zona nie bedzie pocieszona :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no zdecydowanie nie bedzie :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Siema kolejny chełmiakowy rezaczu :naughty: Kiedyś jak wybiorę się do LC to możemy zrobić spocika, bo jak jadę do LC to z tymi dwoma pozostalymi leszczykami z LC zawsze się widuję :naughty: W sumie to ja do nich pomykam :gwizdanie: To wtedy obadam furacza na żywo :good: Wnętrze fajniutkie :good: Ogólnie tylko brak relingów i felunek mi się nie widzi :decayed: Pomyśl o innej feldze :wink4: Widzę nawet na oponkach takich jak ja pomykasz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siema kolejny chełmiakowy rezaczu :naughty: Kiedyś jak wybiorę się do LC to możemy zrobić spocika, bo jak jadę do LC to z tymi dwoma pozostalymi leszczykami z LC zawsze się widuję :naughty: W sumie to ja do nich pomykam :gwizdanie: To wtedy obadam furacza na żywo :good: Wnętrze fajniutkie :good: Ogólnie tylko brak relingów i felunek mi się nie widzi :decayed: Pomyśl o innej feldze :wink4: Widzę nawet na oponkach takich jak ja pomykasz :gwizdanie:

oponki cenowo dobrze stoja :chytry: a felunie sa w moim guscie (juz solar sie chcial mieniac :naughty:) brak relingów :mysli: to ja wyróznia :tongue4:

Opublikowano

juz solar sie chcial mieniac :naughty:

solar to chce wszystko mieniać :decayed: ten typ tak ma :decayed:

Ale mimo wsio ja bym tu widział inszą felgę ;)

Opublikowano

ożeń te koła lub zostaw na zimę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ożeń te koła lub zostaw na zimę :gwizdanie:

zime mam 15' ori a nad zmiana :mysli:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 14:36_________________________________________________moze ktos reflektuje zamianę moich 17' 8' ET35 BORBET na ori 17'???? :mysli:

Opublikowano

jednak się przekonałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jednak się przekonałeś :decayed:

no moze bym zminil :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.