Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

niet :gwizdanie:

Opublikowano

niet :gwizdanie:

no to mam z Toba zrobic porzadek? :cool1:

Opublikowano

Fajnie się bawicie chłopcy :naughty::good:

Opublikowano

Fajnie się bawicie chłopcy :naughty::good:

ale pijemy browar a nie CINCIN :kox:

Opublikowano

ale pijemy browar a nie CINCIN :kox:

:naughty: ładne auto szkoda że nie ma relingów... żeby nie było OT :D

Opublikowano

ale pijemy browar a nie CINCIN :kox:

:naughty: ładne auto szkoda że nie ma relingów... żeby nie było OT :D

no i chlapacze ma cudne :giveheart:

Opublikowano
  • Autor

dopiero co z dworu wróciłem a przy okazji z fotkami efektu....

gauger.jpg

ale pijemy browar a nie CINCIN :kox:

:naughty: ładne auto szkoda że nie ma relingów... żeby nie było OT :D

relingów nie chce :tongue4:

niet :gwizdanie:

no to mam z Toba zrobic porzadek? :cool1:

zawijam fanty ze sobą do Lbn i tam sie bede bawił :good:

Opublikowano

no baw sie tam szybko :kox::decayed: bo ja z mrogalem czekamy na nowy mod :gwizdanie: :cool1::naughty::decayed::giveheart::friends:

Opublikowano
  • Autor

DOPE ukończone i jest teraz to dopiero :kox: :kox: wcześniej to można powiedzieć "przedszkole" :polew:

Opublikowano

DOPE ukończone i jest teraz to dopiero :kox: :kox: wcześniej to można powiedzieć "przedszkole" :polew:

no dajesz dajesz

pokazujesz ja czekam na dzieci z tego woskowania i zalewania formy :naughty:

Opublikowano

to kiedy bedzisz w LC :decayed: trza obadac fanta nowego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to kiedy bedzisz w LC :decayed: trza obadac fanta nowego :naughty:

w niedziele powracam :cool1:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:10_________________________________________________ufffff..... o w DOPE..... ukończone :evil:

Opublikowano

to kiedy bedzisz w LC :decayed: trza obadac fanta nowego :naughty:

w niedziele powracam :cool1:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:10_________________________________________________ufffff..... o w DOPE..... ukończone :evil:

goot :good: jutro jestem lukac :naughty::decayed:
Opublikowano
  • Autor

to kiedy bedzisz w LC :decayed: trza obadac fanta nowego :naughty:

w niedziele powracam :cool1:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:10_________________________________________________ufffff..... o w DOPE..... ukończone :evil:

goot :good: jutro jestem lukac :naughty::decayed:

dajesz dziś bo idzie pod xsero i nie zobaczysz :gwizdanie:

Opublikowano

no no dzis ja ino bede u pana :good:

Jak to pod xero i nie zobacze :shocked: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no no dzis ja ino bede u pana :good:

Jak to pod xero i nie zobacze :shocked: :gwizdanie:

no jak pójdzie pod xsero to wtedy jak przez mgłe :polew:

Opublikowano

no no dzis ja ino bede u pana :good:

Jak to pod xero i nie zobacze :shocked: :gwizdanie:

no jak pójdzie pod xsero to wtedy jak przez mgłe :polew:

wez no mnie wytłumacz co z tym xero bo ja rozumie ale pojąc nie moge :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no no dzis ja ino bede u pana :good:

Jak to pod xero i nie zobacze :shocked: :gwizdanie:

no jak pójdzie pod xsero to wtedy jak przez mgłe :polew:

wez no mnie wytłumacz co z tym xero bo ja rozumie ale pojąc nie moge :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

yyyyy.... nie powiem :tongue4:

Opublikowano

no no dzis ja ino bede u pana :good:

Jak to pod xero i nie zobacze :shocked: :gwizdanie:

no jak pójdzie pod xsero to wtedy jak przez mgłe :polew:

wez no mnie wytłumacz co z tym xero bo ja rozumie ale pojąc nie moge :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

yyyyy.... nie powiem :tongue4:

no jak tam rezacie dzis gajgera?

Opublikowano
  • Autor

no no dzis ja ino bede u pana :good:

Jak to pod xero i nie zobacze :shocked: :gwizdanie:

no jak pójdzie pod xsero to wtedy jak przez mgłe :polew:

wez no mnie wytłumacz co z tym xero bo ja rozumie ale pojąc nie moge :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

yyyyy.... nie powiem :tongue4:

no jak tam rezacie dzis gajgera?

bedzie z tym niejaki problem bo nie wiem czy wezyka mnie starczy??? dużo zapasu miałeś czy raczej na styk???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.