Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] black Q!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mam :notworthy:

Opublikowano

o tak o dziesiaj cpyknięte:

dsc06288c.jpgdsc06282j.jpg

kto mi wyposażenie z zapasu rozszyfruje??????

:punish: i nic funflowi nie dajesz znaka ze na sesjon sie wybierasz :decayed:
Opublikowano
  • Autor

o tak o dziesiaj cpyknięte:

dsc06288c.jpgdsc06282j.jpg

kto mi wyposażenie z zapasu rozszyfruje??????

:punish: i nic funflowi nie dajesz znaka ze na sesjon sie wybierasz :decayed:

to taki szybki strzał przed pracą.... główny zamiar to była fotografia tabliczki z zapasu :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Taki szybki test boxa:

22949676.jpg

69443936.jpg

Opublikowano
  • Autor

niby po wykresach coś tam daje :evil:

Opublikowano

nie wierzę :naughty:marewel AKNem jeździł? :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wierzę :naughty:marewel AKNem jeździł? :naughty::decayed:

TAK :rolleyes:

Opublikowano

Ciekawe jak z dokładnością pomiaru :mysli: wynik pewnie bardzo prawdopodobny.

Mierzyłem u siebie przed programem to wychodziło mi prawie 140KM, później Rogal to potwierdził. Podobno bardzo ważne jest, żeby wpisać odpowiednią wagę.

Ja pojechałem na skup złomu, zważyłem padło i jazda :polew:

Puertoss, rozpropagujesz boxy na forum :naughty:

Opublikowano

nie wierzę :naughty:marewel AKNem jeździł? :naughty::decayed:

TAK :rolleyes:

BLACK![br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:59_________________________________________________

Ciekawe jak z dokładnością pomiaru :mysli: wynik pewnie bardzo prawdopodobny.

Mierzyłem u siebie przed programem to wychodziło mi prawie 140KM, później Rogal to potwierdził. Podobno bardzo ważne jest, żeby wpisać odpowiednią wagę.

Ja pojechałem na skup złomu, zważyłem padło i jazda :polew:

Puertoss, rozpropagujesz boxy na forum :naughty:

po drugim locie wyszlo 172KM i troszku mniej niuta, a wiec srednia wychodzi 170KM :good:

a roznice czuc za***ista w zbieraniu sie autka :good:

Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1AKN black! :decayed:

Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1AKN black! :decayed:

GWINCI cinci może od razu :>
Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1AKN black! :decayed:

GWINCI cinci może od razu :>

nie strasz mnie ze chcesz glebic auto, bo wybor zawiasu jest milion razy trudniejszy niz standardowych lamp poliftowych, a wTwoim przypadku to bedzie never ending story, bo konfiguracji i producentow jest troche :OMG:
Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1AKN black! :decayed:

GWINCI cinci może od razu :>

nie strasz mnie ze chcesz glebic auto, bo wybor zawiasu jest milion razy trudniejszy niz standardowych lamp poliftowych, a wTwoim przypadku to bedzie never ending story, bo konfiguracji i producentow jest troche :OMG:

:spam:
Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1AKN black! :decayed:

GWINCI cinci może od razu :>

nie strasz mnie ze chcesz glebic auto, bo wybor zawiasu jest milion razy trudniejszy niz standardowych lamp poliftowych, a wTwoim przypadku to bedzie never ending story, bo konfiguracji i producentow jest troche :OMG:

to apokalipsa na forum nastanie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1AKN black! :decayed:

GWINCI cinci może od razu :>

nie strasz mnie ze chcesz glebic auto, bo wybor zawiasu jest milion razy trudniejszy niz standardowych lamp poliftowych, a wTwoim przypadku to bedzie never ending story, bo konfiguracji i producentow jest troche :OMG:

to apokalipsa na forum nastanie :polew: :polew: :polew:

:bla: :bla: :bla: :bla: :ban:
Opublikowano
  • Autor

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1(BE)AKN black! :naughty:

Opublikowano

PŁERTI jaką masz glebę w tym Q?

1(BE)AKN black! :naughty:

ale koza :)
Opublikowano
  • Autor

raczej :decayed:

Opublikowano

raczej :decayed:

dawaj gwint jak reszta a nie w półśrodki się bawisz :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.