Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] FMIC w moim AVF-ie


kokos

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamietam to 650x170x65 ,konsultowalismy te wymiary z Rogalottim i stwierdzil ze spokojnie wystarcza[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 18:53_________________________________________________

moim zdaniem najważniejsze są chęci zrobienia czegokolwiek. gratulacje.

dzieki

jak na warszawe to cena dobra, jaka cena collera bo chyba on najdrozszy z calej imprezy

naprawde nie znam ceny samego coolera, zgodzilem cene za robote,zamowilem u Pawła robote z materialem i nie rozliczalem go z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki i szacun :good: Widziałem live :kox: :kox: już się nie mogę doczekać jak to zestroisz u nadwornego mistrza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki i szacun :good: Widziałem live :kox: :kox: już się nie mogę doczekać jak to zestroisz u nadwornego mistrza :naughty:

ja tez :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mnie wyszlo od turbiny do kolektora 1650pln

Prawde mowiac - drogo. Mozna duuuzo taniej to zrobic :)

Wezmę kredyt :naughty:, bo wydaje mi się że to robota profi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mnie wyszlo od turbiny do kolektora 1650pln

Prawde mowiac - drogo. Mozna duuuzo taniej to zrobic :)

Wezmę kredyt :naughty:, bo wydaje mi się że to robota profi :>

moze poczekaj az ktos wrzuci jakies tansze namiary,moze nie warto przeplacac? ja sie nie targowalem bo i tak nie mam na co kasy wydawac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tańszych opcji to oczywiscie zakłady z dala od duzych miast, tam naprawde idzie taniej zrobić, a jakość wcale nie bedzie odbiegać :good: ale to chyba normalne że w wawie jest drogo nie tylko pod względem robienia FMIC :wink4: ale choćby prostych napraw, jedynie co moze być równe cenowo to pozyskanie materiałów, a najtaniej to juz samemu robić, tyle ze wtedy dochodzi własnie organizacja pracy, tu cos kupic tam pojechać itd

Też można kupić gotowca od Bakusia :decayed:

Kokos wrzuć fotke jak to sie prezentuje ze zderzakiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tańszych opcji to oczywiscie zakłady z dala od duzych miast, tam naprawde idzie taniej zrobić, a jakość wcale nie bedzie odbiegać :good: ale to chyba normalne że w wawie jest drogo nie tylko pod względem robienia FMIC :wink4: ale choćby prostych napraw, jedynie co moze być równe cenowo to pozyskanie materiałów, a najtaniej to juz samemu robić, tyle ze wtedy dochodzi własnie organizacja pracy, tu cos kupic tam pojechać itd

Też można kupić gotowca od Bakusia :decayed:

Kokos wrzuć fotke jak to sie prezentuje ze zderzakiem :kox:

nie mam w tej chwili fotki na ktorej bedzie cos widac przez kratke zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle kratki i zderzak musiałes podcinać od wewnątrz :mysli:

nie,przyciety jest minimalnie dół belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(robil w weekendy,bo ja w tygodniu musze miec auto) i przyjechal mi prawie pod dom z calym sprzetem(bo byla taka mozliwosc) zebym nie musial dymac przez cala warszawe do niego

jak możesz i on jest chetny do takiej roboty to daj mi namiar na priv, wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos ile przycinałeś belkę bo ja mam podobny coller i musiałem ciachnąć na rogach jakies 7x2 cm.

Wyszło mnie to wszystko po taniości ale robiłem sam i nie jest to takie profi jak u Ciebie.

Dobra robota wg mnie w dobrej cenie.

Plus jeszcze wstawienie turbo. Mamy taki sam setup ciekawe jak wyjdą programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos ile przycinałeś belkę bo ja mam podobny coller i musiałem ciachnąć na rogach jakies 7x2 cm.

Wyszło mnie to wszystko po taniości ale robiłem sam i nie jest to takie profi jak u Ciebie.

Dobra robota wg mnie w dobrej cenie.

Plus jeszcze wstawienie turbo. Mamy taki sam setup ciekawe jak wyjdą programy.

no mniej wiecej podobnie,tylko dla pewnosci ucielismy troszke na zapas zeby nic nie mialo prawa obierac,taka rowna linia ze na srodku zderzaka praktycznie zero ciecia,ja sie po weekendzie bede staral umawiac na program i sie okaze,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez po weekendzie dzwonię się umawiać. Mi trochę wyjścia z icka wyszły za nisko ale i tak zasłonię wszystko kratkami także się nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz ziom... nie wiedzialem, ze cooler jest w cenie + wykonawca przyjechal do Ciebie do domu - czyli miales usluge de luxe :naughty:

w takim razie - cena normalna + wygoda.

kawalek od wawy mozna zrobic taki cooler za 900-1200PLN. Tylko do tego trzeba doliczyc czas + paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer możesz podać na pw ten namiar

kokos zapodasz jakieś foto jak to się Ci schowało w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech poprawia tam kod silnika na AVF :wink4: bo jest AVS :decayed:

juz mu powiedzialem,za jakies dwie godziny bedzie ok, :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...