Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już kilka dni upalam demówkę i jest :kox:

A jak Wasze wrażenia :?:

Fifa 11 Trailer [HD]

Opublikowano

Też grałem, jest bardzo OK :good::wink4:

Opublikowano

:kox:

mam nadzieje że podnieśli troche poziom bo do tej pory gra była łatwa na każdym poziomie :cool1:

Opublikowano

I tak najwieksza zabawa jest online. Chyba nigdy do konca nie gralem trybu kariery, zawsze od razu online lece :)

Co do Fifki 11 faktycznie jest sporo zmian, gra sie swietnie, czekam na pelna wersje i od razu wciagam.

Opublikowano
  • Autor

A ja tam właśnie karierkę lubię, tak ze 2/3 sezony do mistrza LM jakąś Polską drużyną :naughty:

Opublikowano

A ja tam właśnie karierkę lubię, tak ze 2/3 sezony do mistrza LM jakąś Polską drużyną :naughty:

ja lubie grać drużynami z 4 ligi angielskiej i budować zespół od podstaw....no chyba że mnie zwolnią :wink4:
Opublikowano
  • Autor

A ja tam właśnie karierkę lubię, tak ze 2/3 sezony do mistrza LM jakąś Polską drużyną :naughty:

ja lubie grać drużynami z 4 ligi angielskiej i budować zespół od podstaw....no chyba że mnie zwolnią :wink4:

Taka zabawa była rewelacyjna w Football Managerze gdzie się nie dało grać spotkań.

Trwało to znacznie szybciej jak w Fifie gdzie droga od czwartej ligi po tytuł w LM jest baaardzo dłuuuuga :wink4:

Opublikowano

właśnie o to chodzi żeby całą kariere iśc na szczyt, a nie zagrać kilka sezonów i wygrywać.spadki ligę niżej ,awanse,mecze z najlepszymi w pucharze krajowym,brak kasy na transfery....a nie tylko grać żeby wygrywać :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie no jasne - zagrasz jedną karierę i już fifa12 wyjdzie :naughty:

Tak się wolałem bawić w FM gdzie to wszystko szybciej się odbywało.

Tutaj samo granie maczyków to główna atrakcja - manager to tylko dodatek :wink4:

Opublikowano

własnie ja byłem zawsze za pes ale teraz FIFA 11 bedzie za niedlugo:D:D:D ekstra grafa super!!

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

od kilku dni śmigam na PS3 i gra wymiata :slina: dzisiaj zacząłem grać w sieci :kox:

gra ktoś w sieci??

Opublikowano

ja czekam na gierke wlasnie juz tydzien idzie i to z wrocławia 100 km ;/

jak tylko dostane to chętnie się zmierze:D dam cynka na gadu:)

Opublikowano

jak tylko dostane to chętnie się zmierze:D dam cynka na gadu:)

:good:
Opublikowano

W przyszłym tygodniu gierka ma być u mnie... :cool1::notworthy: Grałem chwilę u kumpla. :kox::good:

Opublikowano

ja tam ostro cisne do późnej nocy....wciągneło mnie strasznie.

od poprzednich części różni się całkowicie całe sterowanie,ciężko się przyzwyczaić ....ale jade już na poziomie "zawodowiec" :kox: idzie mi coraz lepiej :decayed:

PS zrobiłem piłkarza z własną twarzą i gram nim w sieci w meczach rankingowych :kox:

Opublikowano

szkoda tylko, że w wersji na PC nie można grać kariery bramkarzem ;(

Opublikowano

zaj... gra:D te zwody ciezko wykonać te trudne ale naprawe gra super jest :good:

Zapraszam

http://www.forum.ligafifa.pl/viewtopic.php?f=148&t=281

zapraszam na lige 6:)

Opublikowano

jak będą wyglądać rozgrywki ligi??

tzn jakie terminy meczy,czy tylko PC albo PS3/Xbox

chce wiedziec wszystko :chytry:

Opublikowano

sam nie wiem:p

terminy niby są ale jest tak że po prostu musisz sie ugadac z ludźmi:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.