Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Alarm sam się włącza


szark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a4 1995 z fabrycznie zamontowanym alarmem

f+g megamos GmbH

8D0 951 173

ALARM-STEUERGERAT

i teraz pytanie co zrobić by alarm sam się nie włączał

czy można jakoś sprawdzić czujniki ultradźwiękowe (cały czas tak dziwnie brzęczą)

czy można połączyć sie z centralka przez interfejs

czy ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić

Proszę o pomoc na razie go wypiąłem ale jakoś pewniejszy jestem jak jest[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:22_________________________________________________

no nie wierze nikt mnie nie poratuje ???????[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 01:07_________________________________________________nikt niemiał z takim alarmem problemów?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w B5 z 99 roku po lift z fabrycznym centralnym i alarmem też włącza się alarm , uruchamia go czujnik ruchu prawy tył (po podłączeniu vaga wiem który) też nie wiem co na niego poradzić bo denerwuje mnie to strasznie co prawda bardzo rzadko się włącza pod domem prawie wogulę ale zdażyło się też ,częściej w miejscach poza domem w pracy czasami go usłyszę na obecną chwilę ratuje mnie włącznik umieszczony w lewym słupku do wyłączania czujników w środku (wyłączam środek jak już się włączy alarm żeby już nie latać drugi raz łapać zasięgu pilota) wykluczam próby włamania ,uszczelki w drzwiach też szczelne żeby nie dmuchnęło nic , i nic też w środku nie lata więc nie wiem co poradzić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczął włączać się gdy uruchamiam webasto z pilota, po kilku minutach od odpalenia słyszę ze wyje wiec go wyłączam z klucza, ale coś jest nie halo. Muszę podpiąć vaga jeszcze raz bo ostatnio pokazało mi, że to czujnik antywłamaniowy...hmm. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...