Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie psika na tym ???? słyszał ktoś ???

Opublikowano

No ja i tak miałem go kupić z alle. więc skoro Ty jeszcze bierzesz to 20zł zostanie w kieszeni :wink4: To się odezwij jak będziesz go zamawiał :wink4:

Plastuch a ten DV robi psssyt :D?

a co do sąsiadów Nosba ja też jednego poznałem od tej Audi Coupe:P w końcu od niego mam połowe blach na swojej hehe

Opublikowano
  • Autor

ładnie psika na tym ???? słyszał ktoś ???

My nie, ale pewnie lepiej jak na ori, ale tu w sumie nie chodzi o psikanie ale żeby było dobrze :rolleyes:

Opublikowano

ładnie psika na tym ???? słyszał ktoś ???

My nie, ale pewnie lepiej jak na ori, ale tu w sumie nie chodzi o psikanie ale żeby było dobrze :rolleyes:

a co ma być dobrze ???

Opublikowano
  • Autor

ładnie psika na tym ???? słyszał ktoś ???

My nie, ale pewnie lepiej jak na ori, ale tu w sumie nie chodzi o psikanie ale żeby było dobrze :rolleyes:

a co ma być dobrze ???

No teraz mam dwa popsute więc nie jest za dobrze :decayed: , a te sa nei wiele droższe od ori a można je pózniej serwisować więc chyba lepiej zainwestować :)

Opublikowano

No teraz mam dwa popsute więc nie jest za dobrze :decayed: , a te sa nei wiele droższe od ori a można je pózniej serwisować więc chyba lepiej zainwestować :)

acha , spoko :good:

a one psikaja w ogóle bez stożka ????

Opublikowano
  • Autor

No teraz mam dwa popsute więc nie jest za dobrze :decayed: , a te sa nei wiele droższe od ori a można je pózniej serwisować więc chyba lepiej zainwestować :)

acha , spoko :good:

a one psikaja w ogóle bez stożka ????

Z tego co mi mówił Nosb to chyba nie, ale już nie pamiętam dokładnie.

Opublikowano

przeciez one nie robia psssssssssyt

Opublikowano

przeciez one nie robia psssssssssyt

spoko , widziałem gdzies podobne psyczace :wink4:

Opublikowano

ja bym tanochy nie wkladal bo moze narobic...gnojstwa :confused4:a efekt niewiadomy :gwizdanie:

szkoda pakowac tanie badziewie do Audi - takie jest przynajmniej moje zdanie :gwizdanie:

lepiej poczekac 2,3 miesiace, dozbierac i kupic WOW :kox: niz kupowac podroby no name :gwizdanie:

pewniak :good: Forge Splitter - robi chyba najlepsze psssss :naughty:

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=forge+splitter&_sacat=See-All-Categories

Opublikowano

ten splitter to wcale nie jest taka podnieta

szalu nie robi a za ta cene to mozna miec pssyt innym sposobem

Opublikowano
  • Autor

Może kiedyś się wstawi takie, ale na razie nie ma na to $$$ bo remoncik silnika mnie troche szarpnie po kieszeni, a zaworki trzeba wstawić jakieś, a te wydają sie byc lepsze niż ori :disgust:

Opublikowano

Furka git :good: ładne skóry :slina:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba przemyslec to rozwiazanie, bo jak slysze jak to psssyczy to chyba chce miec takie u siebie :naughty:

Furka git :good: ładne skóry :slina:

Dzięki

Opublikowano

Trzeba przemyslec to rozwiazanie, bo jak slysze jak to psssyczy to chyba chce miec takie u siebie :naughty:

do psyczenia to stozek wystarczy :wink4:

Opublikowano

Trzeba przemyslec to rozwiazanie, bo jak slysze jak to psssyczy to chyba chce miec takie u siebie :naughty:

do psyczenia to stozek wystarczy :wink4:

:cicho:

Opublikowano

ten splitter to wcale nie jest taka podnieta

szalu nie robi a za ta cene to mozna miec pssyt innym sposobem

:blink::mysli:

??? to juz jest rzecz gustu, czy szal robi czy tez nie :cool1:

przynajmniej cos slychac pppsssssssssssssssss :tongue4:

troche nie rozumie... :mysli: kupowanie zajebis... czesci renomowanych firm to jakas pomylka :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba przemyslec to rozwiazanie, bo jak slysze jak to psssyczy to chyba chce miec takie u siebie :naughty:

do psyczenia to stozek wystarczy :wink4:

:cicho:

Stożek w planach jest. Kupie jakiegos ITG pewnie :cool1:

Opublikowano

ten splitter to wcale nie jest taka podnieta

szalu nie robi a za ta cene to mozna miec pssyt innym sposobem

:blink::mysli:

??? to juz jest rzecz gustu, czy szal robi czy tez nie :cool1:

przynajmniej cos slychac pppsssssssssssssssss :tongue4:

troche nie rozumie... :mysli: kupowanie zajebis... czesci renomowanych firm to jakas pomylka :mysli:

poszukaj na innych forach, to juz bylo przerabiane

to ze kosztuje w c**j $$$ nie znaczy ze jest za***iste :wink4:

niech moskal napisze jak u niego ITG robil pssssyt a wcale nie mial BOVa

wydanie 1k zl na te dv'ki do esy wydaje mi sie totalnym bezsensem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.