Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli jesteś w stanie wypolerować zniszczenia pastą, to folia moim zdaniem nie jest potrzebna :) Wyświetlacz "odrestaurowałem" w maju, teraz mamy luty a on wciąż jest jak nowy! Tylko kluczami nie skrobać po nim i będzie dobrze ;)

a co do odkręcenia ramki, w jej rogach są pod spodem 2 małe śrubki, po których wykręceniu można ściągnąć elegancko ramkę i wypolerować dokładnie całą powierzchnię wyśtwietlacza.

Opublikowano

a jaka paste uzywales?:wink:

Opublikowano

napisałem wyżej - Display Displex Polish :) na portalu aukcyjnym jakoś między 10 a 20zł z tego, co pamiętam :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
napisałem wyżej - Display Displex Polish :) na portalu aukcyjnym jakoś między 10 a 20zł z tego, co pamiętam :)

:facepalm:sory nie zauwazylem,no to moze wytestuje ta paste:hi:

---------- Post dopisany 24-03-2013 at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 18:48 ----------

uzylem dzisiaj PlastX,na prawde jest dobry,navi jak nowa:thumbup1:

Meguiar's PlastX polerowanie reflektorów plastików (3115377940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

magia, nie? ;) aż sie zdziwiłem, że taki efekt jest do uzyskania :)

Opublikowano
Również polecam polerowanie, bo nie każdy potrafi nakleić folię jak trzeba. Ja polerowałem szmatką z użyciem preparatu Loctite 7200 (preparat do usuwania uszczelek). Troszkę się zdziwiłem, jak gość, który siedzi w temacie mi to polecił, ale zaryzykowałem i jest gitara.

Ja czyściłem wymontowany z ramki wyświetlacz. Jak ktoś ma problem z odkręceniem 3 wkrętów łączących obudowę wyświetlacza z windą, to polecam podgrzać śrubkę palnikiem lub nagrzewnicą tuż przed odkręceniem. One są oryginalnie osadzane na klej i bez podgrzewania można tylko uszkodzić wkręty....

Przed:

http://img560.imageshack.us/img560/378/082za.jpg

Po:

http://img577.imageshack.us/img577/2628/dscf4932p.jpg

o fck ten preparat wala mi sie w pracy a nigdy nie sadzilem ze moze tak wyczyscic wyswietlacz :shock3:

Opublikowano
magia, nie? ;) aż sie zdziwiłem, że taki efekt jest do uzyskania :)

tak tylko tobie chodzi o Displexa,aja uzylem PlastX,w sumie pewnie niczym sie nie roznia:grin:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

REFLEKTORY BĘDĄ JAK NOWE pasta polerska , polerka (3615609681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja użyłem tego specyfiku, i jestem mega zadowolony:dance:i ekran moejgo Rns-e wygląda jak nowy

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

dobry temat :thumbup1:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

kupiłem Displex Polish i 'przejechałem' nią wyświetlacz - ogólnie jest jak nowy, niesamowita sprawa ta pasta :) jedynie rogi i krawędzie pozostały w innym odcieniu, bo nie umiałem się do nich dostać szmatką - muszę odkręcić ramkę i zrobić to dokładnie, ale dziś*już nic nie zrobie, bo ciemno na dworze :) Próbowałem odkręcić 3 śrubki spod spodu - niestety się nie udało, słaby śrubokręcik mam... Pisaliście o ściąganiu ramki bez odpinania wyświetlacza - ktoś podpowie, jak się do tego zabrać? :) jak radzicie sobie z chowającym się automatycznie wyświetlaczem? jak zrobię*wszystko do porządku, wkleje fotki (niestety nie mam zdjęć przed polerką, ale możecie wierzyć,*że wyglądało to baaaaardzo słabo) :)

a jaką paste kupiłeś w czerwonej czy zółtej tubce ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mega Tutek ;) dzięki

Opublikowano

A ja wypolerowałem automax za 5zł lekko ścierna t też wygląda jak nówka.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A po polerce macie efekt matowy ekranu czy wpada w połysk/świecący ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

bedzie połysk bo ryski robia sie poprzez schodzenie warstwy uv z wyświetlacza. aby zrobić to jak nalezy musimy zetrzec warstwe antyrefleksyjną i wtedy nakładamy folie mat zamiast startej warstwy. uwazam ze ekram moze byc zamglony jesli ktos nie zetrze i bedzie miał w efekcie dwie warstwy antyrefleksyjne. kiedys przykleiłem z ciekawości folie połysk i jednak pod słonce ryski bez scierania wyswietlacz dalej były widoczne pod folia

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Brawo ;-)

Dzisiaj także zrobiłem ten modzik i jestem bardzo zadowolony ;-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Odgrzeje kotleta...

Wie ktos gdzie moge teraz zamowic te folie, bo z podanej strony sie nie da (blad na koncu zamawiania)?

Badz jakas inna folia/szklo ktora da sie normalnie nakleic bez babelkow?

Opublikowano

blade siemanko jaka potrzebujesz dokładnie folie matowa lub szkło flexibleglass folia ze szkłem. - ja zamawialem druga wersje https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Na-wymiar-do-6%2C9-3mk-FlexibleGlass/35779dokładnie zamawiasz pod wymiar i ci wycinaja, demontujesz przod ramke montujesz i masz szybke igielke ja zamawialem wymiary 143x78 jest idealnie wyglad mega i nic nie porysujesz.

Opublikowano

Ok. A to szklo jest matowe? Bo ekran wyczyscilem i jest super ale moglby byc bardziej matowy...

Ramke juz mialem zdjete do czysczenia. Czyli taki wymiar jak podajesz moge zamawiac bez mierzenia?

Opublikowano

Tak zamawiaj matowe to jest folia 3mk matte a flexible jest to szko z folia moeszanka ale blyszczace normany efekt szkla. Smialo zamawiaj bedziesz zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.