Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Świecący emblemat na tylną klapę ???


ARTI1988

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowiczow mam pytanko odnosnie emblematu audi na klape ktory zapala sie po nacisnieciu stopu bo widzialem filmiki na youtube świecący znaczek audi :D

i mi sie spodobal ten wynalazek tylko nie wiem gdzie go mozna kupic wie moze ktos z was gdzie on jest do nabycia i za jaka cene pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było było. trąci wsią :decayed: nie ma co... a w b6 to pewnie już w ogóle koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wynalazek już był u nas na forum, pomysł został zaczerpnięty z filmu "Ja robot" i myślę że niedługo audi wprowadzi zamiast trzeciego światła stop świecący się znaczek. Myślę że jeżeli jakość tego znaczka będzie solidna to ludzie zaczną to kupować, wiem że były problemy ze schodzącym chromem z tego znaczka, a wtedy wyglądało to bardzo nieestetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo osoba produkujące te znaczki zaprzestała tego i wyjechała do anglii, pare razy gościu był w katowicach jak to sprzedawał. filmik jest akurat keżora, wiem że jeszcze sector (lub rotces) też mieli taki znaczek. na żywi świecił on lepiej niż na filmiku, niestety były problemy z warstwą chromu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś, nie wieś.. Koniec OT.

Temat był na forum..

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8508.0;highlight=rodem+z+i+robot

aktualnie po przeprowadzce na nowy serwer nie działają wszystkie Hiperłącza – dlatego link z tego tematu nie odnosi do właściwej strony, ale temat gdzieś tam jest..

Film z YT również pochodzi z forum.. Keżora chyba ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wali jamjką ale ogólnie na pewno sie wyróżnia na drodze jak jesdziesz i hamujesz, takie coś innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że widziałem na żywo i nie wygląda wcale tak źle (ale widziałem jak było podłączone do świateł stopu także nie paliło się cały czas i to było najlepsze rozwiązanie) choć sam bym chyba tego u siebie nie założył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ma to ktoś kto chciąłby się tego pozbyć? chętnie bym się w takie coś pobawił i zakupił :naughty:

Prosze o PW lub o jakąś odpowiedź tutaj kogoś kto miał to nie spodobało mu się i chciałby się pozbyć tego za jakieś pieniądze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było swojego czasu do kupienia na forum i nawet było fotostory jak zamontować, wiec wysil sie i użyj opcji szukaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, czytałem, ale teraz gdzie to kupić :gwizdanie: tylko od kogos kto się chce tego pozbyć, więc czekam dalej na oferty sprzedaży :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...