Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lekko odjechany, ale fajny, Mr.Robot. Polecam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Westworld ...po 1 odcinku i daje radę ..na chwilę obecną POLCEAM ..afkors HBO

Opublikowano

A mnie Westworld nie urzekło...

Polecam polskiego Belfra

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A mnie Westworld nie urzekło...

Polecam polskiego Belfra

Belfer całkiem niezły, zacząłem ostatnio oglądać ale ciężko trochę na necie znaleźć.

Z ostatnich Pakt sezon II - polecam

Oraz The suits

a tak z innej beczki, coś ostatnio znikają z różnych stron poświęconych tematyce, macie jakieś strony z serialami godne polecenia?

Opublikowano

Pakt sezon to jakieś nieporozumienie. Jedynka była ekstra. Belfer też bomba. Polecam też polski serial Wataha.

Opublikowano

a ja uwazam odwrotnie. pierwszy sezon paktu byl sredni. ten jest duzo lepszy.

Opublikowano

Young Pope :) mi się podoba

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Od kiedy będzie drugi sezon Watachy?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A ja podzielam zdanie Yoghurta:)

a Wataha po kliku odcinkach w ogóle mi d** nie urwała

Opublikowano

No dobrze..ale czy była juz premiera? Bo z czystej ciekawości bym sobie zobaczył.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Od kiedy będzie drugi sezon Watachy?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Dopiero zaczęli kręcić.
Opublikowano

w sumie ciekawe na ile drugi sezon bedzie powiazany z pierwszym. ciekawe jak chca pociagnac watek

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie tak, jak Pakt 2, gdzie Skalski w pierwszej serii rzekomo ginie w samochodzie, a w drugiej gra wiodącą rolę :)

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie tak, jak Pakt 2, gdzie Skalski w pierwszej serii rzekomo ginie w samochodzie, a w drugiej gra wiodącą rolę :)

tak samo im wyszła sprawa wybuchu Saaba

potem jeździ, jakby nigdy nic

sklepali chłopaki z przystanku :facepalm:

Opublikowano

Lekko odjechany, ale fajny, Mr.Robot. Polecam

Mr.Robot jeden z TOP na mojej liście :) +1 dla Ciebie.

Mam nadzieję, że nie tak, jak Pakt 2, gdzie Skalski w pierwszej serii rzekomo ginie w samochodzie, a w drugiej gra wiodącą rolę :)

Pakt sezon 1 był remakem jakiegoś tam serialu skandynawskiego, Pakt sezon 2 jest w całości Polską produkcją. Nie czepiaj się :)

Belfer 6,5/10. W sumie szybko rozkminiłem o co tam chodziło, dlatego ocena też niska, bo się zwyczajnie zawiodłem... Zobaczymy czy 2 sezon z Wrocławia będzie lepszy :)

Opublikowano

Czepiam się, bo jak widać słabo im - moim zdaniem - wyszedł scenariusz pisany od zera. Zaproponowali wątek polityczny - ot rewelacja, jakbyśmy nie wiedzieli, co mamy.

Opublikowano

E tam, dają radę. Porażką to dopiero był 2 sezon True Detective w porównaniu do 1. I to AMERYKAŃCKA produkcja, ha!?

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale niedowiarkom powiem, że piąty odcinek Pakt 2 jest mega denny i nudny... Jak flaki z olejem - obnażyli słabość polskiego scenariusza, tak dobrego serialu... Kompletny brak pomysłu.

Opublikowano

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale niedowiarkom powiem, że piąty odcinek Pakt 2 jest mega denny i nudny... Jak flaki z olejem - obnażyli słabość polskiego scenariusza, tak dobrego serialu... Kompletny brak pomysłu.

Takie już są polskie seriale produkcji HBO. Pakt jest strasznie denny...
Opublikowano

Ja docenię polski produkt - uważam, że jak na polskie warunki Belfer był znakomity.

Pakt 2 słabnie wraz z kolejnym odcinkiem, dziś obejrzałem czwarty, moim zdaniem najsłabszy tej serii. Też zwróciłem uwagę na Saaba - mogli mu auto zmienić w nowym sezonie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.