Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie coś polecić do oglądania z żoną, chodzi bardziej o coś w stylu Paktu, Prokuratora itp.

House of Cards

Opublikowano

filmy fantastyczne, polityczne, historyczne niestety odpadaja:D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja katuję teraz drugi sezon "Better Call Saul". Muszę przyznać, że jak dla mnie lepszy od pierwszego. Co więcej, nie oglądałem na bieżąco, więc teraz nagromadziło mi się tyle odcinków, że mogę oglądać jeden za drugim jak tylko czas pozwoli :D . Fajny klimacik. Duch Breaking Bad nad tym czuwa :wink: .

A już niedługo Gra o Tron :banan::kox: .

Opublikowano

Ja tam teraz oglądałem sezonik The Walking Dead, a teraz czekam na Gre o Tron, pierońsko długie przerwy między sezonami :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja z żoną zaczęliśmy oglądać white collar, póki co to spoko serial, zobaczymy czy się nie popsuje w następnych sezonach

Opublikowano

a ktoś próbował oglądać "Most nad Sundem"?

jakieś skandynawskie kryminały, ponoć niezła jazda

Opublikowano

Ja tam teraz oglądałem sezonik The Walking Dead, a teraz czekam na Gre o Tron, pierońsko długie przerwy między sezonami :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

No właśnie te przerwy mnie przerażają :/. Jak ktoś znajdzie jakieś streszczenie poprzednich sezonów to niech podzieli się linkiem na forum ;)
Opublikowano

gra o tron - sezon 6 - jestem po 1 odcinku i zapowiada się świetnie

Opublikowano

a ktoś próbował oglądać "Most nad Sundem"?

jakieś skandynawskie kryminały, ponoć niezła jazda

Oglądałem, nawet fajny ale za serce mnie nie chwycił

Ja katuję teraz drugi sezon "Better Call Saul". Muszę przyznać, że jak dla mnie lepszy od pierwszego. Co więcej, nie oglądałem na bieżąco, więc teraz nagromadziło mi się tyle odcinków, że mogę oglądać jeden za drugim jak tylko czas pozwoli :D . Fajny klimacik. Duch Breaking Bad nad tym czuwa :wink: .

A już niedługo Gra o Tron :banan::kox: .

Ponoć ostatni

Edytowane przez Dev

Opublikowano

juz nie pamietam 5 sezony gry o tron, to jest minus tych przerw.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ale gra o tron ssie....obejrzalem 3 odcinki i juz wiem ze poki co to sciagac tylko bede i obejrze razem wszystko....

Opublikowano

a ktoś próbował oglądać "Most nad Sundem"?

jakieś skandynawskie kryminały, ponoć niezła jazda

Polecam, jeden z lepszych seriali kryminalnych. No i wszystko wyjaśnia się w jednym sezonie.

Do tego dokładam The Killing (The Forbrydelesen) również skandynawski.

Opublikowano

ja z żoną zaczęliśmy oglądać white collar, póki co to spoko serial, zobaczymy czy się nie popsuje w następnych sezonach

Pierwsze 3 sezony super. Później coraz gorzej. Moim zdaniem najlepsze seriale w tym sezonie to Daredevil i SHIELD. Z mniej komiksowych Limitless.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie online bez rejestracji obejrzeć grę o tron 6? Od 7 odc w górę? Torrenty.org nieczynne póki co, a właśnie stamtąd ściągałem.

Opublikowano

Gdzie online bez rejestracji obejrzeć grę o tron 6? Od 7 odc w górę? Torrenty.org nieczynne póki co, a właśnie stamtąd ściągałem.

Zasysaj z KickAss :thumbup1:

Opublikowano

Torrenty.pl

Opublikowano

Gdyby kogoś interesowała włoska mafia, to jest już dostępnych 10 odcinków sezonu 2 Gomorra :wink: Dodam, że więcej akcji niż w s01.

Opublikowano

Trzeba poszukac. Dzieki za info!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.