Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narcos 2 i Narcos 3

ogarnięte w 3 dni :)

film - nomen omen - wciągasz dosłownie na raz ......

świetne kino Netflixa

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Jak to 2 i 3?[emoji32]
Byly dwa sezony o kartelu z Meddelin i Pablo Escobarze,a od 1 wrzesnia Netflix mial rozpoczac kolejny sezon o kartelu z Cali.
Fakt faktem,wciaga jak kolumbijska kokaina![emoji38] Pierwsze dwa sezony wciagniete w dwa weekendy.[emoji6]

Opublikowano

A są tu fani "Twin Peaks"? 

Opublikowano
54 minuty temu, RobsonSNC napisał:

Jak to 2 i 3?emoji32.png

stary, ale o co chodzi w pytaniu ?

obejrzałem drugi i trzeci sezon

o co kaman?

Opublikowano

Bo z tego co sie orientuje,to byly dopiero wlasnie 2 sezony,trzeci mial sie zaczac 1 wrzesnia,a jak wiadomo,Netflix puszczal odcinki co tydzien czy dwa,wiec chyba nie mogles obejrzec trzeciego sezonu w calosci(?).

Opublikowano

opowiedzieć jak się kończy ?

:grin:

Opublikowano

O nie,nie!!![emoji44][emoji6]

Opublikowano

A są zwolennicy Daredevila czy Defenders ?
Też czekam na 2 sezon Watahy i Belfera...

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

A są zwolennicy Daredevila czy Defenders ?
Też czekam na 2 sezon Watahy i Belfera...

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka
 

Również czekam na te Belfra i Wahatę.  Coś czuję tylko że Belfer będzie klapa bo fabuła pierwszego jest nie do przebicia ale wataha może zaskoczyć pozytywnie:kox:

Kamyk 2 sezon był o kartelu z Cali więc już kolejny ogarnąłeś? Kurcze ja dopiero pierwszy nie mam kiedy drugiego zacząć:facepalm:

Opublikowano
15 godzin temu, RobsonSNC napisał:

a jak wiadomo,Netflix puszczal odcinki co tydzien czy dwa

no wlasnie netflix znany jest z tego, ze zazwyczaj (sa wyjatki) udostepnia od razu calosc.

http://release24.pl/wpis/57111/"Narcos"+[S03]+WEB.x264-STRiFE

pierwszego wrzesnia lataly juz po sieci wszystkie odcinki (10).

Opublikowano

a jak juz jestesmy w temacie neflixowych seriali - 27.X wychodzi drugi sezon stranger things. Bardzo dobry serial z dreszczykiem

Opublikowano
no wlasnie netflix znany jest z tego, ze zazwyczaj (sa wyjatki) udostepnia od razu calosc.
http://release24.pl/wpis/57111/"Narcos"+[s03]+WEB.x264-STRiFE
pierwszego wrzesnia lataly juz po sieci wszystkie odcinki (10).
A to nie wiedzialem,wiec zwracam honor![emoji4]
I swoja droga,dzieki za linka,bo mialem pisac do Kamyka,gdzie On obejrzal juz caly trzeci sezon!Wlasnie wracam z urlopu,wiec bede mial co ogladac caly przyszly tydzien w pracy![emoji28][emoji6]
Opublikowano

to niestety nie jest link do seriali a jedynie baza info o tym jakie rzeczy wychodza, kto wydaje i kiedy.

Opublikowano

Kuba co ostatnio ciekawego z netflixa widziałeś ?

oprócz S-Things, które mi nie podeszło ......

Opublikowano
8 minut temu, Kamyk napisał:

Kuba co ostatnio ciekawego z netflixa widziałeś ?

oprócz S-Things, które mi nie podeszło ......

no Tomek, mialem napisac przy Strange Thing, ze to nie dotyczy Ciebie z racji gatunku filmu :P.

szczerze mowiac to ostatnio malo ogladalem telewizji. Korzystalem z pogody z dzieciakami. Ostatnia rzecz jaka z netflixa ogladalem to byl w polowie sierpnia dokument:

ale raz, ze to nie serial, dwa, ze to nawet nie film fabularny. Ale jak ktos lubi dokumenty - to polecam. dobry.

a z seriali - ale nie netflixowych - to zaczalem ogladac film o Kaczynskim ;) 

 

Opublikowano

oki

spróbuje Gomorrę

Narcos było na tyle dobre, że pozostanę w klimacie mafijnym

chociaż trochę strach odpalać, bo jak się spodoba ......

nocka zarwana :)

Opublikowano
to niestety nie jest link do seriali a jedynie baza info o tym jakie rzeczy wychodza, kto wydaje i kiedy.
Spoko,sczailem sie.[emoji6] Na CDA jest juz wszystkie 10 odcinkow 3-ciej serii Narcosa,wiec temat ogarniety.
oki
spróbuje Gomorrę
Narcos było na tyle dobre, że pozostanę w klimacie mafijnym
chociaż trochę strach odpalać, bo jak się spodoba ......
nocka zarwana [emoji4]
Slyszalem,ze Gomorra rownie wciagajaca co Narcos,wiec grzej duzy dzban kawy i odpalaj.[emoji28]
Opublikowano

o cholera

to dziś nie ruszę, jutro tym bardziej, bo Champions League

odpuszczę do czwartku

Opublikowano
1 godzinę temu, Kamyk napisał:

bo Champions League

a widzisz, ten "serial" ja tez lubie ;)

Opublikowano
W dniu 9.09.2017 o 18:56, RobsonSNC napisał:

 

W dniu 9.09.2017 o 18:56, RobsonSNC napisał:

dzieki za linka

ej, las putas !!!

żadnych linków, kartel czuwa !!!!

 

:lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.