Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panowie i Panie w kuchni...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biedna Niunia wpadła w sidła miłości i teraz raczy nas tu takimi temacikami ;)

Albo namiętności :naughty:

przypominam ze to jest temat tylko o jedzeniu, sposobie przygotowania itd... :P

Tere fere, wątek od dawna kipi sexem, a kulinaria w nim są uzupełnieniem. :>

Opublikowano

Tylko ja tego nie zauwazylem??? :mysli: i sprzedalem przepis :th:

Opublikowano
  • Autor

wiciu czy Ty zawsze musisz wszystko wypeplac? :wink4:

temat dalej sie juz nie rozrasta wiec prosze o zamkniecie bo teraz to juz poleci stek bzdur :polew:

Opublikowano

Niunia, informacją o swoim szczęściu trzeba się dzielić :)

Nie zamykałbym, temat fajnie ewoluował. Mała zmiana tematu, zostawmy "Panie i Panowie w kuchni" i ... jedziemy.

Ważne tylko, żeby temat potraktowac poważnie

Pierwszemu, który zacznie jaja, bądź oborę robić, Modowie powinni j@j@ urwać i w garze ugotować (no patrzcie nawet groźba mi sexualnie i kulinarnie wyszła)

Opublikowano
  • Autor

a jakie znacie afrodyzjaki kuchenne?

:polew:

Opublikowano

W sumie całkiem ciekawy temat. Odkąd sprzedałem A4 ;(, siedzę głównie w tym dziale forum;/ Ale spoko - zarobię, to będzie nowsze;D. W kuchni może nie jestem mistrzem, ale conieco zrobić potrafię...Jak mi się chce, to piekę jakieś ciasto, jak trzeba, to jakąs zupkę też się zrobi, a jeżeli chodzi o to , co lubię, to bardzo wysoko w rankingu jest kurczaczek z rożna, kiełbacha z grilla i pyszna karkówka, ale to ostatnie naprawdę trzeba umieć zrobić;) Do tego mięska piwo i jestem w 7. niebie :>

Opublikowano

a jakie znacie afrodyzjaki kuchenne?

:polew:

kobieta w fartuchu kuchennym, tylko w fartuchu ;)

Opublikowano

a jakie znacie afrodyzjaki kuchenne?

:polew:

czekolada na gorąco :naughty:

Opublikowano
  • Autor

rob Ty zberezniku :polew: to nie jest afrodyzjak tylko wizja artystyczna :polew:

Opublikowano

rob Ty zberezniku :polew: to nie jest afrodyzjak tylko wizja artystyczna :polew:

jaki zbereżniku, pytałaś o afrodyzjak to Ci szczerze odpowiedziałem, żadnych wspomagaczy jeszcze nie potrzebuję :kox:

Opublikowano

Tak się ładnie rozwijał temacik i od wczoraj nic ;)

Opublikowano

adadur w jakie sidla milosci :bicz3:

to jest temat o gotowaniu, czasami jest tak ze nie ma sie pomyslu co ugotowac a tak to wystarczy wejsc na ten temat i po krzyku :disgust:

a jakie znacie afrodyzjaki kuchenne?

No cóż trudno ci przyznać mi rację .... ;)

co do afrydozjaku ... latem zalej owoce pół na pół słodkim białym winem i szampanem ... nie za dużo bo niechodzi to o picie ale zjedzenie tych owoców - tylko nie za dużo bo trudno spostrzec kiedy nagle (nie będzie się w stanie...) urwie się film.

Opublikowano

Najstarszy ze znanych mi afrodyzjaków to lubczyk.

A tak na serio to najbardziej lubie czerwone wino do jedzonka, niezależnie od tego czy powinno sie podawać z czymś innym. mniam.

Opublikowano

hmm...może na jakimś zlocie pozabieramy troche rzecz z kuchni i pobawimy się w makłowicza.... :polew:?

Opublikowano

hmm...może na jakimś zlocie pozabieramy troche rzecz z kuchni i pobawimy się w makłowicza.... :polew:?

i zobaczymy co najbardziej działa na zmysły :naughty:

Opublikowano

ej ej ej w ogóle kiedyś już był taki temat, nawiasem mówiąc założony przez moją skromną osobę, niestety nie spotkał się praktycznie z żadnym odzewem :foch:

Opublikowano

ej ej ej w ogóle kiedyś już był taki temat, nawiasem mówiąc założony przez moją skromną osobę, niestety nie spotkał się praktycznie z żadnym odzewem :foch:

nie obrażaj się, na zlocie dostaniesz jakiś afrodyzjak na poprawę humoru ;)

temat założony przez Niunię dobrze sie rozwijał, myślę że będzie jeszcze ciąg dalszy :naughty:

Opublikowano

ej ej ej w ogóle kiedyś już był taki temat, nawiasem mówiąc założony przez moją skromną osobę, niestety nie spotkał się praktycznie z żadnym odzewem :foch:

pamiętam, jakieś przepisy, sałatki ale było bez podtekstów i dlatego temat umarł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

podtekst dobra rzecz :polew:

Opublikowano

podtekst dobra rzecz :polew:

zgadzam się, dziś nic nie ma bez podtekstów :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.