Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panowie i Panie w kuchni...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyrządzanie jedzonka to fajna sprawa, tylko przyznajcie się panowie kto po tym wszystkim zmywa te gary?

Mi przynajmniej pomaga córka :D

Opublikowano

Gotowanie to w sumie prosta sprawa... Nie chce sie chwalic ale potrafie przyrzadzic wszystko, czasem wychodza mi nawet potrawy ktorych jeszcze nie wymyslono :) Dlatego sam gotuje tylko wtedy gdy jestem NAPRAWDE glodny - mam wtedy gwarancje ze zjem bez wzgledu na efekt koncowy :P A co do garow to najlepiej skombinowac sobie zmywarke - do niedawna mialem taka bardzo wydajna, ekonomiczna i prosta w obsludze ale niestety ze mna zerwala... :D

Opublikowano
  • Autor

Oj nie o garach i zmywaniu tu mowa lecz o pienkej sztuce jaka jest gotowanie!!!

Czy kiedys ktos z Was gotowal z osoba towarzyszaca, gotowanie we dwoje to jest super swietan zabawa i gotowy scenariusz na extra randke...

Smakowanie razem przypraw, czucie zapachow przeroznych miodzio po porstu... :thumbup:

Opublikowano

No gary to tragedia :no:

a ja lubię zmywać ;) tak jak i gotować jak już cos robić to od deski do deski panowie!

a jak sie nie lubi to trzeba kupic zmywarkę lub wynająć taką na dwóch nogach czyli gosposie :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 19:57 _________________________________________________

Oj nie o garach i zmywaniu tu mowa lecz o pienkej sztuce jaka jest gotowanie!!!

Czy kiedys ktos z Was gotowal z osoba towarzyszaca, gotowanie we dwoje to jest super swietan zabawa i gotowy scenariusz na extra randke...

Smakowanie razem przypraw, czucie zapachow przeroznych miodzio po porstu... :thumbup:

scenariusz na randkę i to bardzo udaną, przeżyłem coś takiego, fajna sprawa :dance:

Opublikowano
  • Autor

a co gotowaliscie podziel sie z nami... :naughty:

Opublikowano

a co gotowaliscie podziel sie z nami... :naughty:

jak to sobie dokładnie przypomnę to napisze ;) bo nie tylko na gotowaniu sie skończyło :naughty: no i nie wszystko pamiętam dobrze.

Opublikowano
  • Autor

no to bylo na pikantnie :oklaski:

Opublikowano

no to bylo na pikantnie :oklaski:

bardzo ładnie to ujęłaś :)

można powiedziec tez że na słodko.....

Opublikowano
  • Autor

deserek zawsze jest slodki :thumbup:

Opublikowano

no ja to lubię bardzo słodycze itp. :thumbup: chyba jestem uzależniony.

Opublikowano

Biedna Niunia wpadła w sidła miłości i teraz raczy nas tu takimi temacikami ;)

Opublikowano
  • Autor

adadur w jakie sidla milosci :bicz3:

to jest temat o gotowaniu, czasami jest tak ze nie ma sie pomyslu co ugotowac a tak to wystarczy wejsc na ten temat i po krzyku :disgust:

Opublikowano

deserek zawsze jest slodki :thumbup:

ze słodyczy najbardziej lubię schabowe :D

Opublikowano

deserek zawsze jest slodki :thumbup:

ze słodyczy najbardziej lubię schabowe :D

to tak na obiad schabowy,na deser schabowy....?? czy jak ten obiad wygląda skoro na deser jest schabowy? to już wiadomo dlaczego w temacie zlotu zimowego tak wszyscy o jedzeniu piszą ;)

Opublikowano

Krzyniek jak sie kiedyś będziesz nudził to możesz przyjechać do mnie i coś ugotować wiesz gdzie mieszkam więc problem żaden. :D

Opublikowano

Krzyniek jak sie kiedyś będziesz nudził to możesz przyjechać do mnie i coś ugotować wiesz gdzie mieszkam więc problem żaden. :D

wszystko fajnie tylko co na to powie Twój chłopak.... może pomyslec np. że chcę go otruć... :polew:

kurczak nie wiem czy bym trafił do Ciebie. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

przypominam ze to jest temat tylko o jedzeniu, sposobie przygotowania itd... :P

Opublikowano

No to trzeba czytac tylko 1 strone, bo dalej to juz nic... :D

Opublikowano
  • Autor
:rant: :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.