Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Przerywanie silnika po 10 km


hunter1

Rekomendowane odpowiedzi

Po rzejechaniu ok.10 km na gazie zaczyna mi silnik przerywać. Jest to mocno odczuwalne przy rozpędzniu się gdy silnik zaczyna wchodzić na obroty. Wymieniłem świece na NGK12,przewody zapłonowe i sprawdziłem czujnik zaplonowy i bez rezultatu-co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u gazownika -po podłączeniu pod komputer i kompleksowym sprawdzeniu instalacii lpg która nawiasem mówiąc jest nowa-jest wszystko ok. a silnik nadal przerywa.

Czy może ktoś wie czy jak podłączę smochód pod komputer gdy będzie pracował na gazie to wykarze mi jakieś błędy? generalnie zakładam:sonde lambde lub przepustnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam dokladnie taki sam problem mianowicie jak samochod jest zimny to przez 10-20km jest ok potem robi sie zamulony i ma wiele mniej mocy. na benzynie jest ok czy jest zimny czy cieply nie ma znaczenia. Zrobilem tak samo jak kolega wymienilem swiece, potem przewody, i ostatnio oddalem reduktor do sprawdzenia ktory tez okazal sie ok. u gazownika bylem ale on nie wie co to a komputer mu pokazuje ze jest wszystko w porzadku. Jesli ktos mial podobne problemy albo moze podrzucic jakies wskazowki, bede bardzo wdzieczny bo juz sie jezdzic odechciewa :wallbash:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 16:54_________________________________________________ja swoj problem juz po czesci rozwiazalem sprobuj po przelaczeniu na gaz wyjac bezpiecznik od pompy paliwa u mnie pomoglo juz nie przerywa tylko dokladnie nie wiem co sie stalo prawdopodobnie podawal jednoczesnie paliwo i gaz czyli gdzies mi wtryski przepuszczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem. Teraz zimą nie występuje, ale zanim zrobiło się zimno tak było. Instalację mam zwykłą, IIgen, nie sekwencję. Mam lambdę do wymiany, już zakupiona, tylko czasu nie ma żeby wymienić. Co to może być u mnie?! Świece i przewody nowe, filtry też... Prócz filtra paliwa, ale to będzie niedługo wymienione. Gazownik walczył aż się poddał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...