Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąskie e30


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

nie ale serio- wuju znajdź mi taką albo sprzedaj swoją

http://otomoto.pl/bmw-320-jak-nowe-bmw-e30-m-technic-i-C15418271.html ta jest jeszcze ładniejsza aby silnik zmienić :cool1:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:03_________________________________________________

to sobie weź tą z sinikiem od emki i dawaj tą :naughty:

za bardzo mi się podoba :kox: a kuni starczy na jakiś czas :evil:

:thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coupe to coupe :kox:

dziś kolejny mod. mocowania foteli zostały poprawione i doszła szyna do regulacji, bo do tej pory były na sztywno bez żadnej regulacji :wink4: a teraz da się ustawić wszystko :kox:

a po co ustawiac,za***iście jak wszystko łącznie z fotelem jest na glebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coupe to coupe :kox:

dziś kolejny mod. mocowania foteli zostały poprawione i doszła szyna do regulacji, bo do tej pory były na sztywno bez żadnej regulacji :wink4: a teraz da się ustawić wszystko :kox:

a po co ustawiac,za***iście jak wszystko łącznie z fotelem jest na glebie :kox:

ale były tak ustawione ze zęby opierałem na kierownicy :tongue4: i kontrowanie ciężko szło.. z blisko z nisko..

a teraz jest jak trzeba :evil: dziś pasażera też przerobiłem co by równo były.. i reanimowałem podświetlenie deski :decayed: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:59_________________________________________________może do wiosny się wyrobie ze wszystkimi poprawkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tyle tych poprawek? :mysli: nie widać na pierwszy rzut oka :wink4:

na dobrą sprawę mogłem jeździć na tym co było. ale każdy konfiguruje auto pod siebie,

więc trochę muszę pozmieniać żeby było tak jak się należy no i żeby było co robić :kox:

plan jest na doprowadzenie do ideału przez zimę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju i jak fura chodzi bokami???

bez problemu :boobs: tylko troszkę nerwowo ale szpera załatwi ten problem :evil:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:41_________________________________________________

Piekna " Bejca " szacunek za mody :good:

szkoda ze nie czarnula :decayed:

podoba mnie sie ten classic tuning :good: :good: :good:

ja pawie nic przy niej nie zrobiłem :wink4:

audi było czarne ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się akurat biel w tym przypadku podoba najbardziej- nie wyobrażam sobie lepiej wyglądającej E30- broń cie Boże lub Buddo lub Allahu czy co tam jeszcze przed jakimikolwiek zmianami stylistycznymi :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się akurat biel w tym przypadku podoba najbardziej- nie wyobrażam sobie lepiej wyglądającej E30- broń cie Boże lub Buddo lub Allahu czy co tam jeszcze przed jakimikolwiek zmianami stylistycznymi :baseball:

żadnych zmian na zewnątrz nie będzie

znaczy będą ale tylko drobne poprawki.. :decayed: typu wymiana chromów wkoło szyb, zderzaka tylnego bo jest skoszony i chrom w kiepskim stanie.. może i przedni jak znajdę ideał się zmieni..

za to w środku będzie sporo zmian :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...