Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ale serio- wuju znajdź mi taką albo sprzedaj swoją

http://otomoto.pl/bmw-320-jak-nowe-bmw-e30-m-technic-i-C15418271.html ta jest jeszcze ładniejsza aby silnik zmienić :cool1:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:03_________________________________________________

to sobie weź tą z sinikiem od emki i dawaj tą :naughty:

za bardzo mi się podoba :kox: a kuni starczy na jakiś czas :evil:

:thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

szukajcie a znajdziecie :wink4:

Opublikowano

Nie no niezły czad :kox: autko z duszą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

coupe to coupe :kox:

dziś kolejny mod. mocowania foteli zostały poprawione i doszła szyna do regulacji, bo do tej pory były na sztywno bez żadnej regulacji :wink4: a teraz da się ustawić wszystko :kox:

Opublikowano

piekna gablota...marzy mi sie zbudowac taka sztuke kiedys...

Opublikowano

konkretna furka :>

Opublikowano

coupe to coupe :kox:

dziś kolejny mod. mocowania foteli zostały poprawione i doszła szyna do regulacji, bo do tej pory były na sztywno bez żadnej regulacji :wink4: a teraz da się ustawić wszystko :kox:

a po co ustawiac,za***iście jak wszystko łącznie z fotelem jest na glebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

coupe to coupe :kox:

dziś kolejny mod. mocowania foteli zostały poprawione i doszła szyna do regulacji, bo do tej pory były na sztywno bez żadnej regulacji :wink4: a teraz da się ustawić wszystko :kox:

a po co ustawiac,za***iście jak wszystko łącznie z fotelem jest na glebie :kox:

ale były tak ustawione ze zęby opierałem na kierownicy :tongue4: i kontrowanie ciężko szło.. z blisko z nisko..

a teraz jest jak trzeba :evil: dziś pasażera też przerobiłem co by równo były.. i reanimowałem podświetlenie deski :decayed: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:59_________________________________________________może do wiosny się wyrobie ze wszystkimi poprawkami :D

Opublikowano

aż tyle tych poprawek? :mysli: nie widać na pierwszy rzut oka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aż tyle tych poprawek? :mysli: nie widać na pierwszy rzut oka :wink4:

na dobrą sprawę mogłem jeździć na tym co było. ale każdy konfiguruje auto pod siebie,

więc trochę muszę pozmieniać żeby było tak jak się należy no i żeby było co robić :kox:

plan jest na doprowadzenie do ideału przez zimę :evil:

Opublikowano

Piekna " Bejca " szacunek za mody :good:

szkoda ze nie czarnula :decayed:

podoba mnie sie ten classic tuning :good: :good: :good:

Opublikowano

Wuju i jak fura chodzi bokami???

Opublikowano
  • Autor

Wuju i jak fura chodzi bokami???

bez problemu :boobs: tylko troszkę nerwowo ale szpera załatwi ten problem :evil:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:41_________________________________________________

Piekna " Bejca " szacunek za mody :good:

szkoda ze nie czarnula :decayed:

podoba mnie sie ten classic tuning :good: :good: :good:

ja pawie nic przy niej nie zrobiłem :wink4:

audi było czarne ;(

Opublikowano

audi było zajebiaszcze,nie zostało w klubie?

Opublikowano
  • Autor

audi było zajebiaszcze,nie zostało w klubie?

kolega któregoś forumowicza wziął :cool1:

Opublikowano

mnie się akurat biel w tym przypadku podoba najbardziej- nie wyobrażam sobie lepiej wyglądającej E30- broń cie Boże lub Buddo lub Allahu czy co tam jeszcze przed jakimikolwiek zmianami stylistycznymi :baseball:

Opublikowano
  • Autor

mnie się akurat biel w tym przypadku podoba najbardziej- nie wyobrażam sobie lepiej wyglądającej E30- broń cie Boże lub Buddo lub Allahu czy co tam jeszcze przed jakimikolwiek zmianami stylistycznymi :baseball:

żadnych zmian na zewnątrz nie będzie

znaczy będą ale tylko drobne poprawki.. :decayed: typu wymiana chromów wkoło szyb, zderzaka tylnego bo jest skoszony i chrom w kiepskim stanie.. może i przedni jak znajdę ideał się zmieni..

za to w środku będzie sporo zmian :kox:

Opublikowano

za to w środku będzie sporo zmian

podświetlana podłoga itp :decayed::wink4:

wielki napis BMW na czerwono na podsufitce :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.