Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ciężko dziś sprzedać auto?


tomaszmroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

to moze wypowiedza sie fachowcy od sprzedarzy co z tym ogloszeniem jest nie tak ze jakos sie nie umie sprzedac ??

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C15923644.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż tak... zawężony elektorat z powodu: 3 drzwi, alu 18, diesel, ciemne szyby i trzech właścicieli. Nie trudno się domyślić, że autem "szalał" młody człowiek.

Dokładnie :good:

Musi się znaleźć drugi młody gniewny i auto się sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy kiedyś coś takiego sprzedawał, poszło dopiero jak założył normalne koła (ori 16" od golfa) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam wlasnie niewiem co zrobic czy mu kola zmienic czy moze cena jest wysoka (wydaje mi sie ze nie) co myslicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam wlasnie niewiem co zrobic czy mu kola zmienic czy moze cena jest wysoka (wydaje mi sie ze nie) co myslicie

Zrób lepsze zdjęcia. Bo te na słońcu wyglądają co najmniej dziwnie ja na to w pierwszej kolejności zwróciłem uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym sprzedawaniem to rózne ludzie szukaja tanio i ładne nir koniecznie dobre

i takie zadbane b6 za 35 tys. sie nie sprzeda ale szrot za 28 tys. w którego trzeba włozyc Bóg wie ile to sie sprzeda jako okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeze koledzy nieznam moze napiszecie co zrobic z tymi fotami zeby byly ok? jakby sie komus chcialo to moze i opis by jakis napisal bo jakos pomyslow brak z gory dzieki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucz się od znawców od zawodowców. Dobre foty robi zawodowiec za kasę z Płocka. Luknij na obojętne ogłoszenie auta z Płocka a zobaczysz "cuda nie widy". I poczytaj opisy....dobra lektura nie do poduszki.

Np. http://moto.allegro.pl/mercedes-e270cdi-177km-skora-navi-alu18-chrom-i1306101610.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ten golf juz ma prawie darmowa cene

nie puszczaj juz nic!

http://img574.imageshack.us/f/s1055684.jpg/

ja tego sprzedalem pol roku temu za 26k do oplat!

2001r. ASZ Sport Edition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to poczekaj na ładną pogodę, jedź na duży, niezatłoczony plac lub parking, zdjęcia rób na wysokości kilku centymetrów poniżej dachu. Wystaw go na allegro - dużo ludzi nie lubi otomoto. I oby nie było samochodów w tle, bo każdy pomyśli żeś handlarz. No i oczywiście dobry opis. Ja preferuję pojednanie się z kupującym - duży opis, naprawy, wyraźne doinwestowanie w auto. Kupujący jedynie powinien zadzwonić i zapytać ile do oddania. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze wypowiedza sie fachowcy od sprzedarzy co z tym ogloszeniem jest nie tak ze jakos sie nie umie sprzedac ??

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C15923644.html

Moim zdaniem największym problemem jest brak klimy.

Zdemontuj dodatki przywróć do serii i sprzedaj osobno.

Serię wstaw 1500wyżej,a potem 5 stów popuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze wypowiedza sie fachowcy od sprzedarzy co z tym ogloszeniem jest nie tak ze jakos sie nie umie sprzedac ??

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C15923644.html

Moim zdaniem największym problemem jest brak klimy.

Zdemontuj dodatki przywróć do serii i sprzedaj osobno.

Serię wstaw 1500wyżej,a potem 5 stów popuść.

hehe dopiero teraz zauwazylem, ze nie ma klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujący jedynie powinien zadzwonić i zapytać ile do oddania. :>

wg mnie i kilku moich kolegów którzy handlują autami nie od dziś, nigdy nie należy się targować bez obejrzenia auta na żywo bo to strasznie wk....wia, ja zawsze mówię trzeba przyjechać obejrzeć i się targować, pamiętam jak sprzedawałem swoją a4 też było kilka takich telefonów bo cena nie była mała, ale jeśli tylko ktoś zaczął o cenie bez oglądania gadać od razu mówiłem że telefonicznie się nie targuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu sprzedawałem Corrado. W ogłoszeniu cena 13tys. Gość dzwoni i pyta o czy stan auta zgodny z opisem - tak. Ile do oddania - 12,5tys. Przyjechał spod Wrocławia na Podlasie, obejrzał auto, wyłożył bez targowania 12,5tys i pojechał. I gdzie tu targowanie? :)

Kupowałem Aczwóreczkę, pytam ile do oddania 26,5tys (w ogłoszeniu 26,9tys), zajechałem, obejrzałem i bez targowania kupiłem. Skoro podał kwotę do oddania, a stan auta jak w opisie i na zdjęciach, to nie będę stał i jęczał żeby jeszcze spuścił.

Co innego jak gość do słuchawki jęczy, bo i tacy dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo dzwonie i juz przez telefon staram sie zorientowac ile mozna bedzie jeszcze zdjac z ceny od tej co jest w ogloszeniu..

wiadomo ze 90% sprzedajacych wystawia drozej niz chce za auto na wypadek klienta co sie chce targowac.. mam np. 40 kola do zadysponowania na auto, dzwonie do takiego co wystawil auto za dajmy na to 42, jesli jest sklonny za 40 oddac (oczywiscie jesli auto jest zgodne z opisem) to wyjmuje kase i wyplacam..napewno nie pojechalbym ogladac auto 300km jesli nie wiedzialbym za ile moge je kupic..lepiej sie dogadac przed ogladaniem bo potem jak juz sprzedajacy zauwazy ze auto sie podoba to nie bedzie chcial zejsc za bardzo z ceny,.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...