Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jest jakiś program do przróbki muzy mp3 na audio ???


Rekomendowane odpowiedzi

coll edit pro :wink4:

to daj jakąś linke :kox: :kox: :kox:

Poszukaj na pebie :wink4: ja już tam nie mam konta :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 11:33_________________________________________________I jak chcesz zapisywać jako zwykłe audio to musisz wybrać "windows pcm ('wav)" na resztę nie zwracaj uwagi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz chcesz zmeinic z mp3 na audio??

to wystarczy przecież płyte audio wypalic ,wrzucasz mp3 na okienko i konwertuje na audio i po sprawie :gwizdanie:

same trzymanie plików muzycznych w formacie .au jest nawet chyba nie możliwe na dysku(przyczyna- sposób zapisu danych) jak chcesz mieć piosenki lepsze na dysku niz w mp3 to proponuje konwersje do .aac, albo bezstratny format FLAC tyle że wtedy powinieneś konwertować to z pliku źródłowego zapisanego w oryginale na płycie audio :gwizdanie: druga sprawa co do takiego pliku w .au on na płycie zajmuje w hooj miejsca

A programy to

- popularny Nero(polecam nawet stare wersje 5 czy6 sa szybsze niz najnowsze i maja mniej niepotrzebnych dupereli, a a mozna w nich juz nakładać piosenke na piosenke by zaoszczędzic jak najwiecej czasu na płycie

- Ashampoo Burning Studio 10.0.3

- Audio CD Burner Gold 7.4.0.12

i reszta programów wspomagajacych nagrywanie audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz chcesz zmeinic z mp3 na audio??

to wystarczy przecież płyte audio wypalic ,wrzucasz mp3 na okienko i konwertuje na audio i po sprawie :gwizdanie:

same trzymanie plików muzycznych w formacie .au jest nawet chyba nie możliwe na dysku(przyczyna- sposób zapisu danych) jak chcesz mieć piosenki lepsze na dysku niz w mp3 to proponuje konwersje do .aac, albo bezstratny format FLAC tyle że wtedy powinieneś konwertować to z pliku źródłowego zapisanego w oryginale na płycie audio :gwizdanie: druga sprawa co do takiego pliku w .au on na płycie zajmuje w hooj miejsca

No wystarczy ale dostaje trochę po jakości (choć jest to raczej ciężko usłyszeć). Konwersja do formatu aac to gówno bo dźwięk przetworzony nie jest równy oryginałowi (traci się część danych które są mniej istotne a wyodrębnia barwy bardziej istotne dlatego wydaje się że coś brzmi lepiej i zajmuje prawie tyle samo co mp3 a to tylko złudzenie :gwizdanie: )

Format flac już byłby lepszy ale i tak nie pobije wav-a a jeżeli chodzi o rozmiar pliku to można kupić więcej płytek :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 12:11_________________________________________________Zabawa z formatem flac też wydaje mi się trochę bez sensu bo jest to dobre jak kompresuje się plik oryginalny a pliki mp3 są już plikami skompresowanymi i to kompresją stratną więc co to za sens :mysli:

A wav-a przynajmniej odtworzy każdy odtwarzacz muzyczny bez najmniejszego problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz chcesz zmeinic z mp3 na audio??

to wystarczy przecież płyte audio wypalic ,wrzucasz mp3 na okienko i konwertuje na audio i po sprawie :gwizdanie:

same trzymanie plików muzycznych w formacie .au jest nawet chyba nie możliwe na dysku(przyczyna- sposób zapisu danych) jak chcesz mieć piosenki lepsze na dysku niz w mp3 to proponuje konwersje do .aac, albo bezstratny format FLAC tyle że wtedy powinieneś konwertować to z pliku źródłowego zapisanego w oryginale na płycie audio :gwizdanie: druga sprawa co do takiego pliku w .au on na płycie zajmuje w hooj miejsca

A programy to

- popularny Nero(polecam nawet stare wersje 5 czy6 sa szybsze niz najnowsze i maja mniej niepotrzebnych dupereli, a a mozna w nich juz nakładać piosenke na piosenke by zaoszczędzic jak najwiecej czasu na płycie

- Ashampoo Burning Studio 10.0.3

- Audio CD Burner Gold 7.4.0.12

i reszta programów wspomagajacych nagrywanie audio

chłopaki chodzi o to ze w esie mam zmieniarke CD i nie moge słuchać mp3 , dlatego chce sobie pare moich ulubionych płyt zrobić w audio :wink4:

oczywiście do czasu montażu navi+ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak samo będzie z konwersją z mp3 do wave, też plik wyjsciowy nie będzie lepszy niż w przypadku mp3, poza objętoscią nie zmieni sie, no bo jak skoro oryginalny kawałek jest w stratnej jakości(zapewne 128 albo 160kb) jak cos robic żeby to miało sens to tylko z płyty audio zgrywać do tego formatu wave

I do tego polecam stary dobry program CDEX :good:

A z szukaniem jakosci w innych formatach na bazie mp3 darujmy sobie :gwizdanie:

chłopaki chodzi o to ze w esie mam zmieniarke CD i nie moge słuchać mp3 , dlatego chce sobie pare moich ulubionych płyt zrobić w audio

instaluj jakies stare nero i po kłopocie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki chodzi o to ze w esie mam zmieniarke CD i nie moge słuchać mp3 , dlatego chce sobie pare moich ulubionych płyt zrobić w audio :wink4:

oczywiście do czasu montażu navi+ :wink4:

Czyli to co napisałem wyżej:

Zabawa z formatem flac też wydaje mi się trochę bez sensu bo jest to dobre jak kompresuje się plik oryginalny a pliki mp3 są już plikami skompresowanymi i to kompresją stratną więc co to za sens :mysli:

A wav-a przynajmniej odtworzy każdy odtwarzacz muzyczny bez najmniejszego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z formatem flac też wydaje mi się trochę bez sensu bo jest to dobre jak kompresuje się plik oryginalny a pliki mp3 są już plikami skompresowanymi i to kompresją stratną więc co to za sens :mysli:

A wav-a przynajmniej odtworzy każdy odtwarzacz muzyczny bez najmniejszego problemu

o własnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak samo będzie z konwersją z mp3 do wave, też plik wyjsciowy nie będzie lepszy niż w przypadku mp3, poza objętoscią nie zmieni sie, no bo jak skoro oryginalny kawałek jest w stratnej jakości(zapewne 128 albo 160kb) jak cos robic żeby to miało sens to tylko z płyty audio zgrywać do tego formatu wave

No tak ale pójdzie bez problemu w każdym odtwarzaczu a jak ktoś pyta się jak przerobić mp3 na audio to wiadomo że w tym celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , jak w temacie.

Ja Polecam Z Czystym sumieniem... CdEx... łatwy i prosty w obsłudze w polskiej wersji do tego freeware... :good:

:ssij: :ssij: http://www.dobreprogramy.pl/CDex,Program,Windows,11489.html :ssij: :ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...