Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fff


zuloo

Rekomendowane odpowiedzi

VAS-em można wyczyścić sensor bez demontażu przez złączkę serwisową, nie musisz go wymieniać na drugi ;) pasy wyposażone są pirotechniczne naboje które przy wystrzale poduszek napinają pasy... tych już niestety się nie naprawia musisz je wymienić na sprawne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę kupić poduszki z pasami bezpieczeństwa, vagiem skasować błędy w airbag czy to jest jakaś dodatkowa czynność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę kupić poduszki z pasami bezpieczeństwa, vagiem skasować błędy w airbag czy to jest jakaś dodatkowa czynność?

VAGiem nie wyczyścisz sensora, możesz ew błędy pokasować, kup poduszki i pasy w koplecie jeśli strzeliły obie to napinacze również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sensor jest niewyczyszczony czy mogę normalnie wymieniać pasy i poduszki ( podłączać je ) a dopiero później wykasować sensor. A gdzie on się znajduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pasy masz sprawne? Jesli tak to teoretycznie tez powinienes je wymienic bo moga byc juz nadwyrezone ale praktycznie nie robi to wieliej roznicy.

Poduszki działają w połączeniu z pasami. Pasy też są do wymiany. Nie ma co gdybać.

Zresztą, jak kolega zuloo je rozbierze to zobaczy wystrzelony nabój napinacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczyna wymianę poduch i pasów - droga impreza :thumbdown:

Żebyś wiedział, dlatego większość handlarzy zostawia stare pasy a zamiast poduszek wstawia zaślepki.

Jak wymiana z AC/OC to nie jest źle, gorzej jak z własnej kieszeni trzeba wykładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka kierowcy około 300zł pasażera 300zł zwróć uwage żeby pasażera była od B6 bo w B7 jest dłuższa ma 2 naboje. Poszła Ci też konsola. Musisz kolorystycznie dobrać konsole do poduszki. Ja miałem granat. Jak zrobisz poduszki napraw sensor i wtedy sprawdzisz czy poszły pasy. U mnie pasy były ok mimo strzału poduszek. jeśli masz czarny soul moge załatwić Ci nową konsole z nawiewami za 1200zł od gościa od którego brałem granatową. Jeśli pasy kupisz w innym kolorze możesz przełożyć samą szmatę ze starego a zostawić napinacz. Najlepiej jak masz czarny środek soul jest tego najwięcej, Wymiana konsoli zajmie Ci max 5 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma sie to wymiany bocznej poduszki ???

jakie trzeba podjąc działania aby wszystko było ok ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTG dzięki za propozycje ale już mam kompletne poduchy z środkiem. Na razie składam przód auta. A pasy też mi walnęły, kupiłem używane ale jakoś słabo się zwijają. Właśnie tapicerkę mam czarną i łatwo było dokupić komplet poduch, pasów i konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...