Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz Kowi wielkie dzięki za VT.

Opublikowano

według mnie ciekawie to wygląda taki pakiet black byś miał

a z felgą byś coś robił ?!

Opublikowano
  • Autor

Felga musi zostać tak jak jest heh.

Opublikowano

hmmm... no to bym się zastanowił nad lampkami :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Sie zobaczy jeszcze a co proponujesz z felgami?

Opublikowano

Felge to co najwyzej w nie zaciemny grafit, tak jak u kolegi MichałK, ale nie czerń :sick3:

Opublikowano

czarne w tym wypadku na TAK :decayed:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:28_________________________________________________o lampionki chodzi a fele...ciemne tak jak kowi pisal ale nie czarne

Opublikowano
  • Autor

Nie czarny odpada na felgach najwyzej grafit.

Opublikowano

Nie czarny odpada na felgach najwyzej grafit.

zgadzam się grafit fajnie by się prezentował na feldze, czarna była by za czarna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Rezanko przy oświetleniu skończone

- Wymienione 2 Mikrostyki drzwi

- Montaż 4 czerwonych lampek poliftowych

- Podświetlenie pod drzwiami gotwe

przod.jpg tyl.jpg zewn_trz.jpg

Plany na najbliższy czas

- Przebudowa Car Audio subwoofer w boczku bagażnika + wzmacniacz 5 kanałowy

- Wymiana 2 Wahaczy dolnych

- Porządki pod maską

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Rezanko przy oświetleniu skończone

- Wymienione 2 Mikrostyki drzwi

- Montaż 4 czerwonych lampek poliftowych

- Podświetlenie pod drzwiami gotwe

przod.jpg tyl.jpg zewn_trz.jpg

Plany na najbliższy czas

- Przebudowa Car Audio subwoofer w boczku bagażnika + wzmacniacz 5 kanałowy

- Wymiana 2 Wahaczy dolnych

- Porządki pod maską

Nice work :good:

Takie małe pierdoły ale bardzo cieszą :)

Opublikowano
  • Autor

No takie mody tez wazne teraz zrobie te car audio do konca i zbieram na lampy przod i tyl.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 11:28_________________________________________________Wrzucam pierwsze zdjęcia pracy nad bagażnikiem. Na razie zrobiłem 2 boczki i nową podłogę. Czekam jeszcze na materiał i wygłuszenie,pianki itd.

IMG_5656.jpg IMG_5657.jpg IMG_5658.jpg IMG_5659.jpg IMG_5660.jpg IMG_5661.jpg IMG_5662.jpg IMG_5664.jpg

Opublikowano

nawet nieźle sie zapowiada :wink4:

Opublikowano

i ciezsze o ponad 30kg za same plyty :tongue4: ,ale liczy sie efekt koncowy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Płyty te boczne mają po 15mm a ta na dole ma 5mm nie jest wcale ciężkie. Na pewno lżejsze niż stary basik co tam grał.

Opublikowano

ciekawe jaki wyjdzie efekt końcowy :)

też kiedyś bawiłem się w takie coś ale przy poprzednim aucie -> Toyocie niestety nie zachowały się zdjęcia

powodzenia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mody idą zgodnie z planem

- Kupiona Taśma dekarska Tytan i wygłuszenie boczka gdzie będzie głośnik

- Wykonanie Konstrukcji pod zabudowe głośnika

Jutro będą nowe zdjęcia zabudowy bagażnika.

Opublikowano

Mody idą zgodnie z planem

- Kupiona Taśma dekarska Tytan i wygłuszenie boczka gdzie będzie głośnik

- Wykonanie Konstrukcji pod zabudowe głośnika

Jutro będą nowe zdjęcia zabudowy bagażnika.

no koniecznie dawaj fotki, bo sam kminię nad zabudową boczka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

O to efekty dzisiejszej pracy przy bagażniku.

- Wykonanie budy dla głośnika + wygłuszenie taśmą dekarską

- Pomalowanie płyt drewnochronem dla lepszej odporności na wodę

Czekam jeszcze na materiał do oklejenia całego bagażnika i na głośnik ( będzie nim Rockford Fosgate Punch 10")

Prawdopodobnie w wtorek będzie kurier to bagażnika skończę robić.

IMG_5690.jpg

IMG_5691.jpg

IMG_5693.jpg

IMG_5696.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.