Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kiedy są dokładnie ten spoty ? mieszkam od krk 35 km :) w piątek będę wieczorem na galerii kazimierz. Pamiętam ,że chyba w niedziele ?

Opublikowano

kiedy są dokładnie ten spoty ? mieszkam od krk 35 km :) w piątek będę wieczorem na galerii kazimierz. Pamiętam ,że chyba w niedziele ?

Co Niedziele w Galerii kazimierz o godzinie 19-stej :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.61740

Opublikowano
  • Autor

w niedziele to rzadko bywam w krk dlatego nie pokazuje się na spocie...

Opublikowano

w niedziele to rzadko bywam w krk dlatego nie pokazuje się na spocie...

to trzeba zrobic tak by się pokazać w Niedziele :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie obiecuje ale postaram się przejechać do krk w niedzielę. Zazwyczaj dużo zjeżdża się audiczek ?

Opublikowano

nie obiecuje ale postaram się przejechać do krk w niedzielę. Zazwyczaj dużo zjeżdża się audiczek ?

pisz w temacie spotów krakowskich to sie dowiesz wszystkiego :gwizdanie:

Opublikowano

kusiek jeśli ledy to TYLKO ORI zobacz jak ma miron u siebie :wink4:

A co do spotów to przyjedź zobaczysz jaka jest fajna atmosfera i porównasz sobie swoją z innymi B8kami, o tym poczytaj w linku który podał Ci wyżej Cuber :)

Jak jest nas za dużo to jedziemy na lotnisko :decayed:

spota.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

szukam właśnie oryginalnych lamp po dobrej cenie... powiem szczerze ,że nie mam co porównywać golasa mam :D prócz paru dodatków mało istotnych :) jeszcze mam takie pytanie chciałbym mieć usb do radia ale za oryginalne ami cenna kosmos... jest jakaś inna możliwość prócz tandety na allegro co do zapalniczki się wkłada i na falach radiowych ustawia...

co do spotu wiem ,że w tą niedzielę nie dam rady na pewno[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 20:59_________________________________________________http://kktrans.otomoto.pl/audi-a4-C22243910.html Sprzedaje:) ZAPRASZAM

Opublikowano

szybko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czas na zmiane :D teraz a5 lub a6 i przede wszystkim 3.0TDI...

Opublikowano

co się stało z kierownicą? może to kwestia zdjęcia, ale wygląda tragicznie

Opublikowano
  • Autor

na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła :) tak c7 :D

Opublikowano

to - moim skromnym zdaniem - ktoś Ci to nieźle spierdzielił bo wygląda strasznie niechlujnie.. :thumbdown:

Opublikowano

na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła :) tak c7 :D

jak C7 to tylko 3.0tfsi

cena ta sama a jazda sporo lepsza, wczoraj w w-wie testowałem C7 3.0tfsi i nie mam żadnych złudzeń że 3.0tdi to cienizna przy tym bo też się przejechałem, a do tego dźwięk silnika v6 rewelka

Opublikowano

Przyjedź na spota za nim ją sprzedasz, obczaimy co to masz :)

A jak będziesz miał C7 to obowiązkowo :kox:

Opublikowano

na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła :) tak c7 :D

jak C7 to tylko 3.0tfsi

cena ta sama a jazda sporo lepsza, wczoraj w w-wie testowałem C7 3.0tfsi i nie mam żadnych złudzeń że 3.0tdi to cienizna przy tym bo też się przejechałem, a do tego dźwięk silnika v6 rewelka

Myślę, że 3.0 TDI (313PS) "wciąga " 3.0 TSI bez problemu i ten moment, 650Nm... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jednak bardziej mnie chyba kusi a5:) niż a6

Opublikowano

tyle, że A5 i B8 to dokładnie to samo.. różnią się tylko "opakowaniem" :wink4: ale to i tak świetne auto, zwłaszcza przedlift :kox:

Opublikowano

jestem ciekaw jak dlugo bedziesz sprzedawał :mysli: ja sprzedawalem jakies 1.5 miesiaca :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.