Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ?? 6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co za zryte łby dzięki dopalaczom były dzisiaj w rozmowach w toku :wallbash:

Opublikowano

co za zryte łby dzięki dopalaczom były dzisiaj w rozmowach w toku :wallbash:

poka poka :naughty:

Opublikowano

Ten program to jedna wielka ściema. Tam występują wynajęci aktorzy-amatorzy, jak w detektywach. Wszyscy noszą peruki. Niektórzy występują po kilka razy...

Opublikowano

rodzina mojego znajomego wystepowala w programie rozmowy w toku...Program dotyczyl wielodzietnych uzdolnionych rodzin czy cos takiego wiec nie wszyscy ludzie tam wystepujacy to aktorzy ale ogolnie program i jego tematyka jest jak dla mnie smieszna :sick3: a powrot dopalaczy to byla kwestia czasu... Dzieci uranu powracaja :polew: A szkoda bo mozna bylo pomyslec o inneych dobrych uzywkach a nie o tym gownie :thumbdown:

Opublikowano

Srają muchy... będzie wiosna.. i odszkodowanie też :polew:

- wiedziałem, że to się tak skończy, wiedziałem. :hi:

Opublikowano

Zmieni się tylko to, że podatki z tytułu Vat i Pit będą szły do budżetu innych Państw :gwizdanie: W zeszłym roku było to bagatela 600 mln zł... czas podnieść vat o kolejny % :wallbash:

Opublikowano

Zmieni się tylko to, że podatki z tytułu Vat i Pit będą szły do budżetu innych Państw :gwizdanie: W zeszłym roku było to bagatela 600 mln zł... czas podnieść vat o kolejny % :wallbash:

Zamiast na dopalacze wydacie kasę na coś innego i podatki z tego też będą... :gwizdanie:

Opublikowano

przed chwilą przechodziłem obok zamkniętego sklepiku z "wystrojem akwariów" i widziałem kartkę na drzwiach z treścią " dostawy na telefon XXX XXX XXX "

Opublikowano

Zmieni się tylko to, że podatki z tytułu Vat i Pit będą szły do budżetu innych Państw :gwizdanie: W zeszłym roku było to bagatela 600 mln zł... czas podnieść vat o kolejny % :wallbash:

Zamiast na dopalacze wydacie kasę na coś innego i podatki z tego też będą... :gwizdanie:

Taa.... po prostu dopalacze przenoszą się za granicę, a stamtąd można wysyłać do Polski bez żadnego problemu...

Opublikowano

Zmieni się tylko to, że podatki z tytułu Vat i Pit będą szły do budżetu innych Państw :gwizdanie: W zeszłym roku było to bagatela 600 mln zł... czas podnieść vat o kolejny % :wallbash:

Zamiast na dopalacze wydacie kasę na coś innego i podatki z tego też będą... :gwizdanie:

Taa.... po prostu dopalacze przenoszą się za granicę, a stamtąd można wysyłać do Polski bez żadnego problemu...

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Pan wasaty Hrabia podpisal.. :naughty:

Opublikowano

Zmieni się tylko to, że podatki z tytułu Vat i Pit będą szły do budżetu innych Państw :gwizdanie: W zeszłym roku było to bagatela 600 mln zł... czas podnieść vat o kolejny % :wallbash:

Zamiast na dopalacze wydacie kasę na coś innego i podatki z tego też będą... :gwizdanie:

Taa.... po prostu dopalacze przenoszą się za granicę, a stamtąd można wysyłać do Polski bez żadnego problemu...

Jakby jeszcze to ukrucili :gwizdanie:

Na pewno sprzedaż sporo spadnie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hehe... no i obecne przepisy nic nie dają...

Oto jakiego maila dostałem :polew: :polew: :polew:

Witamy,

W związku ze wchodzącymi w życie zmianami w naszym ustawodawstwie, które w niekonstytucyjny sposób będą próbowały walczyć z "dopalaczami" jesteśmy zmuszeni bezterminowo zamknąć nasz sklep. Tripshop wraz z innymi sklepami z tej samej branży został ofiarą akcji przedwyborczej naszego rządu, i podobnie jak inne sklepy zamierzamy na drodze sądowej dochodzić naszych praw oraz odszkodowań za bezpodstawne ograniczenie swobody prowadzenia działalności gospodarczej, która została pogwałcona przez decyzje GIS'u.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom którzy przyczynili się do rozwoju naszego sklepu i jednocześnie poinformować o nowopowstałym sklepie, zajmującym się sprzedażą odczynników chemicznych i akcesoriów laboratoryjnych - www.PureLab.pl.

Sklep ten działa na podstawie przepisów zawartych w ustawie z 2001 o substancjach i preparatach chemicznych, która reguluje obrót tego rodzaju towarami.

Zapraszamy!

Ekipa Purelab.pl

Odczynniki chemiczne :naughty: :gwizdanie:

Jak nie wysyłki z Czech to handel odczynnikami chemicznymi :gwizdanie:

Opublikowano

Pan wasaty Hrabia podpisal.. :naughty:

po wyborach wszystko ucichnie i wróci do normy

Chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom którzy przyczynili się do rozwoju naszego sklepu i jednocześnie poinformować o nowopowstałym sklepie, zajmującym się sprzedażą odczynników chemicznych i akcesoriów laboratoryjnych - www.PureLab.pl.

Sklep ten działa na podstawie przepisów zawartych w ustawie z 2001 o substancjach i preparatach chemicznych, która reguluje obrót tego rodzaju towarami.

Zapraszamy!

Ekipa Purelab.pl

za***iste :polew: :polew: :polew:

brawo dla niech za działanie :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
:good: za pomysłowośc :decayed:
Opublikowano

Jeszcze tylko odszkodowanko i satysfakcja jest :)

Opublikowano
:brawo:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.