Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

EFEKT SUPER I CHYBA KOńCóWKI JUż NIE POTRZEBA :oklaski:

hehehe... te mi sie tak podobają, że nie zamierzam zmieniać na nic innego. poza tym co ori to ori ;)

Opublikowano

Hej

piękny kolor:)

mam pytanko z ciekawości, też mam tą samą wersję tapicerki i foteli co Ty, ile masz przebiegu (moja wygląda na jakby mniej zużytą a mam 260 kkm)??

co do końcówek to tez raz wypolerowałem i... od tego czasu co tydzień - dwa walczę z rdzą:D żałuję tego

planuję wymienić tłumik końcowy na taki od a6 2.5 tdi (bez q) bardzo ładne są...

Opublikowano
  • Autor

a mi zawsze wydawało sie ze tapicerka jest w dobrym stanie... :mysli: nie ma przetarć, dziur, głębokich pęknięć... mam nastukane równe 230 tkm

Opublikowano

fajna seria,, kolorek, silnik , wnetrze( widze ze tez kiera od ,,s" wkoncu podobna do mojej a4 pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no i w końcu się doczekałem na nowe, letnie sandałki dla mojej landryny :dance:

wzór s-line 17'' ET 43 2x Bridgestone TURANZA ER30 225/45/17 I 2x Contionental SPORT CONTACT 2 225/45/17

Długo poszukiwałem właśnie takich... i w końcu są :kox:

72827e09930a5198.jpg

7df0c4f1abfe55ee.jpg

ef00040074dd4f73.jpg

Opublikowano

gratuluje :thumbup:

powinien dobrze wygladc :naughty:

Opublikowano

Noooooo :thumbup: Właśnie myśle o podobnym zabiegu dla mojej niuni :wink4: też mam identyczne 16'' i chcę je zakładać na zimę a na lato jakieś 17'' Tylko że inny wzorek, ale te też są super i gratuluję bardzo dobrego moda :th: Można wiedzieć ile dałeś za te kółeczka?

P.S. Na Twoim miejscu już bym je zakładał :naughty: Nie wytrzymałbym do wiosny :D

Opublikowano
  • Autor

Noooooo :thumbup: Właśnie myśle o podobnym zabiegu dla mojej niuni :wink4: też mam identyczne 16'' i chcę je zakładać na zimę a na lato jakieś 17'' Tylko że inny wzorek, ale te też są super i gratuluję bardzo dobrego moda :th: Można wiedzieć ile dałeś za te kółeczka?

P.S. Na Twoim miejscu już bym je zakładał :naughty: Nie wytrzymałbym do wiosny :D

kółeczka z oponami i przywózką wyszły mnie 2100 plnów... także jeszcze zostanie na jakiś dystans :dance:

no najchętniej też już bym pośmigał na nich... jednak mrozy za oknem mi to trochę uniemożliwiają, także nie będę ryzykował. felgi nawoskowane leżą spokojnie na strychu w oczekiwaniu na lepszą pogodę... miejmy nadzieje że wiosna szybko zawita :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 23:59 _________________________________________________no i dzisiaj doszły kolejne wypasy do landryny... tym razem postawiłem na granie i kupiłem w okazyjnej cenie ori zmieniarkę Audi dedykowaną do mojej Delty. Całość gran naprawdę super :th: mocny i czysty dźwięk! co chcieć więcej... :naughty:

2b28efa4b16e26f1.jpg

a2ffc62a0ebe50a3.jpg

Opublikowano

2f37b6745a6164f8.jpg

Fura wyglada naprawde fajnie gril bajerka (musze mojego w końcu załozyć tylko niewiem czy ze znaczkiem z eSy go dawac czy bez, puki zdeżaków nie mam :/ ) No na Xenonkach to juz wogóle bedzie ślicznotka :naughty:

Opublikowano

Ładny Avant ładny widać że zadbany pozdrawiam :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka zmian...

felgi na aucie :slina: super wygląda :th:

dzisiaj doszedł nowy fant :>

nowki xenony z S4 po I lifcie na zarnik D2S i H7... co prawda DEPO, ale co mi tam, i tak bedzie przerobka na bi-xenon wiex spox. jeszcze czakam na przetwornice i żarniki, i... przymierzam do auta. aaaaa... i zarowki w kiernuki kupilem chromowane zeby nie bylo pomaranczowej poswiaty...

jak wam sie widzi?

f3d0211f62d639e3.jpg

605091b927f7a053.jpg

be063fdacd7d2ead.jpg

Opublikowano

No widze ze postępy w dobrym kierunku :th:Montuj wszystko do kupy i zobaczymy jak to świeci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

właśnie sie dowiedziałem, że przetwornice w drodze... długo zastanawiałem się jakie żarniki wybrać. i kupiłem 4300K. mam nadzieje, że będą ładnie świecić :naughty:

Opublikowano

właśnie sie dowiedziałem, że przetwornice w drodze... długo zastanawiałem się jakie żarniki wybrać. i kupiłem 4300K. mam nadzieje, że będą ładnie świecić :naughty:

Nie za żółtawo? .. ja nie wyobrazam sobie jeździć na czymś poniżej 6000 K :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie za żółtawo? .. ja nie wyobrazam sobie jeździć na czymś poniżej 6000 K :gwizdanie:

mi nie chodzi o lans :tongue4:... tylko o dobrze oświetloną jezdnie. a z tego co czytałem to 4300K są najlepsze...

Opublikowano

tylko o dobrze oświetloną jezdnie. a z tego co czytałem to 4300K są najlepsze...

kwestia sporna :) A odrobina lansu nie zaszkodzi :tongue4: Jakby nie chodziło o lans to nie bylo by rezanka niepotrzebnych rzeczy :naughty:

Opublikowano

Ale do xenonów przydałoby się dołożyć elektryczne silniczki samopoziomujące lampki sterowane z modułu zbierającego sygnały z czujników obciążenia tylnej części auta :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ale do xenonów przydałoby się dołożyć elektryczne silniczki samopoziomujące lampki sterowane z modułu zbierającego sygnały z czujników obciążenia tylnej części auta :wink4: :gwizdanie:

panie... takie rzeczy to tylko w erze... :polew:

Opublikowano

Zapodaj fotki jak włożysz nowe lampki. Też mam czerwonego avanta i zastanawiałem się nad takimi lampkami lub zespolonymi. Jak zobaczę je w samochodzie to łatwiej będzie się na coś zdecydować.

A gdzie kupowałeś lampki? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.