Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Skrzypi pedał sprzęgła


broda1725

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem po wymianie pompy sprzęgła przy pedale tą z tłoczkiem objaw ( pedał wpadł i już się nie podniósł ). I tak wszystko już działa ale niestety został pewny niesmak, a mianowicie pedał przy naciskaniu i puszczaniu skrzypi tak że nawet muza nie pomaga już mnie to do szewskiej pasji doprowadza. Macie jakieś pomysły, próbowałem to zlokalizować ale nie wiem popsikałem smarem w areozolu i nic nie dało na bank dochodzi to skrzypienie z kabiny, może jest tam jakaś sprężyna czy linka. Dajcie jakąś rade bo :wallbash:

Mechanik twierdzi że pewnie piszczało ale nie słyszałem a teraz wymyślam, jednym słowem nie chce mu się pierdołami zajmować. Pokazał mi tylko co odkręcić i co można zrobić ewentualnie (wypsikać smarem) ale nic nie pomogło. Na ten tłoczek co jest guma nie psikałem bo bałem sie tam wstrzyknąć smar pod tą gumę aby nie zmieszał się z płynem. Czy może źle myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to wina pompki-jakaś szajsowata - oryginał czy zamiennik?? jeśli zamiennik to jakiej firmy ci założyli?? bo te tanie to maja rożne herezje...

mozesz gumke odsunac i psiknac tam smarkiem-nie zmiesza sie z płynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...