Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

jak kupowalem swoja to nie planowalem wydechu od 2.5 tdi ale pozniej sie naoogladalem u innych i mnie wzielo :naughty:

no widzialem ta aukcje ale niestety taka jak moja :disgust:

fajna tez jest dokladka od Hofele

http://cgi.ebay.de/Hofele-Heckstosstange-EVO-Look-Audi-A4-B6-8E-/150428854193?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item23064227b1#ht_4682wt_922

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie sprzedaje :decayed:

Kur... chlopaki laminaty chcecie kupowac :polew: :polew: :polew::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Jak nie chcecie wydawac na orginalne to przynajmnie zamienniki ale z plastiku tzw. ABS !!! :good:

tutaj macie takie cos ale wyglada o wiele :thumbdown:http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-8E-B6-Sport-Boot-Spoiler-Lip-Trim-S-Line-DTM-/220679838257?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item33618b1a31

ten moze i lepiej ale nie jest ori i to pieprzony laminat za 300 :polew: :polew: :polew:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-B6-BOOT-LIP-SPOILER-S4-LOOK-/200525816498?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eb04522b2

Ja mam oczywiscie ori :> na klapie...

Dziwi mnie to, ze jestescie zaszokowani cenami ori :gwizdanie:

Wiem, troche to kosztuje ale lepiej aby przemiana przebiegala " wolniej " niz badziew zakladac na szybko...

Jak by kto pytal o dalsze ceny stylizacji zew. :

listwy S4 na drzwi takie jak mam kosztuja jakies 1700zl - nie malowane !

zdezak tylny Votexa ktory sie widzi tobie David okolo 1400zl - nie malowany !

grill Votex bez znaczka oooo kosztowal mnie okolo 500zl

brewki Rieger 350 zl

dochodzi do tego jeszcze zderzak przedni Rieger 360 funtow - nie malowany !

i progi Rieger ktore chce zalozyc 260 funtow - nie malowane !

dowiedzialem sie juz ile bedzie mnie kosztowac wymalowanie progow i zalozenie, kolejne 200 funtow :kwasny:

same felgi 4 szt. to jakies 4500 zl

ps. a mam ich wiecej :> w sumie 5 szt. 8.5J i 2szt. 9.5 J :shocked:

4 gumy kolejne 4200zl

do tego dochodza jeszcze progi Votex ktore mam i wspomniany wczesniej spojler na klape

no troche kasy wydalem i wydam jeszcze ale wszystko jest Orginalne :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:27_________________________________________________

z profilami zdecydowanie lepiej :good: ja mam takie male wyciecia w dokladce,jakby ktos widzial taka dokladke z profilami to dac znac :rolleyes: no ale lotke na klape bede wrzucal dzieki za bezposrednie porownanie :>

nasze a4 sa podobne do siebie dokladki tyl fele 19 czarne w srodku rant srebrny

moze pomaluj/wymien sobie ta listwe czarna pod tablica jak ja mam

mi zostalo tylko wymienic chrom wokol szyb i bedzie cala black :evil:

no troszke sa podobne... :tongue4:

a z ta listwa srebrna to dobry pomysl :good:

zobacz sobie autko młodego_droga. Poznasz że to laminat ?

wiesz jeszcze mnie póki co nie pogięło żeby 1500zł za kąsek plastiku zapłacić - na tyle kasą nie sram :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest Orginalne :good: :good: :good:

jak chcesz być taki maks oryginalny, to zacznij od kupna słownika języka polskiego... oczywiście tylko ori :polew: :polew: :polew:

listwa tył - obowiązkowo na czarno! :good:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie autko młodego_droga. Poznasz że to laminat ?

wiesz jeszcze mnie póki co nie pogięło żeby 1500zł za kąsek plastiku zapłacić - na tyle kasą nie sram :wink4:

ja tez nie sram kasa i prawie 2 lata juz modze...

ten kasek plastiku co mam kosztuje okolo 1200zl nowy

mozna przeciez kupic uzywke taniej szukajac jakis rozbitkow itp.

Mlody ma piekna ta B6 stke i styl S zachowany to tym bardziej dziwi mnie fakt, ze kupil laminat jak piszesz...

i mieszka/pracuje w Irlandii a tam mozna smialo wychaczyc ori :good:

Wybacz ale podjebanych laminatow z allegro itp. nie zakladam... i to nie jest tylko moje zdanie... :naughty:

a laminat to badziewie poszukaj w necie jak mnie nie wierzysz...

idac dalej to po co wywalac pieniadze na Turbine ori jak mozna kupic 4x tansza Made in China :polew: :polew: :polew:

Fakt cena dosc duza za kawalek plastiku ale jak nie masz tyle fafusty to nic prostrzego, kup tzw. " no name " ale z ABSu !!!

powinien kosztowac max 300zl - 400zl a przynajmniej jakosc materialu jest 100 razy lepsza :good: :good: :good:

Ps. Wychodze z zalozenia, ze to wlasciciel powinien byc w 100% zadowolony :good:

bo nie modzimy przeciez aut pod " publiczke " wiec jak ktos chce niech zaklada...

Ja wyrazam tylko swoje szczere zdanie ( po to jest forum ) a co wlasciciel zrobi to juz jego sprawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik z tym zderzakiem z votexa w serwisie to za mało....byłem u mnie nie daleko pytac o to ...ii za przedni zawołali 1700zł ale zdajesz im swój stary a za tył 1800zł heheeh makabra...ja też poluje na ten zderzak z votexa do tyłu na 2 kominy bo też mam 1.8T i dużo czytałem i oglądałem to wiem że w anglii i w irlandii to nie ma dużego problemu kupić te zderzaki...szkoda że w polsce tak ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody ma piekna ta B6 stke i styl S zachowany to tym bardziej dziwi mnie fakt, ze kupil laminat jak piszesz...

i mieszka/pracuje w Irlandii a tam mozna smialo wychaczyc ori

Młody ma też 18 lat, uczy się i pracuje na pół etatu, to, że mieszkam w Irlandii nie znaczy, że sram pieniędzmi i mogę wydawać na co chcę... poza tym to nie widzi mi się wydawać tyle kasy na kawałek plastiku jak mogę mieć coś, co wygląda identycznie za 1/12 tej ceny... Nawet jak mi się zrobi dziadostwo z tego za rok to kupie jeszcze jedno dziadostwo...

Tyle na ten temat

A co do turbin, to żeś porównanie podał jak piernik do wiatraka... Made in china to mogę sobie kupić spojler albo coś co nie wpływa na nasz komfort/bezpieczeństwo, a turbina to praktycznie najważniejsza rzecz w aucie zaraz po oponach :)

Tak samo mogę powiedzieć, że votex mi się nie podoba w ogóle bo po mieście w którym mieszkam jeździ z 30 a4ek z votexami i naklejkami Rs4, s4 1.9tdi quattro, s line sranie w banie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie autko młodego_droga. Poznasz że to laminat ?

wiesz jeszcze mnie póki co nie pogięło żeby 1500zł za kąsek plastiku zapłacić - na tyle kasą nie sram :wink4:

ja tez nie sram kasa i prawie 2 lata juz modze...

ten kasek plastiku co mam kosztuje okolo 1200zl nowy

mozna przeciez kupic uzywke taniej szukajac jakis rozbitkow itp.

Mlody ma piekna ta B6 stke i styl S zachowany to tym bardziej dziwi mnie fakt, ze kupil laminat jak piszesz...

i mieszka/pracuje w Irlandii a tam mozna smialo wychaczyc ori :good:

Wybacz ale podjebanych laminatow z allegro itp. nie zakladam... i to nie jest tylko moje zdanie... :naughty:

a laminat to badziewie poszukaj w necie jak mnie nie wierzysz...

idac dalej to po co wywalac pieniadze na Turbine ori jak mozna kupic 4x tansza Made in China :polew: :polew: :polew:

Fakt cena dosc duza za kawalek plastiku ale jak nie masz tyle fafusty to nic prostrzego, kup tzw. " no name " ale z ABSu !!!

powinien kosztowac max 300zl - 400zl a przynajmniej jakosc materialu jest 100 razy lepsza :good: :good: :good:

Ps. Wychodze z zalozenia, ze to wlasciciel powinien byc w 100% zadowolony :good:

bo nie modzimy przeciez aut pod " publiczke " wiec jak ktos chce niech zaklada...

Ja wyrazam tylko swoje szczere zdanie ( po to jest forum ) a co wlasciciel zrobi to juz jego sprawa :gwizdanie:

młody nie ma auta w stylu S - tylko s-line'owym jak już, a pytam o te zamienniki (może być ABS cena 300-400zł jest do przyjęcia przecież, ale nie 3X tyle...) gdyż napewno można kupić dobry zamiennik który nie odbiega wiele od ori, a napewno stosunek jakość/cena przemawia na jego korzyść.T ylko kwestia jest taka aby kupić coś sprawdzonego, a napewno taka osoba była której się udało i dlatego nagłaśniam trochę tę kwestię, bo jak widzisz chętnych jest trochę którzy napewno nie wkładają byle czego do swoich autek, lecz są podobnego zdania co ja - iż te ~ 1500zł za kawałek plastiku to za dużo. Nie wiem też jaki ma sens porównywanie turbiny made in china do plastiku :gwizdanie: to chyba zupełnie inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy masz racje turbina to nie najlepszy przyklad z mojej strony...

ale nie cierpie podrobek a szczegolnie z badziewiastych materialow lub na badziewnej czesci :wallbash:

uwazam, ze lepiej poczekac niz kupic bubel :> tyczy sie doslownie wszystkiego... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ok miejsza o to

mam dla was podkrete :gwizdanie: w postaci nowego zderzaka na tyl firmy VOTEX - dokladnie taki jak mam :good:

WIELKA OKAZJA !!! wiecej niz polowa ceny !!!

63 funty Na Niemcy ale mysle, ze do PL tez sie da wyslac za ta cene bo ma wysylke worldwide wiec i PL :notworthy:

tylko trzeba zapytac i miec oczywiscie konto ebay.pl lub ebay.xxx :wink4:

za jakies 1000 zl ta dokladka moze byc wasza :good: Nowka a nie uzywka !

Ps. ten sklep ma za***iste obnizki na wiele czesci ori wiec korzystajcie moze tak pomoge :wink4:

Votex

sedan

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/190453556954?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c57eaa6da

avant

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/400161683201?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2b7eb701

lub jak chce ABT oczywiscie ori za grosze :gwizdanie: - normalna cena 10x tyle !!!

http://cgi.ebay.co.uk/NEU-AUDI-A4-B6-8E-LIMO-ABT-HECKSCHURZE-HECK-SPOILER-/400162315806?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2b885e1e

i avant

http://cgi.ebay.co.uk/NEU-AUDI-A4-B6-AVANT-ABT-HECKSCHURZE-SPOILER-Nur-79-/400136964785?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2a058ab1

widzisz badboy mozna kupic ori duzo taniej tylko troche cierpliwosci i trzeba wiedziec gdzie szukac :> :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy masz racje turbina to nie najlepszy przyklad z mojej strony...

ale nie cierpie podrobek a szczegolnie z badziewiastych materialow lub na badziewnej czesci :wallbash:

uwazam, ze lepiej poczekac niz kupic bubel :> tyczy sie doslownie wszystkiego... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ok miejsza o to

mam dla was podkrete :gwizdanie: w postaci nowego zderzaka na tyl firmy VOTEX - dokladnie taki jak mam :good:

WIELKA OKAZJA !!! wiecej niz polowa ceny !!!

63 funty Na Niemcy ale mysle, ze do PL tez sie da wyslac za ta cene bo ma wysylke worldwide wiec i PL :notworthy:

tylko trzeba zapytac i miec oczywiscie konto ebay.pl lub ebay.xxx :wink4:

za jakies 1000 zl ta dokladka moze byc wasza :good: Nowka a nie uzywka !

Ps. ten sklep ma za***iste obnizki na wiele czesci ori wiec korzystajcie moze tak pomoge :wink4:

Votex

sedan

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/190453556954?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c57eaa6da

avant

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/400161683201?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2b7eb701

lub jak chce ABT oczywiscie ori za grosze :gwizdanie: - normalna cena 10x tyle !!!

http://cgi.ebay.co.uk/NEU-AUDI-A4-B6-8E-LIMO-ABT-HECKSCHURZE-HECK-SPOILER-/400162315806?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2b885e1e

i avant

http://cgi.ebay.co.uk/NEU-AUDI-A4-B6-AVANT-ABT-HECKSCHURZE-SPOILER-Nur-79-/400136964785?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2a058ab1

widzisz badboy mozna kupic ori duzo taniej tylko troche cierpliwosci i trzeba wiedziec gdzie szukac :> :wink4:

nie przeczę że nie :wink4:

wiem coś na ten temat gdyż sam szukałem zderzaka Caractere (przez pół roku) i opłacało się - a jest on jeszcze trudniejszy do dorwania aniżeli Votex czy MSDesign... a cena nowego jak zwykle powala na kolana.

będę się rozglądał... jak znajdziesz spojlerek S4 w ciekawej cenie daj znać :wink4:

po za tym nie jestem jakimś radykałem jeśli chodzi o wyłączność oryginalnego body do b6 (S4,S-line) Twoje autko napewno robi wrażenie na żywo i najważniejsze po to modzimy aby nasz pupilek cieszył NASZE oko a nie oko innych forumowiczów a to jest chyba najważniejsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje autko napewno robi wrażenie na żywo i najważniejsze po to modzimy aby nasz pupilek cieszył NASZE oko a nie oko innych forumowiczów a to jest chyba najważniejsze :wink4:

zgadza sie :wink4:

co do fotek to chyba kazdy z klubowiczow uwaza , ze jego auto wyglada 2 x lepiej real :cool1:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 02:13_________________________________________________

no widzialem ta aukcje ale niestety taka jak moja :disgust:

David tutaj masz uzywke taka jaka chcesz :wink4:

Wysylka EU :good:

http://cgi.ebay.pl/Audi-A4-B6-VOTEX-Heckschurze-Heckspoiler-TOP-SELTEN-/120634351045?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c165e1dc5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik dzieki wielkie :notworthy: bede licytowal :evil:

no i co wygrales ? bo poszla bardzo tanio :gwizdanie:

nie bo cena wysylki byla podana tylko na Niemcy a moj kolega ktory ma konto na ebay zapytal go o koszta wysylki do PL to nie odpisal ale kumpel mowi ze wysylka moze byc od 60 do 80 euro bo to jest duze wiec odpuscilem bo 250-300zl za wysylke to troche przesada...bede szukal czegos na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly mod :tongue4:

Przednie lampy i kierunki.

folia Lamin-x GunSmoke :kox:

http://www.lamin-x.co.uk/gallery/gunsmoke.htm

wyglada zajeb... policja sie nie czepia no i najwazniejsze przechodzi przeglad :good: - przynajmniej w UK

dsc00562l.jpg

dsc00561yq.jpg

do tego wlasciwosci ochronne bo jest bardzo gruba tak jak chyba 10 normalnych zlepionych razem !!!

nie zmienia koloru swiatel !!!

cena dystrybutora okolo 130 zl. za 12x28 inch :gwizdanie: :wink4:

foty robine w dzien oczywiscie :polew:

50601161.jpg

22590939.jpg

dsc00526an.jpg

38677715.jpg

dsc00564vj.jpg

dsc00535mc.jpg

dsc00537cg.jpg

dsc00538o.jpg

dsc00540yq.jpg

dsc00530qx.jpg

dsc00532e.jpg

31620496.jpg

dsc00551h.jpg

13275594.jpg

hjkgkj.jpg

92166379.jpg

kkhl.jpg

okoiko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...