Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to prawda...

68837155.th.jpg

zapomnialem przetrzec :decayed:

bbbxe.th.jpg

folia Lamin-x daje rade w posolona zime :wink4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________

przyszedl Kat sportowy Magnaflow i panel klimy...

clipboard01na.th.jpgdsc00852xz.th.jpgdsc00835uy.th.jpgdsc00837o.th.jpg48509131.th.jpg11829461.th.jpgsh103152.th.jpg

Nie jestem pewien na 100% czy jest to wlasciwy panel klimy pod 2 DIN :kox:

bo wyglada wymiarami identycznie jak jedno dinowy :cool1: z tylu na etykiecie pisze ( soul )

Nr. - 8E0820043AB5PR

nie jestem za bardzo w temacie:confused4:

wie ktos z Klubowiczow... 1 czy 2 DIN ???

Opublikowano

jasne że din 2 nie ma chrom na dole :wink4:

Opublikowano

toż to 1din haha, 2din jest taki cięty na górze, chyba, że ktoś go wyrezał na 2din ale mi wygląda to na 1

Opublikowano
  • Autor

:confused4:

klimy wygladaja doslownie identycznie ( ksztalt )

tym bardziej mnie to irytuje :confused4: :confused4: :confused4:

a w szukajce nic :cool1: cos tam po niemiecku ale Ich weiB nicht :wink4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:10_________________________________________________HELP :tongue4: 1 czy 2 DIN :read:

Opublikowano

ja kupiłem 2 Din i mam ten sam nr ale koncówka BM

Opublikowano

to musi być 1din.

2din, ma takie "ząbki" na gorze obudowy. Ten chromowy pasek niektórzy odkręcają, żeby inni się nabierali. :wink4:

Opublikowano

faktycznie nie zauważyłem tak na szybko go oglądnąłem.

To jest 1 din din 2 na zabki na górze i dół lekko zaokrąglony tu masz foto din 2

1387154225

Opublikowano
  • Autor

foto z tylu moze komus cos podpowie tak aby wiedziec na 100%

sh103155.th.jpgsh103157.th.jpgsh103163.th.jpg

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:59_________________________________________________

faktycznie nie zauważyłem tak na szybko go oglądnąłem.

To jest 1 din din 2 na zabki na górze i dół lekko zaokrąglony tu masz foto din 2

1387154225

ach no zabkow moja nie ma :cool1::confused4:

Opublikowano

ileś za nią wybulił, ładnie Cię gośćiu załawił :kwasny:

Opublikowano

no to babol... oddaj gosciowi... ja 2 din kupiłem za 200 zł w stanie idealnym

Opublikowano
  • Autor

ileś za nią wybulił, ładnie Cię gośćiu załawił :kwasny:

104 funta z przesylka za nowke !!! Sprzedawca z oszukaniem nic nie mial wspolnego :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140481408294&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

znany :naughty: kolega z klubu zle doradzil wczoraj na dywizji, ale zdazra sie :tongue4:

cholera wiec musze oddac... dobrze, ze kupilem na ebay i placilem przez PayPal :good:

zwrot kasy gwarantowany :good:

Opublikowano

ileś za nią wybulił, ładnie Cię gośćiu załawił :kwasny:

104 funta z przesylka za nowke !!! Sprzedawca z oszukaniem nic nie mial wspolnego :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140481408294&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

znany :naughty: kolega z klubu zle doradzil wczoraj na dywizji, ale zdazra sie :tongue4:

cholera wiec musze oddac... dobrze, ze kupilem na ebay i placilem przez PayPal :good:

zwrot kasy gwarantowany :good:

no to chociaż tyle :wink4:, dobrze zawsze sie upewnic dwa razy :wink4:

Opublikowano

Ha ha ha, to żeś się dał wych***, a taki pewny, nówka sztuka, super cena, jaka to za***ista oferta i co? d*pa...

Opublikowano
  • Autor

Ha ha ha, to żeś się dał wych***, a taki pewny, nówka sztuka, super cena, jaka to za***ista oferta i co? pupa...

no... kolega z Dywizji wczoraj doradzil :gwizdanie: tak jak wyzej pisalem :cool1:

a klima jest nowka sztuka, w super cenie... :cool1:

Slepy trafnie stwierdzil, ze lepiej upewnic sie 2x :wink4:

Dziekuje :hi: WSZYSTKIM :notworthy:za szybka pomoc :notworthy::drunk:

Opublikowano

kto taki mundry doradzil? :)

Opublikowano
  • Autor

Fly zobacz " Dywizje " to bedziesz wiedzial :wink4:

mniejsza o to... Zakupilem juz wlasciwa 8E0820043Q i koszyk tyz :naughty:

z koszykiem tez mogly byc jaja :tongue4: a konkretnie z " szufladkami " gdyby nie Mlody_Drog :good:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 07:58_________________________________________________lampy raczej beda black :wink4:

taka przymiarka :tongue4:

30302811.jpg

dsc00817oh.th.jpgdsc00819ki.th.jpg

Opublikowano

fajnie tylko stopu nie ma...

Opublikowano

black black.. lepiej niz seryjne wygladaja

Opublikowano
  • Autor

fajnie tylko stopu nie ma...

Juz wklejam...

stop i nie tylko jest raczej wyrazny foto w dzien :wink4:

sh103163.jpg

Opublikowano

Podobają mi się te lampy wyrezane w LED, ciekawe czy dużo rzeźby

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.